فرماندار تهران: نصب تابلوی «خیابان شجریان» غیرقانونی است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از انتشار صحبت‌های پدر «مصطفی احمدی روشن» درباره خیانتکار بودن «محمدرضا شجریان»، فرماندار تهران گفته که نصب تابلو به نام شجريان غیرقانونی است و شورای شهر در این باره مصوبه‌ای ندارد. اخبار_ایران تهران بیشتر بخوانید👇

استان‌وایرـ پس از انتشار صحبت‌های پدر «مصطفی احمدی روشن» درباره خیانتکار بودن «محمدرضا شجریان»، فرماندار تهران از غیرقانونی بودن نصب تابلو به نام شجریان خبر داده و گفته است: «شورای شهر تهران هیچ مصوبه‌ای برای این‌که خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است.»که تا مصوبه‌ای برای آن‌ها ارسال نشود و فرمانداری آن را تایید و اعلام نکند، شهرداری حق تغییر اسامی خیابان‌ها و گذرگاه‌ها را ندارد.

فرهادی اقدام «رحیم احمدی روشن» و جمعی که با عنوان «خانواده شهدا»، تابلوی نصب‌شده شهرداری را تخریب کرده و نام «محسن فخری‌زاده» را به جای آن نصب کردند را نیز غیرقانونی دانسته و گفته است: « خلاف اول را شهرداری انجام داده و خلاف دوم را کسی که تابلو را کنده است.» روز یک‌شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۹ رسانه‌های ایران از تغییر نام خیابان «فلامک» در منطقه شهرک غرب تهران به نام «محمدرضا شجریان»، استاد آواز ایران خبر دادند.

دو روز بعد از این خبر، اخباری مبنی بر پایین کشیدن تابلوی نام شجریان توسط عده‌ای به سردستگی پدر «مصطفی احمدی روشن»، از کشته شدگان برنامه اتمی ایران،«رحیم احمدی روشن» به رسانه‌ها گفته بود که شجریان «خیانتکار» بوده و اگر شهرداری مجددا تابلوی نام او را نصب کند، آن را پایین خواهد کشید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش فرماندار تهران به تغییر تابلوی خیابان شجریان توسط تعدادی از معترضان«عیسی فرهادی» فرماندار تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره تغییر تابلوی خیابان شجریان که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شد، گفت: شورا هیچ مصوبه‌ای برای اینکه خیابانی به اسم شجریان باشد، برای ما ارسال نکرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرماندار تهران: گذاشتن نام استاد شجریان بر خیابانی در تهران قانونی نیست | DW | 23.12.2020فرماندار تهران می‌گوید شورای شهر هیچ مصوبه‌ای برای این‌که خیابانی به اسم شجریان باشد ارسال نکرده و گذاشتن این نام بر هر خیابانی قانونی نیست. گروهی نام خیابان شجریان در تهران را به فخری‌زاده تغییر داده‌اند. توی ایران یه عده نون ندارن بخورن یه دیگه دنبال تغییر نام خیابونا هستند واقع در ایران خیابان کم داریم تمام مشکلات توی مملکت حل شده فقط همین اسم خیابونا مونده هر دوی این آقایان برای مردم ایران قابل احترام و مهم بودند مشک آن است که خود بروید ؛ نه آنکه عطار بروید. مریم میرزاخانی و محمد رضا شجریان در قلب ایرانیان جای دارند .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محیط زیست تهران: تمساح مرکز خرید غرب تهران «غیر بومی» استدرپی رسانه‌ای شدن خبر نگهداری از یک تمساح در حوضچه کوچکی در مرکز خرید اپال در غرب تهران و بازدید اداره حفاظت محیط زیست استان تهران از شرایط این گونه، رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: گونه خزنده نگهداری شده در مرکز خرید غرب تهران تمساح «کیمن» است و برای نمایش در حوضچه‌ای در این مجتمع قرار داده شده و قابل فروش نیست. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احضار شهرداران دو منطقه تهران از سوی ضابطان قضایی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimشهرداران دو منطقه تهران احضار شدند امروز دو تن از شهرداران مناطق ۲ و ۸ به دلایل و اتهاماتی که هنوز به شهرداری اعلام نشده است توسط ضابطین قضایی احضار شده‌اند حناچی در واکنش به این موضوع نوشت: مدیریت فعلی شهرداری همواره در برخورد با فساد پیشتاز بوده است از۲۲منطقه شهرداری چندتا دیگه مونده که دستگیر بشوند؟!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

«بچه‌های تهران»، کتابی درباره یهودیانی که سر از تهران درآوردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »