فرمانده کل سپاه: آنچه را اراده کنیم می‌توانیم انجام دهیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرتی که حامل اراده باشد اهمیت دارد، گفت: امروز ایران اسلامی به فضل الهی از چنین قدرتی برخوردار بوده و آنچه را که اراده کند می تواند محقق کند.

08/08/2019 03:15:00 ب.ظ

فرمانده کل سپاه: *هر جنگ جدیدی در منطقه می‌تواند رژیم صهیونیستی را در معرض سقوط بازگشت ناپذیر قرار دهد *ایران اسلامی صهیونیست‌ها را به سکوت و آمریکایی‌ها را به سکون، توقف و دروغگویی کشانده است *افسردگی سیاسی در چهره و گفتار مقامات آمریکایی مشهود است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرتی که حامل اراده باشد اهمیت دارد، گفت: امروز ایران اسلامی به فضل الهی از چنین قدرتی برخوردار بوده و آنچه را که اراده کند می تواند محقق کند.

 سلامی با بیان اینکه همه قدرت‌های موثر جبهه استکبار علیه قلب سیاسی عالم اسلام یعنی ایران متمرکز شده اند، تصریح کرد: امروز شاهد تمرکز قوای حداکثری دشمن بر پیکره انقلاب، نظام و ملتمان هستیم، اما در کنار این واقعیت به ظاهر سخت و تلخ، یک حقیقت شیرین و دلنشین شکل گرفته و آن بشارت این است که خورشید دشمن به غروب خود نزدیک شده و دشمن رو به افول و زوال است.

ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نفتالی بنت: به شیوه خودمان به «اشتباه بزرگ» ایران در حمله به نفتکش، پاسخ می‌دهیم چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز شاهد افول دشمنان هستیم، ادامه داد: در مقطع کنونی اگرچه هنوز دشمن به لحاظ نظامی و اقتصادی قدرتمند است و  بر فضای مجازی و فرهنگی سیطره دارد، اما اگر خوب نگاه کنیم دشمن در حال پیر شدن است و همه این برتری‌ها در حال فرسوده شدن هستند و یک افسردگی سیاسی، خستگی، فرسایش، افول و زوال را در تمام ارکان دشمن می بینیم.

سلامی تاکید کرد: امروز دشمن می‌داند که هر جنگ جدیدی در منطقه می‌تواند رژیم صهیونیستی را در معرض سقوط بازگشت ناپذیر قرار دهد و این واقعیت است. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: کشورهایی که تا قبل از ماجراهای خلیج فارس، آمریکا را به جنگ با ما تشویق می کردند زمانی که متوجه شدند در صورت وقوع جنگ، جغرافیای آنها میدان جنگ خواهد شد و نظام سیاسی و بقای خود را در خطر دیدند سکوت کرده‌اند و دیگر علاقه‌ای به جنگ ندارند. headtopics.com

 سلامی با تاکید بر اینکه اعتبار قدرت از وجود خود قدرت مهمتر است، تاکید کرد: امروز ایران اسلامی از این موهبت برخوردار است و این قدرت بگونه ای است که هیچ قدرتی نمی‌تواند آن را از بین ببرد، چرا که این قدرت مبتنی بر ایمان و باور به دست آمده و هرگز زائل شدنی نیست.

  وی با بیان اینکه قدرتی که حامل اراده باشد اهمیت دارد، گفت: امروز ایران اسلامی به فضل الهی از چنین قدرتی برخوردار بوده و آنچه را که اراده کند می تواند محقق کند.  سلامی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی صهیونیست‌ها را به سکوت و آمریکایی‌ها را به سکون، توقف و دروغگویی کشانده است، اضافه کرد: افسردگی سیاسی در چهره و گفتار مقامات آمریکایی مشهود است.

  وی تاکید کرد: امروز دشمنان ما از هر زاویه ای که می آیند متوقف می شوند و می شکنند و این موضوع در ماجراهای چند ماه اخیر مشهود است.  سلامی با تاکید بر اینکه دشمنان ما متفرق شده‌اند، اضافه کرد: امروز صحنه های مختلف یکی پس از دیگری از تسلط سیاسی و نظامی دشمن خارج شده و قدرت های بزرگ با منطق انقلاب اسلامی شکل گرفته اند.

 وی با بیان اینکه شاهد قدرتمند شدن لبنان و فلسطین و... هستیم، گفت: زمانی فلسطینی‌ها در برابر اسرائیلی‌ها با سنگ می جنگیدند و  امروز فلسطین به نیروی قدرتمندی تبدیل شده که ده ها برابر گذشته قدرت دارد.سلامی اضافه کرد: معتقدم آنچه دشمنان ما را به زوال کشانده و به ما قدرت و منزلت داده، در سایه اسلام، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همراهی مردم به دست آمده است. headtopics.com

اشرف غنی: طالبان در ۲۴ سال اخیر واقعا تغییر کرده‌اند، ظالم‌تر شده‌اند تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه قدرت، حکمت، فهم و اراده چهار عنصری هستند که شخصیت مقام معظم رهبری را توصیف می کنند، تصریح کرد: چنین رهبری می تواند اثرگذار عمل کرده و در مقابل نظامی  که تریلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند و هیچ نتیجه‌ای جز شکست عملی و سردرگمی راهبردی عایدشان نمی شود، موفق عمل کند.

وی در ادامه از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان بعثتی مجدد یاد کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان دست به دست هم داده و برای بازگرداندن کشور به دوران پیش از انقلاب از هیچ تلاشی مضایقه نکردند و با تحمیل جنگ هشت سال تلاش کردند انقلاب را از بین ببرند، اما در ۴۰ سال گذشته نتوانسته اند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدشه ای  وارد کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سپاهیان را مایه سرافرازی نظام  عنوان کرد و افزود: مسیر سعادت ما از مسیر شهادت می گذرد.وی از پاسداران به عنوان سفیران رحمت، مهربانی، اخوت و مهرورزی یاد کرد و افزود: ما سپاهیان از مردم، با مردم و برای مردمیم.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اقا این داره میاد تو خلیج فارس.بهترین موقعس ک حالشو درستو حسابی بگیریم. با وجود چنین سردارانی، وحشت را در چشمان ، رفتار و سخنان دشمن به وضوح می بینیم و ذلالت طغیانگران بزودی برروی زمین اتفاق خواهد افتاد. خدا سایه مردان شجاع و دلیر را بر سر این سرزمین مستدام دارد دمت گرم سردا همین فرمون بریم انشااله اسرائیل رو دو سه سال باید حساب کن

بموازات پیری که چغلش درامده ولی واق واقش درنیامده... فعلا'به لطف لاف زدنهای شماهمون رژیم صهیونیسم داره میادخلیج فارس . ان تنصروا الله ینصرکم

شریعتمداری: می‌توانیم تبادل نیروی کار را در دستور کار قرار دهیم/ فرانسه از نامزدی ایران در پست‌های بین‌المللی حمایت کند/ سفیر فرانسه: دنباله‌روی از سیاست آمریکا را درست نمی‌دانیمتقویت مناسبات و گسترش زمینه‌های همکاری میان ایران و فرانسه در دیدار سفیر فرانسه در تهران با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور، هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور استفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور گفت: این طرح و پروژه هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور است که اجرای کامل آن پیشرفت های پایدار و تحول در حوزه کشاورزی و اشتغال در این منطقه را رقم می‌زند. در جوتب این اوباش باید گفت در مفابل بدبختی و فقر بیشتر برای ملت .

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل

خرید زنان ایزیدی از داعش تازه‌ترین اتهام وارده به سعودی‌ها و اماراتی‌ها- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«خرید زنان ایزیدی از داعش تازه‌ترین اتهام وارده به سعودی‌ها و اماراتی‌ها» رئیس خانه ایزیدی‌ها در عراق اعلام کرد افرادی از امارات و عربستان سعودی اسیران زن ایزیدی را از داعش که آنها را در عراق ربوده بود، با مبالغی بالا خریداری کرده‌اند

طالبان درباره فعالیت داعش به آمریکا هشدار داده است/ مدل خروج نظامیان همچنان ابهام دارد/ برای ارگ فقط انتخابات مهم استاستاد دانشگاه کابل تاکید کرد: دور هشتم مذاکرات دوحه را باید تثبیت مکانیزم ابتدایی افغانستان بدانیم اما واقعاً مشخص نیست که آمریکا سرمایه‌گذاری‌های خود در افغانستان را رها می‌کند و خارج می‌شود.

برگزاری نشست امنیت مرزی ترکیه و ایران در ماکووالی وان ترکیه و فرمانده هنگ مرزی ایران در ماکو نشستی با موضوع امنیت مرزی دو کشور برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی