فرصت ۳ روزه دادگاه به نجفی برای ارائه لایحه دفاعی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرصت ۳ روزه دادگاه به نجفی برای ارائه لایحه دفاعی وکیل نجفی: در جلسه امروز دادگاه آخرین دفاع از آقای نجفی اخذ شد، پس از پایان جلسه دادگاه به ما ظرف سه روز فرصت دادند تا لایحه دفاعی را ارایه بدهیم تا بعد از آن در خصوص پرونده تصمیم گیری شود

حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه امروز دادگاه موکلش گفت: در جلسه امروز دادگاه در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران،وی افزود: پس از پایان جلسه دادگاه به ما ظرف سه روز فرصت دادند تا لایحه دفاعی را ارایه بدهیم تا بعد از آن در خصوص پرونده تصمیم گیری شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دژپسند: مردم از فرصت نوین عرضه سهام دولتی به خوبی استفاده کنندبورس | دژپسند: از یکشنبه عرضه سهام شرکت‌های دولتی آغاز و در اولین مرحله از واگذاری، بالغ بر ۲۳هزار میلیارد تومان از باقیمانده سهام دولت از طریق فروش واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه‌گری مالی یکم با اعمال ۲۰درصد تخفیف به مردم واگذار می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

عدم اجبار خانواده‌ها برای تهیه گوشی هوشمند به منظور استفاده از «شبکه شاد»وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات شبکه شاد و عدم دسترسی برخی مردم به گوشی‌های هوشمند گفت: طبیعی است که افرادی از بستر شبکه شاد دور می‌مانند. ما برای کمک آمدیم، نه برای اذیت کردن مردم و اجبار به کسانی که امکان تهیه گوشی هوشمند را ندارند. آخه شبکه ی شاد شکست خورده.بعضی دانش آموزان گوشی ندارن.اونایی هم که گوشی دارن پول اینترنت و ندارن.تازه اگر وارد شبکه ی شاد هم بشن محتوای مناسبی نیست که آموزش ببینند.فقط وزیر بلده تبلیغ کنه. عیب کار اینه حصرات فکر میکنند همه مثل خودشون نجومی بگیر ومثل جناب وزیر ودیگر مسئولان ضد امریکایی از گوشی ایفون چند ده ملیونی استفاده میکنند که شعار مرگ بر امریکا را عملا اثبات کنند.اخه مسئولی که در یک ماه پنجاه تا صدبرابرحقوق کارمند یا معلمش حقوق میگیره چه میدونه مشکل اون کجاست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا و شلختگی فوتبال اروپا؛ از تعطیلی و اعتراض تا امید به آغاز رقابت‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: تهدید و بازداشت روزنامه‌نگاران به دلیل نوشتن از کروناعفو بین‌الملل هشدار داده است که سانسور اطلاعات حیاتی مرتبط با شیوع جهانی کووید-۱۹ به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و از دولت‌ها خواسته است که بهداشت و سلامت عمومی را بر خودخواهی‌هایشان ارجحیت دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختصاص پرواز برای بازگشت ایرانیان از وین به تهرانسفارت جمهوری اسلامی ایران در وین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با پیگیری های به عمل آمده ان‌شاءالله با پرواز اختصاصی هموطنان ساکن اتریش و کشورهای همسایه می‌توانند به کشور بازگردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به کمتر از ۵۰ نفر رسیدکرونا؛ مساجد و مدارس ایران باز می‌شوند، سرایت ویروس در افغانستان افزایش می‌یابد و در تاجیکستان پرشتاب می‌شود منظور؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »