فرماندار تگزاس مراکز تحویل آرای پستی را محدود کرد - BBC News فارسی

11/07/1399 03:12:00 ق.ظ

فرماندار تگزاس مراکز تحویل آرای پستی را محدود کرد

فرماندار جمهوری‌خواه تگزاس دستور داده است که در هر بخش (کانتی) در این ایالت فقط یک محل برای جمع آوری رای پستی از کسانی که می خواهند آن را شخصا تحویل دهند وجود داشته باشد. برخی از بزرگترین بخش های این ایالت - که به ۲۵۴ بخش تقسیم شده - پیشاپیش مراکز متعددی برای انداختن...

برخی از بزرگترین بخش های این ایالت - که به ۲۵۴ بخش تقسیم شده - پیشاپیش مراکز متعددی برای انداختن آرای زودهنگام تدارک دیده بودند که تحت تاثیر دستور تازه قرار می گیرد. برای نمونه روزنامه "هوستون کرونیکل" گزارش داد که بخش هریس با چهار میلیون نفر جمعیت که شامل شهر هوستون می شود اکنون باید ۱۱ محل جمع آوری این گونه آرا را ببندد.

این تصمیم نه تنها بر مناطق پرجمعیت شهری اثر می گذارد، بلکه سوالاتی را درباره توانایی رای دادن در مناطق روستایی و کشاورزی که در اقصای این ایالت وسیع پراکنده هستند ایجاد می کند. این تصمیم از روز جمعه به اجرا در خواهد آمد.

انتقادها آقای ابت روز پنجشنبه در بیانیه ای با اشاره به همه گیری کووید-۱۹ خواستار تقویت پروتکل های امنیت رای گیری شد. او گفت: "پروتکل های تقویت شده شفافیت بیشتری فراهم خواهد کرد و به جلوگیری از تلاش ها برای دادن رای تقلبی کمک خواهد کرد." headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمیب مغزخوار در آب لوله کشی شهری در تگزاس جان یک کودک را گرفتحرکت این موجود تک‌یاخته‌ای در بدن موجب بروز التهاب حاد پرده‌های مغز و نخاع شده و در ۹۵ درصد موارد، ظرف چند روز منجر به مرگ می‌گردد. این خبرا و نزنید فردا آخوندا یاد میگیرن آبها رو آلوده میکنن ما که تو خونمون دستگاه تسفیه آب داریم که ویروس‌ها رو نابود میکنه معلوم نیست تا به حال چند نفر تو مناطق محروم کشور خودمون از این آمیب فوت کرده باشن؟

بریتانیا 'امکان فرستادن پناهجویان به جزیره‌ای در اقیانوس اطلس را بررسی کرده' - BBC News فارسیوزیر کشور بریتانیا از مقام‌های مهاجرتی خواسته امکان عملی و حقوقی انتقال پناهجویان به سرزمین‌های تحت قیمومیت بریتانیا در خارج از خاک اصلی این کشور را بررسی کنند. جزیره اسنشن که در این طرح پیشنهاد شده یکی از جزایر برون‌مرزی بریتانیا در جنوب اقیانوس اطلس است که حدود هشت هزار کیلومتر با این کشور فاصله دارد. آشویتس! بهاره جان یادت برای پناهجوهای که از مرز مکزیک میخواستن وارد آمریکا بشن خودت را جررررر میدادی که ترامپ فلان و بهمان است به جزیره ناپلون خواهد فرستاد

در پی افت تقاضای نفت شرکت شل هزاران شغل را می‌بندد - BBC News فارسیشرکت نفت و گاز رویال داچ شل قصد دارد به دلیل افت تقاضای نفت به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، ۷ تا ۹ هزار شغل را ببندد. از زمان شیوع کرونا، سود این شرکت افت شدیدی داشته است. شغل ها را میبندند؟ بهاره_جان ؟ شغل رو نمی‌بندن بیسواد منظورش همون 'اخراج کردن کارکنان' است ولی وقتی درباره خودشون خبر میزنن، اینطور تیتر میزنن... حالا اگه شرکت هفت تپه بود، چه ها میکردید!!!؟

آمیب مغزخوار در آب لوله کشی شهری در تگزاس جان یک کودک را گرفتحرکت این موجود تک‌یاخته‌ای در بدن موجب بروز التهاب حاد پرده‌های مغز و نخاع شده و در ۹۵ درصد موارد، ظرف چند روز منجر به مرگ می‌گردد. این خبرا و نزنید فردا آخوندا یاد میگیرن آبها رو آلوده میکنن ما که تو خونمون دستگاه تسفیه آب داریم که ویروس‌ها رو نابود میکنه معلوم نیست تا به حال چند نفر تو مناطق محروم کشور خودمون از این آمیب فوت کرده باشن؟

توئیتر: حدود 130 حساب کاربری ایرانی را حذف کردیمشبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که در حدود 130 حساب کاربری را که از ایران ساخته شده بودند را حذف کرده است. - خبرگزاری آناتولی فــوری: دلار از مرز ۳۰ هزار تومان عبور کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال رسما برکنار شدهیات مدیره باشگاه استقلال در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که مدیرعامل باشگاه را از سمتش عزل کرده و عضویت او در هیات مدیره را نیز به مجمع باشگاه ارجاع داده است. کس خار خودش و رییسش (وزیر ورزش)