فرزند رهبر سیاسی و فرمانده نظامی جهاد اسلامی در حملات اسرائیل به دمشق و غزه کشته شدند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

فرزند رهبر و فرمانده نظامی جهاد اسلامی در حملات اسرائیل به دمشق و غزه کشته شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرماندههمچنین، منابع فلسطینی تایید کرده‌اند که بهاء ابوالعطاء، فرمانده گردان‌های قدس - شاخه نظامی گروه فلسطینی جهاد اسلامی - و همسرش در حمله هوایی اسرائیل به خانه محل سکونت آنان در نوار غزه کشته شده‌اند. جهاد اسلامی از گروه‌های فلسطینی تحت حمایت حکومت ایران است و مقامات حکومت ایران این گروه را از اعضای"جهبه مقاومت" معرفی می‌کنند.

در حالیکه در روزهای اخیر اوضاع در مرز نوار غزه و اسرائیل متشنج بوده است، حملات هماهنگ نیروی هوایی اسرائیل به محل‌های متعلق به جهاد اسلامی می‌تواند باعث تشدید تنش شود.یکی از رهبران جهاد اسلامی در مراسم تشییع جنازه بهاء ابولعطا گفت که"اسرائیل در اقدامی که به منزله اعلان جنگ است در دو حمله هماهنگ در دمشق و غزه، مراکز متعلق به ما را هدف قرار داد." وی گفت که جهاد اسلامی انتقام این حملات را خواهد گرفت.

ساعاتی پس از حمله به خانه فرمانده نظامی جهاد اسلامی، دو مرد موتور سوار نیز در یک حمله هوایی دیگر اسرائیل در نواحی مرزی غزه با اسرائیل کشته شدند. ارتش اسرائیل گفته است که این دو نفر از اعضای جهاد اسلامی و مسئول پرتاب راکت به داخل اسرائیل بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا حدود 600 نظامی خود را در سوریه حفظ می‌کندرئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا از باقی ماندن حدود 600 نظامی این کشور در سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در حمله اسرائیل به غزه رهبر گروه جهاد اسلامی کشته شد | DW | 12.11.2019در عملیات مشترک ارتش و سرویس امنیت داخلی اسرائیل در غزه یکی از فرماندهان ارشد گروه جهاد اسلامی فلسطین کشته شد. جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به حمله اسرائیل با موشک به تل‌آویو و شهرک‌های اسرائیلی حمله کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ممنوع الملاقات شدن دو زندانی سیاسی در پی اعتراض به محدودیت‌های غیرقانونی | DW | 10.11.2019پاسخ رئیس جدید زندان اوین به 'نافرمانی مدنی' فرهاد میثمی و محمد حبیبی ممنوع الملاقاتی آنهاست. این زندانیان سیاسی به اعمال محدودیت‌های غیرقانونی در اوین معترضند. مادر میثمی از انتقال پسرش از اوین به رجایی‌شهر کرج خبر داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده دراهواز در پی مرگ یک شاعر سیاسی عربشامگاه یکشنبه 10 نوامبر 2019 مناطق مختلف شهر اهواز شاهد اعتراضات گسترده مردم عرب بود. این اعتراضات 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 گوه خوردی الان تو اهواز هیچ خبری نیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در جا زنی بحران سیاسی لبنان و فصل الخطاب عونیک منبع سیاسی لبنان سه‌شنبه 12 نوامبر به «العربیه» گفت که ظاهرا فراخوان سندیکاهای کارگری لبنان در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرسنمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »