فرمانده سپاه از 'خرابکاری صنعتی' در سایت پارچین خبر داد | DW | 20.06.2022

30/03/1401 04:44:00 ب.ظ

یک فرمانده سپاه گفت 'خرابکاری صنعتی' در مرکز صنایع نظامی پارچین باعث کشته شدن احسان قدبیگی، مهندس این سایت شده است. پیش از این رسانه‌ها از حمله پهپادی به مرکز تحقیقات موشکی و پهپادی ایران خبر داده بودند.

یک فرمانده سپاه گفت 'خرابکاری صنعتی' در مرکز صنایع نظامی پارچین باعث کشته شدن احسان قدبیگی، مهندس این سایت شده است. پیش از این رسانه‌ها از حمله پهپادی به مرکز تحقیقات موشکی و پهپادی ایران خبر داده بودند. فرمانده سپاه از"خرابکاری صنعتی" در سایت پارچین خبر داد یک فرمانده سپاه گفت"خرابکاری صنعتی" در مرکز صنایع نظامی پارچین باعث کشته شدن احسان قدبیگی، مهندس این سایت شده است.

پیش از این رسانه‌ها از حمله پهپادی به مرکز تحقیقات موشکی و پهپادی ایران خبر داده بودند.

مجتمع صنایع نظامی پارچین یک فرمانده سپاه اعلام کرده مجتمع تحقیقاتی و نظامی سپاه پاسداران در پارچین"هدف خرابکاری صنعتی" قرار گرفته است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرتیپ پاسدار حسنی آهنگر، فرمانده دانشگاه امام حسین با اشاره حمله پهپادی که ۴ خردادماه (۲۵ مه) به تأسیسات صنایع نظامی پارچین صورت گرفت و منجر به کشته شدن احسان قدبیگی مهندس مرکز تحقیقات دفاعی شد، گفت که این متخصص"خودش مورد هدف نبود، اما تحت تأثیر یک خرابکاری صنعتی قرار گرفت". او افزود،"نوع جنگ و تهدیدها تغییر کرده و جنگ‌ها ترکیبی و پیچیده شده‌اند".

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید روزنامه نیویورک تایمز اما پیش از این، از حمله پهپادهای موسوم به کوادکوپتر به مجتمع نظامی پارچین در شامگاه چهارشنبه ۴ خرداد (۲۵ مه) خبر داده بود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

خدا رو شکر

هر آنچه باید از ترکیب پارلمان جدید فرانسه و نیروهای اپوزیسیون این کشور بدانیمدر این انتخابات نه تنها امانوئل ماکرون قدرت مطلقه خود را در پارلمان از دست داد که علاوه بر مطرح شدن ائتلاف چپ‌ها به رهبری ژان لوک ملانشون بعنوان دومین گروه بزرگ پارلمانی، راست‌گرایان افراطی به رهبری مارین لوپن هم به یک رکورد تاریخی دست یافتند.

روایت تصویری از جهانی با بیش از یکصد میلیون پناهجو | DW | 19.06.2022مجمع عمومی سازمان ملل در نشست چهارم دسامبر سال ۲۰۰۰ در قطعنامه ۷۶/ ۵۵ روز ۲۰ ژوئن را روز جهانی پناهجویان نام‌گذاری کرد. طی ۱۰ سال گذشته شمار پناهجویان دوبرابر شد و از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد. گزارش تصویری در این باره:

تهاجم نظامی روسیه؛ بورل: جلوگیری از خروج غلات از اوکراین جنایت جنگی استتهاجم نظامی روسیه؛ بورل: جلوگیری از خروج غلات از اوکراین جنایت جنگی است آخرین اخبار و گزارش‌ها از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین را در روز دوشنبه ۲۰ ژوئن، ۳۰ خرداد در این صفحه دنبال کنید: اصرار بر تداوم جنگ جنایت البته كسانيكه سپورت لباس KFC ستار بكاس سفر اتباع ملكي نفت گران بانك همه دار ندار يك كشور بزرگ را تحريم كردن جنايت نيست غله اوكراين جنايت است عجيب دنيا

روایت تصویری از جهانی با بیش از یکصد میلیون پناهنده | DW | 19.06.2022مجمع عمومی سازمان ملل در نشست چهارم دسامبر سال ۲۰۰۰ در قطعنامه ۷۶/ ۵۵ روز ۲۰ ژوئن را روز جهانی پناهندگان نام‌گذاری کرد. طی ۱۰ سال گذشته شمار پناهندگان دوبرابر شد و از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد. گزارش تصویری در این باره: یک فارسی‌زبان ‌را در صداوسیما «مهمان خارجی» جا زده‌اند. وسط ترجمه همزمان، طرف گاف می‌دهد و به فارسی جواب می‌دهد: «بله! صدا رو دارم» 🤦 تمام کشورهای غربی و آمریکا نیاز به مهاجر دارند و اینکه بعضی اوقات ممنوعیت هایی میگذارند به دلیل این هست که بتوانند کنترل داشته باشند برده داری نوین و بی هزینه برای دولت های غربی و آمریکا بک زمانی با زور برده داری می‌کردند الان ملت ها خودشان با پای خودشان میایند که ما را برده کنید در عصر برده داری نوین زندگی می‌کنیم که همچین هم برای کشورهای غربی و آمریکا بی سود نیست روزگاری با زور سرنیزه به بردگی میبردند امروز مردم کشورهای فقیر جهان سومی خودشان با هزینه خودشان میایند و میگویند که مارا برده هستیم و آماده و حاضر که نشود اسمش را گذاشت برداری نوین و کم هزینه

اخراج روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمانرسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. عااالی بفرست انگلیس یه،استراحتی،بکنه ولی این مرکز تبلیغات تروریسم در هامبورگ، تحت نظارت سازمان سیا همچنان به فعالیت ادامه خواهد داد. ملا ممد خاتمی و آخوند بهشتی هم در همین مرکز آموزش دیدند.

روحانی معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمان اخراج شدرسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. بنابرگزارش روزنامه‌ آلمانی آقای موسوی‌فر با مقامات حزب‌الله «روابط نزدیکی» دارد. مرکز_اسلامی_هامبورگ آلمان