فرزند شهیدی که خودسوزی کرده بود، جان باخت

29/07/1400 07:31:00 ب.ظ

«روح‌الله_برازیده» فرزند شهیدی که دو روز پیش در مقابل بنیاد شهید استان کهگیلویه_و_بویراحمد اقدام به خودسوزی کرده بود، امروز پنجشنبه ۲۹ مهر درگذشت. اخبار_ایران

این شهروند ۳۸ ساله پس از اقدام به خودسوزی، به بیمارستان «شهید بهشتی» یاسوج منتقل و پس از انجام برخی اقدامات، از این بیمارستان به بیمارستان «امیرالمومنین» شیراز اعزام شده بود.

«همشهری آن‌لاین» به نقل از دکتر «مهدی اصلانی»، پزشک معالج روح‌الله برازیده گفته او دچار سوختگی ۸۶ درصد شده و به ریه و مجاری تنفسی او آسیب شدیدی وارد شده بود و با وجود دستگاه تنفس مکانیکی، ساعتی پیش درگذشت.

به گزارش شبکه‌های اجتماعی، دلیل خودکشی این مرد،‌ بی‌کاری و مشکلات معیشتی بود. گفته شده که روح‌الله برازیده که متاهل و دارای سه فرزند بود، در اعتراض به بی‌توجهی مسوولان بنیاد شهید به درخواستش برای دریافت وامِ اشتغال، خودسوزی کرده بود.

در ما‌های اخیر، گزارش‌هایی در مورد خودکشی سه معلم، همسر یک کارگر شهرداری دهدشت و یک کارگر در شهرستان کنگان منتشر شده است. دلیل همه این خودکشی‌ها، مشکلات معیشتی اعلام شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

فرزند شهید یاسوجی که خودسوزی کرده بود درگذشتفرزند شهید یاسوجی که خودسوزی کرده بود درگذشت مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت فرزند شهید که روز سه شنبه جلوی بنیاد شهید استان خودسوزی کرده بود، خبر داد.

ادامه دورکاری مادران شاغل دارای فرزند کمتر از ۶ سال و دبستانیادامه دورکاری مادران شاغل دارای فرزند کمتر از ۶ سال و دبستانی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از ادامه دورکاری مادران شاغل دارای فرزند کمتر از شش سال و دبستانی خبر داد.

فرزند شهید یاسوجی که خودسوزی کرده بود درگذشتفرزند شهید یاسوجی که خودسوزی کرده بود درگذشت مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت فرزند شهید که روز سه شنبه جلوی بنیاد شهید استان خودسوزی کرده بود، خبر داد.

تلاش‌های کودک ۱۰ ساله برای گرفتن کلاه پاپ نتیجه دادپاپ فرانسیس که با خوشرویی با این کودک برخورد کرده بود، در پایان با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد این کودک دارای نقص ذهنی است، برایش دعا خواند. همون قضیه گرفتن چفیه انگار همه گیره 😂😂 Muhammad Qasim emphasizes on the fact that we should avoid Shirk and its forms because this is the only way we can achieve success in this world and the hereafter. This message is clear for the Muslim ummah. Learn more at or search ‘Muhammad Qasim Dreams’ ❤️

مادری در پی اعدام هم‌زمان دو فرزندش در زندان سپیدار سکته کرد و جان‌ باختHengawO hrw_fa

طالبان به خانواده‌های مهاجمان انتحاری پول و زمین می‌دهدسراج الدین حقانی، فرزند جلال الدین حقانی رهبر شبکه حقانی- گروه نظامی وابسته به طالبان- است، گروهی که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی غرب به انجام حملات مرگبار متهم است. وای وای.. چقدر تغییر کردند...ذوق کن یورونیوز چپول ☺️ خاک برسرتروریستها وحامیانشون کنند چقدر تغیرات زیادی به به متأسفانه خاورمیانه صفحه شطرنج قدرت‌های بزرگ است چقدر این زمین و پول دادن ... آشنا است..