فرمانده هوافضای سپاه: تلاش برای ارتقاء توانمندی‌های ما شبانه روز ادامه دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده نیروی هوافضای سپاه: بازدارندگی و حفظ قدرت مانند حفظ تعادل در دوچرخه سواری است اگر رکاب نزنیم از دشمن عقب می‌افتیم، تلاش برای ارتقاء توانمندی‌ها شبانه روز ادامه دارد بیش از ۷۰ درصد مدیران و فرماندهان در هوا فضای سپاه بین ۳۰ تا ۴۰ سال دارند

به گزارش ایسنا، سردار امیرعلی حاجی‌زاده در حاشیه نهمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موفقیت های که در مجموعه هوافضا به دست آمده و ملت ایران شاهد آن هستند به دلیل اعتماد به جوانان به دست آمده است.

فرمانده هوافضای سپاه گفت: در هوافضا مراحل حزب و آموزش نیروها به خوبی انجام می شود و ما میدان را برای فعالیت جوانان به وجود آورده ایم و امروز در حوزه موشکی درسطح منطقه مقام اول را داریم و جزو چند قدرت برتر در سطح جهان هستیم. حاجی زاده افزود: در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین نیز به همین شکل است و در حوزه پدافند نیز ملت ایران آنچه که در گذشته در خصوص توانمندی ساخت رادار و موشک گفته بودیم را در سرنگونی بزرگترین و پیشرفته ترین هواپیما جاسوسی آمریکا شاهد بودند.

وی تاکید کرد: ما معتقدیم باز دارندگی و حفظ قدرت مانند حفظ تعادل در دوچرخه سواری است که اگر رکاب نزنیم از حرکت باز می مانیم و از دشمن عقب می افتیم، به همین دلیل فعالیت های بازدارنده ما و تلاش برای ارتقاء توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد و به ملت ایران قول می دهیم در این حوزه دچار هیچ مشکلی نمی شویم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیرعامل هفت تپه از شکایت خود صرف‌نظر کرد؛ کارگران معترض: ما تعهدی نداده‌ایم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت:شرکت‌های آمریکایی و اروپایی به ما دارو نمی‌دهند | DW | 18.08.2019معاون وزارت بهداشت می‌گوید برخی از شرکت‌های آمریکایی و اروپایی از تحویل دارو و تجهیزات پزشکی به ایران خودداری می‌کنند اما ما 'برنامه‌ریزی خوبی کردیم و مشکلی نداریم'. کمبود دارو از مدتها پیش گریبان‌گیر بیماران ایرانی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عبدالملک الحوثی: ایران هیچ دستوری بر ما تحمیل نکرده استدبیرکل جنبش انصارالله یمن با اشاره به این که کشورش درگذشته روابط رسمی با جمهوری اسلامی ایران داشته است، اعلام کرد که سفر اخیر هیأت انصارالله به تهران در راستای از سرگیری روابط میان دو کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرعشی: عارف سقف پرش ما در انتخابات مجلس دهم بودسخنگوی حزب کارگزاران: - عارف شخصیت دانشگاهی است نه سیاسی. - سقف پرش ما در انتخابات، عارف بود. - رئیس دولت اصلاحات برای اعمال رهبری در جبهه اصلاحات با محدودیت‌هایی مواجه است. - نظام در بدترین شرایط هم درباره حجاب و تایید صلاحیت اصلاح طلبان کوتاه نمی‌آید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ما صاحب اختیار مردم نیستیم/ نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویموزیر امور خارجه تاکید کرد: اگر ما بخواهیم قدرت و سربلندی امروز را داشته باشیم، باید بدانیم وامدار چه کسانی هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عربستان سعودی: پالایشگاه نفت «الشیبه» ما مورد حمله تروریستی قرار گرفتعربستان سعودی: پالایشگاه نفت «الشیبه» ما مورد حمله تروریستی قرار گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »