فرصتی دوباره برای زندگی؛ عمل موفقیت‌آمیز و کم‌سابقه پیوند صورت و دو دست یک جوان آمریکایی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرصتی دوباره برای زندگی؛ عمل موفقیت‌آمیز و کم‌سابقه پیوند صورت و دو دست یک جوان آمریکایی جو دی‌میو، تقریباً شش ماه پس از پیوند کم‌سابقه صورت و دست دارد دوباره لبخند زدن، پلک زدن، نیشگون گرفتن، و فشار دادن چیزی با دستش را یاد می‌گیرد

جو دی‌میو با پیوند نادر صورت و دستان در مرکز پزشکی لنگو دانشگاه نیویورک - ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱

دی‌میو در یک مصاحبه به آسوشیتدپرس گفت: «می‌دانستم که در این مسیر باید قدم‌های کوچکی برداشت. باید خیلی انگیزه داشته باشید، خیلی صبور باشید، و باید در تمام این مراحل قوی باقی بمانید.» بنا بر آمار شبکه اتحاد برای اشتراک اعضای بدن یا یو‌اِن‌اُ‌اس، که بر سیستم پیوند اعضای بدن در آمریکا نظارت دارد، جراحان در سراسر جهان تاکنون دست‌کم ۱۸ عمل پیوند صورت و ۳۵ عمل پیوند دست انجام داده‌اند.

دی‌میو برای جلوگیری از رد پیوند باید مادام‌العمر دارو مصرف کند و برای بازیافتن حس دست و صورت و عملکرد آنها به تمرینات توانبخشی خود ادامه دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لغو طرح قطعنامه علیه ایران؛ فرصتی دیگر برای جمهوری اسلامی | DW | 04.03.2021مقام‌های ایران لغو طرح قطعنامه علیه ایران در نشست شورای حکام را حاصل تلاش‌های دیپلماتیک تهران، تروئیکا و چین و روسیه دانستند. آمریکا آنرا فرصتی برای ایران به منظور برطرف کردن نگرانی‌ها دانست. مقامات ایرانی شکر خوردند. مادر قهرمانها. به ناناز مادرشون خندیدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خالد بن سلمان: ابتکار سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن بر توسعه‌طلبی‌های ایران استخالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی با تاکید بر اینکه گفت سعودی برای مقابله با حوثی‌ها ادامه می‌دهد، گفت، ابتکار عمل ارائه شده از سوی پادشاهی سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن در برابر اقدامات توسعه‌طلبانه ایران است. سایت العربیه_فارسی: گوگولی پاتریوت ها که هیچ گوهی نمیتوانند بخورند ، فعلا مقعدت را برای رهگیری پهباد ها و موشک های حوثی ها آماده کن انشاالله ریاض👍
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش تعداد قربانیان حمله تروریستی کابل به ٦٣ نفر؛ دانش‌آموز نجات‌یافته: دوباره برمی‌خیزیم و دوباره می‌خوانیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این معنی اسلام است تقصیر دیگران نگذارید. جمهوری اسلامی با این دیوها فرقی ندارد. نه_به_جمهوري_اسلامي رای_بی_رای سفارتهای رژیم ایران را در تمامی کشورها ببندید لانه های ترور و جاسوسی هستند ShutDownIranTerrorEmbassies DeborahLyonsUN antonioguterres Stopkillinghazara
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تلاش‌های سازمان ملل برای حل مسئله قبرس دوباره ناکام ماند | DW | 29.04.2021سازمان_ملل متحد اعلام کرد در حال حاضر هیچ راه حل سیاسی پایدار برای حل مشکل تقسیم قبرس وجود ندارد. دبیرکل سازمان ملل گفت مواضع طرف‌های یونانی و ترک قبرس متفاوت هستند اما او تا سه ماه دیگر کنفرانس دیگری برگزار خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چشم‌انداز مذاکرات تهران-ریاض؛ آیا بازار نفت برای خوشامدگویی دوباره به ایران آماده می‌شود؟ایران امیدواراست که با نتیجه رسیدن مذاکرات وین، سهم از دست رفته خود را از بازار جهانی نفت به دست آورد؛ آیا با توجه به شرایط بازار جهانی نفت و شرایط ذینفعان اوپک پلاس به ویژه عربستان سعودی، آیا این هدف می‌تواند به سرعتِ سال ۲۰۱۶ و پس از اجرای برجام محقق شود؟ مذاکرات تهران-ریاض علاوه بر تاثیر در موضوع بازارنفت،آثار بسیارمهمی در منطقه و جهان خواهدداشت.رفع اختلافات دوکشورمهم ومسلمان منطقه گامی بزرگ برای نزدیکی آنهاو پایان جنگ‌های بیحاصل نیابتی و شکوفایی اقتصادی وشروع همکاری بلندمدت بین کشوربزرگ ایران و اعراب و کشورهای همسایه خواهدبود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »