فرمانده هوانیروز ارتش: بالگردی در مسیر پروازی شیراز نداشتیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده هوانیروز ارتش: بالگردی در مسیر پروازی شیراز نداشتیم امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی: صبح امروز ناوگان هوانیروز ماموریت پروازی در مسیر شیراز نداشته است و خوشبختانه هیچ کدام از بالگردهای متعلق به ما امروز دچار سانحه نشده‌اند

امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتشار تصاویری از سقوط یک فروند بالگرد در در استان فارس اظهار کرد: صبح امروز ناوگان هوانیروز ماموریت پروازی در مسیر شیراز نداشته است و خوشبختانه هیچ کدام از بالگردهای متعلق به ما امروز دچار سانحه نشده‌اند.

ساعاتی پیش تصاویر و اخباری در فضای مجازی در خصوص سقوط یک فروند بالگرد در مسیر مرو دشت به شیراز منتشر شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گام‌های موثر دولت در مسیر کاهش وابستگی به نفتبا اصلاحات ساختاری در بودجه و توسعه ظرفیت دیپلماتیک، کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی که در نیم قرن گذشته همواره مورد تاکید کارشناسان قرار داشت محقق شده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ردپای کروناویروس در اسپانیا ۹ ماه پیش از شیوع در چین!ردپای کروناویروس در اسپانیا ۹ ماه پیش از شیوع در چین! دانشمندان اسپانیایی مدعی شدند شواهد کووید-۱۹ را در یک نمونه از فاضلاب شهر بارسلونا در ماه مارس ۲۰۱۹(اسفند ۹۷) کشف کرده‌اند که در کمال تعجب، از وجود این ویروس ۹ ماه پیش از شیوع کرونا در چین حکایت دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۱۲۵ جان‌باخته کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/۶ استان در وضعیت قرمزشناسایی ۲۴۵۶ بیمار جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۴۵۶ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۲۵ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۲۰۱۸۰ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۱۸۰۶۶۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۰۳۶۴ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آذربایجان در وضعیت قرمز شیوع دوباره کرونا/ تعطیلی تالارها و ممنوعیت ورود به پارک‌ها در ارومیهرئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا، از تعطیلی تالارها و برگزاری هر نوع مراسم در عروسی و ختم خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عامل حمله تروریستی پ.ک.ک در سال 2016 در دیاربکر دستگیر شدعامل حمله تروریستی پ.ک.ک در سال 2016 در دیاربکر دستگیر شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند🔺در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند ⚡️اعتراضات جهانی به نژادپرستی حالا ابعاد تازه و جدیدی به خود گرفته و به محصولات زیبایی سفید کننده پوست که در هند و کشورهای آسیایی دیگر رواج دارد نیز رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »