فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن حملات حوثی‌ها به سعودی را محکوم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

مارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن سه‌شنبه 20 اوت در گزارش خود به شورای امنیت حملات

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری‌ها مارتن گریفتس یادآور شد که تحولات عدن و ابین نشانگر دشواری در روند تحقق صلح است. او افزود که اوضاع کنونی در عدن بر بافت اجتماعی تاثیر گذاشته و موسسات دولتی را فلج خواهد کرد.

گریفتس گفت که (خطر) تجزیه یمن به تهدیدی حقیقی برای این کشور تبدیل شده و تلاش‌های مضاعف جامعه جهانی را می‌طلبد و در ادامه توضیح داد که جنگ داخلی منجر به نابودی جامعه برای نسل‌های آینده خواهد شد. گریفتس اعلام کرد که همچنان انتظار دارد در 25 اوت، پاسخ‌هایی از طرف‌های بحران یمن درباره الحدیده دریافت کند تا پس از آن هیأت ارزیابی بین‌المللی در 27 اوت به یمن اعزام شود.

مولر همچنین به محدودیت‌های اعمال شده از سوی حوثی‌ها بر آژانس‌های بین‌المللی امدادرسان در شمال یمن اشاره کرد و از بیش از 100 اقدام بشردوستانه پرده برداشت که نیازمند همکاری حوثی‌ها است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل به ادلب سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات بازداشت مدیرعامل سابق ایران خودرو/ دستور رئیس قوه قضائیه به سازمان بازرسی کل کشورسخنگوی قوه قضائیه دررباطه با بازداشت مدیرعامل سابق ایران خودرو گفت: ریاست قوه قضاییه دستوری را به سازمان بازرسی کل کشور درباره نقش و جایگاه نظارتی که این سازمان دارد دادند، برای اینکه در حوزه مسائل خودروسازان و اجحافی که در حق مردم و تاخیر و تعویض‌هایی که شده و خودروهای ناقص و افزایش قیمت و... وارد شوند و سازمان بازرسی هم به جد ورود کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه دانشجویان دانشگاه تهران به وزیر علوم: 13 دانشجو به 70سال حبس تعزیری محکوم شدند500 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران به احکام صادر شده برای فعالان دانشجویی، با نوشتن نامه‌ای خطاب به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ باز هم به هواوی پیله کرد؛ تمایلی به معامله با این شرکت ندارمدونالد ترمپ رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر به «هواوی» پیله کرد و اعلام داشت که دلایل مرتبط با امنیت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقال به قرنطینه و آغاز اعتصاب غذای محمد نجفی، وکیل زندانی، پس از اعتراض به خامنه‌ایمحمد_نجفی، وکیل مدافع حقوق بشر، که به ۱۹ سال زندان محکوم شده است پس از ارسال یک پیام صوتی از زندان که در آن رهبر جمهوری اسلامی را مورد اعتراض قرار داده بود به بند قرنطینه زندان مرکزی اراک منتقل شد و دست به اعتصاب_غذا زد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به یونان درباره کمک به نفتکش ایرانی
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »