فرصتی دوباره برای زندگی؛ عمل موفقیت‌آمیز و کم‌سابقه پیوند صورت و دو دست یک جوان آمریکایی

17/11/1399 05:26:00 ب.ظ

فرصتی دوباره برای زندگی؛ عمل موفقیت‌آمیز و کم‌سابقه پیوند صورت و دو دست یک جوان آمریکایی جو دی‌میو، تقریباً شش ماه پس از پیوند کم‌سابقه صورت و دست دارد دوباره لبخند زدن، پلک زدن، نیشگون گرفتن، و فشار دادن چیزی با دستش را یاد می‌گیرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page جو دی‌میو با پیوند نادر صورت و دستان در مرکز پزشکی لنگو دانشگاه نیویورک - ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱ جو دی‌میو، تقریباً شش ماه پس از پیوند کم‌سابقه صورت و دست دارد دوباره لبخند زدن، پلک زدن، نیشگون گرفتن، و فشار دادن چیزی با دستش را یاد می‌گیرد.

Print this page جو دی‌میو با پیوند نادر صورت و دستان در مرکز پزشکی لنگو دانشگاه نیویورک - ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱ جو دی‌میو، تقریباً شش ماه پس از پیوند کم‌سابقه صورت و دست دارد دوباره لبخند زدن، پلک زدن، نیشگون گرفتن، و فشار دادن چیزی با دستش را یاد می‌گیرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، این جوان ۲۲ ساله ساکن ایالت نیوجرسی، در ماه اوت گذشته، دو سال پس از آن که در یک تصادف اتومبیل دچار سوختگی شدید شد، تحت عمل جراحی پیوند اعضاء قرار گرفت. دی‌میو در یک مصاحبه به آسوشیتدپرس گفت: «می‌دانستم که در این مسیر باید قدم‌های کوچکی برداشت. باید خیلی انگیزه داشته باشید، خیلی صبور باشید، و باید در تمام این مراحل قوی باقی بمانید.»

جو دی‌میو همراه با پزشک خود دکتر ادواردو رادریگِز، جراح پلاستیک و رئیس بخش پیوند صورت مرکز پزشکی لنگون دانشگاه نیویورک - ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱ کارشناسان می‌گویند به نظر می‌رسد که این جراحی در مرکز پزشکی لنگون دانشگاه نیویورک موفقیت‌آمیز بوده است، ولی هشدار می‌دهند که مدتی طول خواهد کشید که نسبت به آن کاملاً مطمئن شوند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

لغو طرح قطعنامه علیه ایران؛ فرصتی دیگر برای جمهوری اسلامی | DW | 04.03.2021مقام‌های ایران لغو طرح قطعنامه علیه ایران در نشست شورای حکام را حاصل تلاش‌های دیپلماتیک تهران، تروئیکا و چین و روسیه دانستند. آمریکا آنرا فرصتی برای ایران به منظور برطرف کردن نگرانی‌ها دانست. مقامات ایرانی شکر خوردند. مادر قهرمانها. به ناناز مادرشون خندیدند.

خالد بن سلمان: ابتکار سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن بر توسعه‌طلبی‌های ایران استخالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی با تاکید بر اینکه گفت سعودی برای مقابله با حوثی‌ها ادامه می‌دهد، گفت، ابتکار عمل ارائه شده از سوی پادشاهی سعودی فرصتی برای اعتلای منافع یمن در برابر اقدامات توسعه‌طلبانه ایران است. سایت العربیه_فارسی: گوگولی پاتریوت ها که هیچ گوهی نمیتوانند بخورند ، فعلا مقعدت را برای رهگیری پهباد ها و موشک های حوثی ها آماده کن انشاالله ریاض👍

افزایش تعداد قربانیان حمله تروریستی کابل به ٦٣ نفر؛ دانش‌آموز نجات‌یافته: دوباره برمی‌خیزیم و دوباره می‌خوانیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این معنی اسلام است تقصیر دیگران نگذارید. جمهوری اسلامی با این دیوها فرقی ندارد. نه_به_جمهوري_اسلامي رای_بی_رای سفارتهای رژیم ایران را در تمامی کشورها ببندید لانه های ترور و جاسوسی هستند ShutDownIranTerrorEmbassies DeborahLyonsUN antonioguterres Stopkillinghazara

تلاش‌های سازمان ملل برای حل مسئله قبرس دوباره ناکام ماند | DW | 29.04.2021سازمان_ملل متحد اعلام کرد در حال حاضر هیچ راه حل سیاسی پایدار برای حل مشکل تقسیم قبرس وجود ندارد. دبیرکل سازمان ملل گفت مواضع طرف‌های یونانی و ترک قبرس متفاوت هستند اما او تا سه ماه دیگر کنفرانس دیگری برگزار خواهد کرد.

چشم‌انداز مذاکرات تهران-ریاض؛ آیا بازار نفت برای خوشامدگویی دوباره به ایران آماده می‌شود؟ایران امیدواراست که با نتیجه رسیدن مذاکرات وین، سهم از دست رفته خود را از بازار جهانی نفت به دست آورد؛ آیا با توجه به شرایط بازار جهانی نفت و شرایط ذینفعان اوپک پلاس به ویژه عربستان سعودی، آیا این هدف می‌تواند به سرعتِ سال ۲۰۱۶ و پس از اجرای برجام محقق شود؟ مذاکرات تهران-ریاض علاوه بر تاثیر در موضوع بازارنفت،آثار بسیارمهمی در منطقه و جهان خواهدداشت.رفع اختلافات دوکشورمهم ومسلمان منطقه گامی بزرگ برای نزدیکی آنهاو پایان جنگ‌های بیحاصل نیابتی و شکوفایی اقتصادی وشروع همکاری بلندمدت بین کشوربزرگ ایران و اعراب و کشورهای همسایه خواهدبود.