فرماندار کالیفرنیا: خانه هایتان را ترک نکنید

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت کالیفرنیا در تلاش برای مهار شیوع سریع ویروس کرونا در این ایالت پرجمعیت به مردم دستور داده است 'در خانه بمانند.' او پیشتر تخمین زد که بیش از نیمی از ۴۰ میلیون ساکن این ایالت ظرف دو ماه آینده به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شوند.

دولت کالیفرنیا در تلاشی برای مهار شیوع سریع ویروس کرونا در این ایالت پرجمعیت به مردم دستور داده است"در خانه بمانند."

گوین نیوسام فرماندار این ایالت گفت که اهالی کالیفرنیا در طول این اپیدمی فقط زمانی باید خانه های خود را ترک کنند که مجبور باشند. او پیشتر تخمین زد که بیش از نیمی از ۴۰ میلیون ساکن این ایالت ظرف دو ماه آینده به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شوند.آقای نیوسام گفت:"الان وقت گرفتن تصمیم های سخت است. باید واقعیت را تشخیص دهیم."

دستور او به ساکنان اجازه می دهد فقط برای خرید مواد غذایی و دارویی، ورزش و بیرون بردن سگ ها، خانه ها را ترک کنند اما سعی کنند تماس با دیگران در اماکن عمومی را محدود کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام آیت الله مکارم شیرازی در آستانه سال نو: مردم در خانه بمانندآیت الله مکارم شیرازی مردم را به ماندن در خانه و پرهیز از سفر غیر ضرور در ایام نوروز دعوت کرد و از مسئولان نیز خواست با تلاش‌های بی‌وقفه و اتخاذ روش‌های علمی، مردم کشور را (خاصه در استان‌های به‌شدت درگیر) یاری کنند. کسی که به حرف این جاهلان هفتگانه و هفت زیست و هفتخط شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر گوش کند ابله است و از اصل خویش غافل. چرا در خانه بمانند؟؟؟ در خانه ماندن یعنی قرنطینه و قرنطینه مال قرون وسطی بود چرا فقط با کلمات بازی میکنید؟؟ قرنطینه هزینه داره نمیخواید هزینه کنید گردن مردم نندازید کرونا_ویروس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سربازان ارتش آلمان در جبهه جنگ علیه ویروس کرونا | DW | 19.03.2020ارتش آلمان خود را آماده می‌کند به کارزار مقابله با شیوع ویروس کرونا بپیوندد و نظامیان ذخیره را نیز فراخوانده است. وزیر دفاع آلمان مقابله با کرونا را به دو ماراتن تشبیه کرده که در آن استقامت در مسیر طولانی اهمیت دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گسترش خطرناک ویروس کرونا در ایران و وظایف جامعه جهانی | DW | 19.03.2020ایران برای مقابله با اپیدمی امکانات محدودی دارد و به حمایت جامعه جهانی نیازمند است؛ تحریم‌های آمریکا مقابله با کرونا را مشکل کرده است. روزنامه 'نویه تسورشر تسایتونگ' در تفسیری این وضعیت ایران را خطرناک ارزیابی می‌کند. واقعیت اینه که امروز ایرانه، اما فردا و فرداها اروپا و سایر کشورها حتی همپیمانای نزدیکِ امریکا هم طعم بد عهدی و قلدری و یکجانبه گرایی امریکا رو خواهند چشید. این نتیجه ی راه اشتباهیه که دنیا با سکوت در مقابل سیاست های امریکا پیش گرفته. و بی شک تاوان خواهند داد. زر مفت نزنید شما اگر راست میگید از غارت فروشگاهها و وحشت مردم خودتون گزارش تهیه کنید ایران ریشه در هزاران سال تاریخ ، فرهنگ و تمدن دارد مثل شما نوظهور (بی بته) نیست چه ربطی به تحریم داره ؟ تمام کمک های دارویی و بهداشتی رو جمهوری اسلامی صاف میده عراق و سوریه که اونا در قبالسش منطقه سبز بغداد رو موشک باران کنند چرا مزخرف نیبافین شما اروپایی ها؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دستگیره در، کفش و اشیاء؛ ویروس کرونا چند ساعت روی سطوح دوام می‌آورد؟در حالی که ویروس کرونا به صورت گسترده در جهان شیوع پیدا کرده است، دانشمندان و محققان در آزمایشگاه‌ها در تلاشند تا میزان ماندگاری این ویروس را در محیط طبیعی و روی اشیای مختلف تخمین بزنند. It is a scary characteristic of coronavirus,
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمید کهرام در پی ابتلا به ویروس کرونا درگذشتب درک مفتخور کثیف😪
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مشارکت هنرمندان سرشناس جهان در مبارزه با بحران شیوع ویروس کرونامشارکت هنرمندان سرشناس جهان در مبارزه با بحران شیوع ویروس_کرونا دو هنرمند اهل کره جنوبی، یعنی بونگ جون-هو، کارگردان فیلم «انگل»، و سوگا، عضو گروه موسیقی کره ای «بی تی اس»، هر یک بیش از ۸۲ هزار دلار به یک انجمن امدادرسانی کره‌ای اهدا کرده‌اند. هنرگند ایرانی بهنوش بختیاری هم با تبلیغ روغن بنفشه همینکار رو میکرد در واقع اسمش 'شوگا' ست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »