فرماندار تهران: نصب تابلوی «خیابان شجریان» غیرقانونی است

23/12/2020 09:01:00 ب.ظ

شجريان, تهران

پس از انتشار صحبت‌های پدر «مصطفی احمدی روشن» درباره خیانتکار بودن «محمدرضا شجریان»، فرماندار تهران گفته که نصب تابلو به نام شجريان غیرقانونی است و شورای شهر در این باره مصوبه‌ای ندارد. اخبار_ایران تهران بیشتر بخوانید👇

«عیسی فرهادی» همچنینگفته استکه تا مصوبه‌ای برای آن‌ها ارسال نشود و فرمانداری آن را تایید و اعلام نکند، شهرداری حق تغییر اسامی خیابان‌ها و گذرگاه‌ها را ندارد.فرهادی اقدام «رحیم احمدی روشن» و جمعی که با عنوان «خانواده شهدا»، تابلوی نصب‌شده شهرداری را تخریب کرده و نام «محسن فخری‌زاده» را به جای آن نصب کردند را نیز غیرقانونی دانسته و گفته است: « خلاف اول را شهرداری انجام داده و خلاف دوم را کسی که تابلو را کنده است.»

روز یک‌شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۹ رسانه‌های ایران از تغییر نام خیابان «فلامک» در منطقه شهرک غرب تهران به نام «محمدرضا شجریان»، استاد آواز ایران خبر دادند.دو روز بعد از این خبر، اخباری مبنی بر پایین کشیدن تابلوی نام شجریان توسط عده‌ای به سردستگی پدر «مصطفی احمدی روشن»، از کشته شدگان برنامه اتمی ایران،

ادامه مطلب:
ایران وایر »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

واکنش فرماندار تهران به تغییر تابلوی خیابان شجریان توسط تعدادی از معترضان«عیسی فرهادی» فرماندار تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره تغییر تابلوی خیابان شجریان که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شد، گفت: شورا هیچ مصوبه‌ای برای اینکه خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است.

فرماندار تهران: گذاشتن نام استاد شجریان بر خیابانی در تهران قانونی نیست | DW | 23.12.2020فرماندار تهران می‌گوید شورای شهر هیچ مصوبه‌ای برای این‌که خیابانی به اسم شجریان باشد ارسال نکرده و گذاشتن این نام بر هر خیابانی قانونی نیست. گروهی نام خیابان شجریان در تهران را به فخری‌زاده تغییر داده‌اند. توی ایران یه عده نون ندارن بخورن یه دیگه دنبال تغییر نام خیابونا هستند واقع در ایران خیابان کم داریم تمام مشکلات توی مملکت حل شده فقط همین اسم خیابونا مونده هر دوی این آقایان برای مردم ایران قابل احترام و مهم بودند مشک آن است که خود بروید ؛ نه آنکه عطار بروید. مریم میرزاخانی و محمد رضا شجریان در قلب ایرانیان جای دارند .

محیط زیست تهران: تمساح مرکز خرید غرب تهران «غیر بومی» استدرپی رسانه‌ای شدن خبر نگهداری از یک تمساح در حوضچه کوچکی در مرکز خرید اپال در غرب تهران و بازدید اداره حفاظت محیط زیست استان تهران از شرایط این گونه، رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: گونه خزنده نگهداری شده در مرکز خرید غرب تهران تمساح «کیمن» است و برای نمایش در حوضچه‌ای در این مجتمع قرار داده شده و قابل فروش نیست. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

احضار شهرداران دو منطقه تهران از سوی ضابطان قضایی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimشهرداران دو منطقه تهران احضار شدند امروز دو تن از شهرداران مناطق ۲ و ۸ به دلایل و اتهاماتی که هنوز به شهرداری اعلام نشده است توسط ضابطین قضایی احضار شده‌اند حناچی در واکنش به این موضوع نوشت: مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیشتاز بوده است از۲۲منطقه شهرداری چندتا دیگه مونده که دستگیر بشوند؟!

«بچه‌های تهران»، کتابی درباره یهودیانی که سر از تهران درآوردند

استان‌وایرـ پس از انتشار صحبت‌های پدر «مصطفی احمدی روشن» درباره خیانتکار بودن «محمدرضا شجریان»، فرماندار تهران از غیرقانونی بودن نصب تابلو به نام شجریان خبر داده و گفته است: «شورای شهر تهران هیچ مصوبه‌ای برای این‌که خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است.«عیسی فرهادی» فرماندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره تغییر تابلوی خیابان شجریان که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شد، گفت: شورا هیچ مصوبه‌ای برای اینکه خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است.عیسی فرهادی فرماندار تهران درباره تغییر تابلوی خیابان شجریان گفت که شورای شهر تهران"هیچ مصوبه‌ای برای اینکه خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است".محمد کرمی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: براساس بررسی‌های انجام شده دریافتیم که این تمساح متعلق به یک شرکت است که مجوز واردات گونه‌های خزندگان را از سازمان حفاظت محیط زیست دارد.

» «عیسی فرهادی» همچنین گفته است که تا مصوبه‌ای برای آن‌ها ارسال نشود و فرمانداری آن را تایید و اعلام نکند، شهرداری حق تغییر اسامی خیابان‌ها و گذرگاه‌ها را ندارد. فرهادی اقدام «رحیم احمدی روشن» و جمعی که با عنوان «خانواده شهدا»، تابلوی نصب‌شده شهرداری را تخریب کرده و نام «محسن فخری‌زاده» را به جای آن نصب کردند را نیز غیرقانونی دانسته و گفته است: « خلاف اول را شهرداری انجام داده و خلاف دوم را کسی که تابلو را کنده است. شهرداری خلاف قانون تابلو را نصب کرده و نامگذاری هیچ خیابانی به نام شجریان قانونی نیست.» روز یک‌شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۹ رسانه‌های ایران از تغییر نام خیابان «فلامک» در منطقه شهرک غرب تهران به نام «محمدرضا شجریان»، استاد آواز ایران خبر دادند. خلاف اول را شهرداری انجام داده است و خلاف دوم را کسی که آن را کنده است، مرتکب شده است». دو روز بعد از این خبر، اخباری مبنی بر پایین کشیدن تابلوی نام شجریان توسط عده‌ای به سردستگی پدر «مصطفی احمدی روشن»، از کشته شدگان برنامه اتمی ایران، منتشر شد . خلاف اول را شهرداری انجام داده است و خلاف دوم را کسی که آن را کنده است، مرتکب شده است. «رحیم احمدی روشن» به رسانه‌ها گفته بود که شجریان «خیانتکار» بوده و اگر شهرداری مجددا تابلوی نام او را نصب کند، آن را پایین خواهد کشید. کرمی در پایان با اشاره به اینکه شرایط نگهداری و نمایش این تمساح مناسب است، گفت: وظیفه تغذیه این گونه نیز برعهده کسی است که اکنون آن را در اختیار دارد.

  📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . محسن فخری‌زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از افراد محوری پشت پرده"پدافند هسته‌ای" ایران بود.