فرمانده کل سپاه: آنچه را اراده کنیم می‌توانیم انجام دهیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده کل سپاه: *هر جنگ جدیدی در منطقه می‌تواند رژیم صهیونیستی را در معرض سقوط بازگشت ناپذیر قرار دهد *ایران اسلامی صهیونیست‌ها را به سکوت و آمریکایی‌ها را به سکون، توقف و دروغگویی کشانده است *افسردگی سیاسی در چهره و گفتار مقامات آمریکایی مشهود است

به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز در حسینیه ثارالله کرمانشاه در دیدار با جمعی از سپاهیان استان، با بیان اینکه امروز درگیر یک جنگ تمام عیار هستیم، گفت: امروزه گروهی از شیاطین در قالب‌های کوچک و بزرگ به هم پیوسته ما را در فشار سیاسی، اقتصادی، عملیات روانی و حتی فشارهای امنیتی، تهدید و ارعاب نظامی قرار داده اند.

سلامی تاکید کرد: امروز دشمن می‌داند که هر جنگ جدیدی در منطقه می‌تواند رژیم صهیونیستی را در معرض سقوط بازگشت ناپذیر قرار دهد و این واقعیت است. وی با بیان اینکه قدرتی که حامل اراده باشد اهمیت دارد، گفت: امروز ایران اسلامی به فضل الهی از چنین قدرتی برخوردار بوده و آنچه را که اراده کند می تواند محقق کند.

سلامی با تاکید بر اینکه دشمنان ما متفرق شده‌اند، اضافه کرد: امروز صحنه های مختلف یکی پس از دیگری از تسلط سیاسی و نظامی دشمن خارج شده و قدرت های بزرگ با منطق انقلاب اسلامی شکل گرفته اند. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه قدرت، حکمت، فهم و اراده چهار عنصری هستند که شخصیت مقام معظم رهبری را توصیف می کنند، تصریح کرد: چنین رهبری می تواند اثرگذار عمل کرده و در مقابل نظامی که تریلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند و هیچ نتیجه‌ای جز شکست عملی و سردرگمی راهبردی عایدشان نمی شود، موفق عمل کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اقا این داره میاد تو خلیج فارس.بهترین موقعس ک حالشو درستو حسابی بگیریم.

با وجود چنین سردارانی، وحشت را در چشمان ، رفتار و سخنان دشمن به وضوح می بینیم و ذلالت طغیانگران بزودی برروی زمین اتفاق خواهد افتاد.

خدا سایه مردان شجاع و دلیر را بر سر این سرزمین مستدام دارد

دمت گرم سردا همین فرمون بریم انشااله اسرائیل رو دو سه سال باید حساب کن

بموازات پیری که چغلش درامده ولی واق واقش درنیامده...

فعلا'به لطف لاف زدنهای شماهمون رژیم صهیونیسم داره میادخلیج فارس .

ان تنصروا الله ینصرکم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شریعتمداری: می‌توانیم تبادل نیروی کار را در دستور کار قرار دهیم/ فرانسه از نامزدی ایران در پست‌های بین‌المللی حمایت کند/ سفیر فرانسه: دنباله‌روی از سیاست آمریکا را درست نمی‌دانیمتقویت مناسبات و گسترش زمینه‌های همکاری میان ایران و فرانسه در دیدار سفیر فرانسه در تهران با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور، هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور استفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور گفت: این طرح و پروژه هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور است که اجرای کامل آن پیشرفت های پایدار و تحول در حوزه کشاورزی و اشتغال در این منطقه را رقم می‌زند. در جوتب این اوباش باید گفت در مفابل بدبختی و فقر بیشتر برای ملت .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خرید زنان ایزیدی از داعش تازه‌ترین اتهام وارده به سعودی‌ها و اماراتی‌ها- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«خرید زنان ایزیدی از داعش تازه‌ترین اتهام وارده به سعودی‌ها و اماراتی‌ها» رئیس خانه ایزیدی‌ها در عراق اعلام کرد افرادی از امارات و عربستان سعودی اسیران زن ایزیدی را از داعش که آنها را در عراق ربوده بود، با مبالغی بالا خریداری کرده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

طالبان درباره فعالیت داعش به آمریکا هشدار داده است/ مدل خروج نظامیان همچنان ابهام دارد/ برای ارگ فقط انتخابات مهم استاستاد دانشگاه کابل تاکید کرد: دور هشتم مذاکرات دوحه را باید تثبیت مکانیزم ابتدایی افغانستان بدانیم اما واقعاً مشخص نیست که آمریکا سرمایه‌گذاری‌های خود در افغانستان را رها می‌کند و خارج می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری نشست امنیت مرزی ترکیه و ایران در ماکووالی وان ترکیه و فرمانده هنگ مرزی ایران در ماکو نشستی با موضوع امنیت مرزی دو کشور برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »