فرماندار اهواز استعفا داد؛ «به سپاه برمی‌گردم»

01/05/1401 11:28 ب.ظ

فرماندار اهواز می‌گوید به خاطر «سنگ‌اندازی عده‌ای بیرون از دولت» استعفا داده و قصد بازگشت به محل خدمت سابق خود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، را دارد.

فرماندار اهواز می‌گوید به خاطر «سنگ‌اندازی عده‌ای بیرون از دولت» استعفا داده و قصد بازگشت به محل خدمت سابق خود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، را دارد. وی عنوان کرد که افراد خارج از دولت «به طور مستمر در امور و فعالیت‌های فرمانداری دخالت کرده و مانع پیشرفت کارها می‌شدند».

آقای فلاحی توضیح نداد این افراد چه کسانی هستند، اما گفت همین افراد پس از انتصاب دو معاون و بخشدار مرکزی اهواز مانع فعالیت آنها شدند.

مسعود فلاحی سمت‌های مختلفی در سپاه و بسیج از جمله مشاور عالی فرمانده سپاه حضرت ولی عصر، فرمانده سپاه شهرستان‌های اهواز و باغملک، فرمانده ناحیه بسیج امام حسین غرب اهواز و مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس اهواز داشته است.

با استفاده از گزارش خبرگزاری ایرنا؛ د.خ/س.ن

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

تو سپاه بخور بخور بیشتره!! بیخود نبود دکتر خمینی اوایل انقلاب گفت: ایکاش منهم یک پاسدار بودم!! سنگ چی یه،رژیمی که،از آدم فروشی خودفروشی شده رژیم معلومه همین سیستم جلو،نمیره در جا میزنه هر کس،دیگرو به ،یه ،خیار میفروشه این سیستمو گا گ ب به شما اسگول های تزریق کرده حالا عینه یولهای،مولتی ملیاردر شده درجا،تر میزنید

استعفا در اعتراض به گشت ارشاد/ متن نامه استعفا خطاب به علم‌الهدیسیدعبدالهادی مرعشی دبیر استانی قرارگاه گام دوم انقلاب استان خراسان رضوی، در اعتراض به برخی تندروی ها تحت عنوان امر به معروف و گشت ارشاد از سمت خود استعفا داد. به گزارش ایلنا، در متن این استعفا آمده است: حضرت حجت السلام والمسلمین آقای سید رضی علم الهدی دامت برکاته مسئول قرارگاه جهادی گام دوم انقلاب سلام علیکم ورحمه الله مسلما هر انقلابی برای به وقوع پیوستن و ماندن قیمتی دارد ، قیمت انقلاب ما ، اعتبار هزار و سیصد ساله تلاش قلم علما و خون شهدا بود که امروز دارد به سادگی خرج می‌شود و از بین می‌رود و آگاهانه یا غافلانه به نام دین تیشه به ریشه دین زده می‌شود و ریشه اعتقادی ما را تحت شعاع قرار می‌دهد . آن قدری که امر به معروف های ما حول محور حجاب بوده است ، آیا حول محور فساد مسئولین ، عدالت اجتماعی ، امنیت اقتصادی ، فاصله طبقاتی ، اعتیاد، طلاق و فقر ملی و آزادی بیان و پس از بیان و سلامت سیستم اداری کشور ما بوده است ؟ چگونه توقع می‌رود مردم توصیه به حجاب و نماز و روزه را از کسانی بپذیرند که امروز از آنها به عنوان بانیان اصلی مشکلاتشان نام می‌برند ؟! آنچه که مسلم است، این است که کسی مخالف متقاعد نمودن مردم بر لزوم رعایت حجاب به عنوان یک واجب الهی و اجتماعی نیست بلکه بحث در چگونگی روش اقامه آن است ، چونان که پیامبر خدا (ص) فرمودند ؛ کسی که به کار خوب ، دیگران را دعوت میکند ، باید این دعوت را به شیوه خوبی انجام دهد! در حالی که مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) بر جذب حداکثری و دفع حداقلی تاکید دارند ، این که با برخورد های تند و زننده و گاها غیر تخصصی برخی ضابطین و آمرین ، مردم مقابل هم یا مقابل حاکمیت قرار بگیرند به هیچ وجه قابل درک نیست و هیچ توجیه شرعی ندارد ، مخالفت مردم با حجاب نیست بلکه با تزویر و اسلام گزینشی است با علم به این که فلسفه حجاب ، رعایت شرم‌ و حیاست ، آیا مسئولین نیز در زمامداری خود حجاب های لازم را رعایت میکنند ؟! در حالی که مولایم علی علیه السلام فرمودند ؛ مردم از رفتار و کردار مسئولان تبعیت میکنند و بر راه و‌ روش آنها هستند. از همین رو حقیر بر خود لازم دانستم تا به مبارزه با جریان های تندرو و متعصب بپردازم و از جهت آنکه راضی به استفاده عنوانی از سمت دبیر استانی قرارگاه گام دوم انقلاب نبودم از این سمت به عنوان اعتراضی مسالمت امیز و مدنی\/اعتقادی به عملکرد ناش پرچمت بالاس سید جان

یک شهروند عربستان به دلیل کمک به خبرنگار اسرائیلی برای ورود به مکه بازداشت شدسخنگوی پلیس عربستان سعودی روز جمعه اعلام کرد، یک شهروند این کشور به دلیل کمک به یک خبرنگار غیرمسلمان (اسرائیلی) برای ورود به شهر مکه در دوران برگزاری مراسم حج بازداشت شده است.

تجدید کنسرت‌های اهواز منوط به تصمیم شورای تامینحاشیه‌های پیش آمده برای لغو کنسرت‌های اهواز به‌رغم داشتن مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی روزهای اخیر برخی مسوولان این وزارت‌خانه را به واکنش واداشته است. معاونان ارشاد بر لزوم حمایت از مجوزهای مبتنی بر قانون توسط تمام نهادها تاکید می‌کنند و تحقق آن را رفتاری در جهت حفظ نشاط اجتماعی و تضییع نشدن حقوق عمومی می‌دانند و این در حالی است که برخی دیگر از متولیان امر در برگزاری کنسرت‌ها از جمله سرپرست فرمانداری اهواز، همچنان به شرایطی اشاره دارند که در نهایت به تصمیم لغو کنسرت‌های این شهر منجر شد و تجدید نظر را به رای شورای تامین استان منوط می دانند.

کمیته بررسی یورش به کنگره: 'ترامپ به سوگند خود خیانت کرد' – DW – ۱۴۰۱/۴/۳۱کمیته تحقیق بررسی یورش به کنگره آمریکا در سال ۲۰۲۱ ترامپ را متهم کرد که عامدانه جلوی خشونت را نگرفت. رئیس این کمیته با تاکید بر اینکه ترامپ به سوگند خود خیانت کرد، خواستار عواقب شدید برای رئیس‌جمهور پیشین و یارانش شد.

فایل لو رفته جدید المالکی؛ حمله به سیستانی، الحلبوسی و توهین به شیعیاننوری المالکی، نخست وزیر سابق عراق و یکی از چهره‌های بسیار نزدیک به جمهوری اسلامی ایران در کلیپ جدید که امروز جمعه 31 تیر فاش شد، آیت الله علی سیستانی مرجع

صدور حکم بازداشت برای 7 ایرانی متهم به تلاش برای حمله به شهروندان اسرائیلی‌ در استانبولدادگاه کیفری استانبول برای 7 نفر از 8 مظنون ایرانی که به اتهام برنامه‌ریزی برای هدف قرار دادن شهروندان اسرائیلی در ترکیه دستگیر شده بودند، حکم بازداشت صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی

مسعود فلاحی روز شنبه اول مرداد به ایرنا گفت که خرداد ماه استعفای خود را تسلیم استاندار کرده و وی بررسی این استعفا را به بعداز سفر حج خود موکول کرد.

وی عنوان کرد که افراد خارج از دولت «به طور مستمر در امور و فعالیت‌های فرمانداری دخالت کرده و مانع پیشرفت کارها می‌شدند».

آقای فلاحی توضیح نداد این افراد چه کسانی هستند، اما گفت همین افراد پس از انتصاب دو معاون و بخشدار مرکزی اهواز مانع فعالیت آنها شدند.

مسعود فلاحی سمت‌های مختلفی در سپاه و بسیج از جمله مشاور عالی فرمانده سپاه حضرت ولی عصر، فرمانده سپاه شهرستان‌های اهواز و باغملک، فرمانده ناحیه بسیج امام حسین غرب اهواز و مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس اهواز داشته است.

با استفاده از گزارش خبرگزاری ایرنا؛ د.خ/س.ن

انتخاب سردبیر