فرشته روح‌افزا: فیفا شاید فردا گفت زن و مرد کنار هم بنشینند

11/09/1400 01:04:00 ب.ظ

فرشته_روح‌افزا که با عناوینی مانند «استاد دانشگاه» و «پژوهشگر حوزه زنان»، در رسانه‌های ایران معرفی می‌شود، طی گفت‌وگویی با روزنامه «کیهان» ادعا کرده است که محیط ورزشگاه‌های ایران برای مردان هم امنیت ندارد، چه برسد برای زنان. اخبار_ایران ورزش_زنان

او همچنین تاکید کرده که «حضور در ورزشگاه‌ها در شان فرهنگ ایرانی و اسلامی» نیست.

فرشته روح‌افزا در مصاحبه‌ای با روزنامه کیهان گفته است: « ما را با کشور عربستان که زنان را به ورزشگاه راه می‌دهد مقایسه می‌کنند؛ در حالی‌که این کشور از هیچ نظر برای ما الگو نیست.»

او نگاه عربستان سعودی به زن را «ذلیلانه» و «حقیرانه» خوانده و گفته است: «اگر هم اجازه می‌دهند زنان در ورزشگاه کنار دست آقایان بنشینند به خاطر خود زنان نیست. لذا اینکه می‌گویند زنان باید در ورزشگاه حضور داشته باشند چون فیفا می‌خواهد درست نیست.»

خانم روح‌افزا در ادامه برای مخالفت خود با حضور زنان در ورزشگاه گفته است: «ما اول از همه باید ورزشگاه‌هایمان را استاندارد بین‌المللی کنیم و بعد اگر لازم بود شرایط حضور زنان را فراهم کنیم. همین الان مردان ما در ورزشگاه‌ها از امنیت کاملی برخوردار نیستند.» headtopics.com

کفتار پیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این یکی کلا میگه ورزشگاهها بایدحسینیه بشه چون برای مردان هم ناامنه این طالبان از مرحله پرته ظاهرانمیدونه ایران راتایلندکردن امثال اینا

ادامه مطلب:
ایران وایر »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مرز ایران و افغانستان در شرایطی کاملا آرام/\nجزئیات بیشتر از علت حادثه مرزی امروزمعاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت مرز ایران و افغانستان هم اکنون کاملا آرام و شرایط عادی دارد.

سردار نقدی: باید صنعت فناوری اطلاعات را فتح کنیمسردار نقدی: *استفاده از پیام‌رسان خارجی برای رساندن پیام به دشمن اشکال ندارد *باید صنعت فناوری اطلاعات را فتح کنیم *باید اپلیکیشن و پیام‌رسان شبکه اجتماعی و سیستم عامل خود را داشته باشیم ای گوز هنوز از برق نکشیدنش؟ استفاده از سردار خارجی اشکال نداره ؟

ترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهانترک تحصیل ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برابر آمار اسمی وزارت آموزش و پرورش حدود ۱۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان به دلیل ویروس کرونا ترک تحصیل کردند.

رئیس جمهور رحلت آیت‌الله سیدرضی شیرازی را تسلیت گفترئیس جمهور رحلت عالم مجاهد حضرت آیت‌الله سیدرضی شیرازی، فیلسوف، فقیه اندیشمند و استاد مبرز حوزه علمیه تهران را تسلیت گفت. هیچ پوخی نبود. فیلسوف!

حکومت دینی باید پشتیبان مردم برای اقامه عدالت باشدمشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: طبق آیات قرآن هدف اصلی تمام انبیا آن است که قسط و عدل را اقامه کنند. پس باید حکومت‌های دینی عده و عده خود را فراهم کنند تا مردم خودجوش برای عدالت قیام کنند و حکومت باید مقوم و پشتیبان مردم باشد نه مانع آنها.

کشف یک بمب دست‌ساز در نزدیکی محل اقامت سفیر آمریکا در ایسلندسه مرد در ایسلند پس از کشف یک بمب دست‌ساز در یک منطقه مسکونی در ریکیاویک، پایتخت این کشور بازداشت شدند.