فرمانده کل سپاه پاسداران: مذاکره فریبی بیش نیست | DW | 14.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، مذاکره را 'منطقی نابودشده' خواند و آن را راهبرد 'دشمن' برای شکست جمهوری اسلامی ارزیابی کرد. حسن روحانی هم‌زمان تأکید کرد که ایران 'در شرایط مناسب همواره آماده مذاکره' است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، مذاکره را"منطقی نابودشده" خواند و آن را راهبرد"دشمن" برای شکست جمهوری اسلامی ارزیابی کرد. حسن روحانی هم‌زمان تأکید کرد که ایران"در شرایط مناسب همواره آماده مذاکره" است.

فرمانده کل سپاه که امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد (۱۴ اوت) در مراسمی در ارومیه سخن می‌گفت، مدعی شد: «دشمنان ما تصمیم گرفته بودند ایران را تجزیه و مردم این سرزمین را تسلیم اراده شوم خود کنند، اما در برابر آنها یک حقیقت زنده به‌نام امام بزرگوار ما وجود داشت و ملت ایران در پرتو هدایت رهبران بزرگ‌ خود حقیقت زنده ایستادگی پایان‌ناپذیر و شکست‌ناپذیری برابر زورگویان و بدخواهان را شکل داده‌اند.

فرمانده کل سپاه پنجشنبه گذشته گفته بود که آمریکا و متحدانش در منطقه علاقه‌ای به جنگ با ایران ندارند، زیرا می‌دانند جغرافیای این جنگ"وسیع" بوده و هر جنگ جدیدی می‌تواند اسرائیل را در معرض"تهدید تمام عیار" قرار دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا شاید بتواند برای مذاکره با ایران روی شمخانی حساب کندهیل: آمریکا شاید بتواند برای مذاکره با ایران روی شمخانی حساب کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هر کجا دشمن باشد ما قبل از آنها حضور داریم/ مذاکره، منطقی نابود شده در ذهن مردم ایران استفرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هر کجا دشمن باشد، قبل از آنها حضور داریم، گفت: ما لباس خدمت را بر تن کرده‌ایم تا ملت در امنیت و شادی بوده و آرزوهای دشمنان را دفن ‌کنیم. ما به خدا و نصرت‌های او اعتماد داریم و به واسطه همین نصرت‌ها تا به امروز موفق بوده‌ایم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اروپا منتظر پایان دوران ترامپ است/ حضور آمریکا در خلیج فارس لزومی ندارد/تحریم ظریف نشانه عدم صداقت کاخ سفید برای مذاکره است/ ایران سر خم نمی‌کند/ انگلستان بازیگر کم‌اهمیتی استاستاد دانشگاه ام‌آی‌تی آمریکا در گفت‌وگو با ایلنا: اروپا منتظر پایان دوران ترامپ است/ حضور آمریکا در خلیج فارس لزومی ندارد/تحریم ظریف نشانه عدم صداقت کاخ سفید برای مذاکره است/ ایران سر خم نمی‌کند/ انگلستان بازیگر کم‌اهمیتی است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

معاون سیاسی سپاه پاسداران:جمهوری اسلامی به هیچ‌ عنوان در بن‌بست قرار نداردمعاون سیاسی سپاه پاسداران: جمهوری اسلامی به هیچ‌ عنوان در بن‌بست قرار ندارد انقلاب اسلامی ظرفیت تداوم‌بخشی به تمدن‌سازی اسلامی را دارد اگر مدافعان حرم نبودند امروز باید با تروریست‌ها در کرمانشاه می‌جنگیدیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار سلامی:‌ لباس خدمت بر تن کرده‌ایم تا مردم در امنیت و شادی باشند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار سلامی:‌ *لباس خدمت بر تن کرده‌ایم تا مردم در امنیت و شادی باشند *دشمن گمان می‌کرد ایران تسلیم جنگ اقتصادی می‌شود *مذاکره، منطقی نابود شده در ذهنیت مردم ایران است *مذاکره یک فریب بوده و حتی راه حل نیست تکمیلی/ فرمانده سپاه: *در کنار ایستادگی، ما به نشاط، امنیت و محرومیت‌زدایی می‌اندیشیم *جمهوری اسلامی ایران امنیت در لوله‌های تفنگ نمی‌بیند *امنیت را با پیشرفت، توسعه و محرومیت‌زدایی گره زده‌‌ایم که تجلی ظهور ایمان در کلام و گفتار مردم است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: در شرایط مناسب همواره آماده مذاکره‌ایم | DW | 14.08.2019رئیس جمهوری ایران با 'غیرعملی' خواندن ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس، خبر حضور اسرائیل در این ائتلاف را 'پوچ' توصیف کرد. روحانی در عین تهدید مجدد به 'کاهش تعهدات' برجامی گفت، ایران 'در شرایط مناسب' آماده مذاکره است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »