فرصت یکساله پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی بصورت اقساطی

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرداخت قسطی جرایم رانندگی | رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی: افراد تا پایان مرداد به منظور پرداخت قسطی جرایم با هر مبلغی که باشد مراجعه کرده و در طول یک سال، همه جرایم خود را بپردازند

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سید کمال هادیانفر روز سه شنبه در نشست خبری افزود: مردم برای رفع توقیف وسائل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت به راهنمایی و رانندگی محل مراجعه کرده و برگه سبز خود را ممهور به مهر پلیس کنند.

رییس پلیس راهور ادامه داد: همچنین در مورد افرادی که برای صدور کارت و سند سبز خودروها باید وسلیه نقلیه خود را برای بازدید می آوردند، مقرر شد تا در هفته ولایت بازدید از خودروها حذف شود و افرادی که کارت یا سند خودروی خود را گم کرده اند نیز احتیاج به بازدید خودرو ندارند. سردار هادیانفر از شهروندان خواست برای ترخیص خودرو به پلیس +۱۰ مراجعه کرده و برای تقسیط جرایم به پلیس راهور مراجعه کنند.سردار هادیانفر به بخشودگی توقیف دفترچه کار رانندگان حمل و نقل عمومی اشاره کرده که با ارائه تعهد به آنها تحویل داده می شود و شماره گذاری وسائل کشاوزی نیز به زودی اجرا شود.

وی ادامه داد: مردم در بحث پرهیز ار سفرهای درون و برون شهری در وضعیت کرونا دقت داشته باشند و میزان سفرهای خود را به حداقل برسانند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگهداری غیرقانونی مبالغ جرایم رانندگی در حساب برخی بانکها- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimنگهداری غیرقانونی مبالغ جرایم_رانندگی در حساب بانکها رئیس پلیس راهور: به تعدادی از آنها تذکر داده و گفتیم اگر اصلاح نکنند دسترسی آنها را قطع می‌کنیم امسال در چهار ماهه نخست سال بیش از ۳۱ میلیون و ۸۹۶ هزار جریمه اعمال شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وام ۱۰میلیون تومانی به بازنشستگان نیروهای مسلح در سال جهش تولید پرداخت می‌شودوام ۱۰میلیون تومانی به بازنشستگان نیروهای مسلح | رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح:در راستای سیاست ارتقای خدمات خرسندساز سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مقارن با دهه ولایت، اجرای طرح پرداخت وام تا سقف ۱۰میلیون تومان آغاز می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هیچ مانعی از سوی قوه‌ قضاییه برای پرداخت حقوق کارگران هفت‌تپه وجود نداردمعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به صحبت‌های قائم مقام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در دادگاه مبنی بر مسدود بودن حساب‌های بانکی برای پرداخت حقوق کارگران گفت: در تمام هشت ماه گذشته، هر زمان که اعضای هیات مدیره اراده‌ای برای پرداخت حقوق کارگران شرکت نیشکر هفت تپه داشتند، هیچ مانعی از نظر قوه قضاییه در این مسیر وجود نداشته و دخالتی صورت نگرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برای پرداخت "پاداش پایان خدمت معلمان" مدارس را نمی‌فروشیم!/ پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از شهریور- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون وزارت آموزش و پرورش گفت: حدود 48 هزار و 300 نفر بازنشسته قطعی در سال 98 داریم که برای پرداخت پاداش و مرخصی ذخیره این تعداد باید 5 هزار و 400 میلیارد تومان هزینه کنیم؛ هیچ برنامه‌ای برای فروش املاک جهت پرداخت پاداش پایان خدمت نداریم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پرداخت تسهیلات مستأجران «کمک ودیعه مسکن» بزودی آغاز می‌شود/ اعتبار تخصیصی ۲۰ هزار میلیارد تومان استرییس کل بانک مرکزی، اعلام کرد: تسهیلات کمکی به مستأجران، تحت عنوان تسهیلات «مرابحه خرید کالا وخدمات» به محض اعلام مشخصات اشخاص واجد شرایط از سوی وزارت راه و شهرسازی، آغاز خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرداخت کمک ودیعه مسکن به مستاجران به‌زودی + جزئیاتپرداخت کمک ودیعه مسکن به مستاجران به‌زودی رییس کل بانک مرکزی: تسهیلات کمکی به مستأجران، تحت عنوان تسهیلات «مرابحه خرید کالا و خدمات» به محض اعلام مشخصات اشخاص واجد شرایط از سوی وزارت راه وشهرسازی، آغاز خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »