فرزانه فصیحی و کیمیا یوسفی از المپیک توکیو حذف شدند - BBC News فارسی

30/07/2021 09:54:00 ق.ظ

فرزانه فصیحی و کیمیا یوسفی از المپیک توکیو حذف شدند

فرزانه فصیحی و کیمیا یوسفی از المپیک توکیو حذف شدند

فرزانه فصیحی، دونده ایرانی، پس از شروعی خوب در رشته دو ۱۰۰ متر زنان حذف شد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی برسد. کیمیا یوسفی، نماینده افغانستان در همین رشته هم حذف شد.

فرزانه فصیحی نتوانست به نیمه نهایی برسدفرزانه فصیحی، دونده ایرانی، پس از شروعی خوب در رشته دو ۱۰۰ متر زنان حذف شد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی برسد.کیمیا یوسفی، نماینده افغانستان در همین رشته هم حذف شد.فرزانه فصیحی دور مقدماتی در گروه خود اول شد و به دور بعدی رسید. اما پس از آن در گروه خود هشتم شد و نتوانست به نیمه نهایی برسد.

به گزارش ایسنا فرزانه فصیحی درباره تاثیر پوشش اسلامی بر عملکردش گفت: "نمی‌توانم بگویم که تاثیر ندارد."منبع تصویر،توضیح تصویر،یوسفی در المپیک ریو هم دویده بودکیمیا یوسفی ۲۵ ساله هم در دور مقدماتی در بین ۹ دونده هفتم شد و نتوانست به دور بعدی برود.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

ورزش ایران چکیده رژیم ج.ا و در هیچ رشته ای هیچ گوهی نیستن

طرح 'صیانت از حقوق کاربران' یا حذف مردم ایران از دهکده جهانی؟ | DW | 29.07.2021طرح جنجالی 'صیانت از حقوق کاربران' برای بررسی نهایی به کمیسیون ویژه ارجاع شد. بسیاری از منتقدان این طرح را پایان اینترنت آزاد در ایران و معادل 'اینترنت ملی' می‌دانند؛ چیزی شبیه آنچه در چین و کره شمالی جریان دارد. از برکات ترامپ این بود که نمایندگان حزب اللهی مثل سگ از او می ترسیدند و جرات تصویب چنین طرح های تحریک آمیز را نداشتند. آنها از تصویب طرحهایی که می توانست مردم را تحریک کنند خودداری می کردند زیرا میترسیدند با شلوغ شدن ایران، ترامپ وارد عمل شده و به ج.ا ضربه بزند.

فیس‌بوک 'باید کاربران را از حذف پست‌ها مطلع کند' | DW | 29.07.2021دیوان عالی فدرال آلمان با بررسی دو مورد حذف پست‌ها و بستن حساب‌های کاربری مربوط به محتواهایی در مورد مسلمانان و مهاجران اعلام کرد، فیس‌بوک موظف است که کاربران را در جریان این تغییرات قرار دهد.

حذف طباطبایی از مسابقات جام جهانی شطرنجحذف طباطبایی از مسابقات جام جهانی شطرنج ملی پوش شطرنج ایران با وجود درخشش در رقابت‌های جام جهانی شطرنج موفق نشد که حریف روسی خود را شکست دهد

حذف جودوکار ایرانی تیم پناهندگان از المپیک توکیوحذف جودوکار ایرانی تیم پناهندگان از المپیک توکیو جواد محجوب دیگر جودوکار سابق تیم ملی ایران که برای تیم پناهندگان در المپیک توکیو به میدان رفته بود، با یک برد و یک باخت از دور مسابقات کنار رفت لعنت برارش اسماییلی لعنت بر سبب ساز این وضع اما ملایی با مغولستان نفره گرفت

صعود فرزانه فصیحی به دور مقدماتی دوی ۱۰۰ متر المپیک ۲۰۲۰صعود فرزانه فصیحی به دور مقدماتی دوی ۱۰۰ متر المپیک فرزانه_فصیحی در رقابت با ۸ دونده دیگر ماده دوی ١٠٠ متر زنان موفق شد زمان ١١.٧۶ ثانیه را ثبت کند و با قرار گرفتن در جایگاه اول گروه خود راهی مرحله مقدماتی شد

پایان کار فرزانه فصیحی در المپیک ۲۰۲۰/ دونده ایران پنجاهم شدپایان کار فرزانه_فصیحی در المپیک ۲۰۲۰ فرزانه فصیحی تنها زن دونده ایران در المپیک توکیو امروز، در گروه سوم مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر زنان با ثبت زمان ۱۱.۷۹ ثانیه در جایگاه هشتم گروه خود قرار گرفت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند دمش گرم

توضیح تصویر، فرزانه فصیحی نتوانست به نیمه نهایی برسد فرزانه فصیحی، دونده ایرانی، پس از شروعی خوب در رشته دو ۱۰۰ متر زنان حذف شد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی برسد.ایران طرح"صیانت از حقوق کاربران" یا حذف مردم ایران از دهکده جهانی؟ طرح جنجالی"صیانت از حقوق کاربران" برای بررسی نهایی به کمیسیون ویژه ارجاع شد.فیس‌بوک دیوان عالی فدرال آلمان ضوابط کنونی فیس‌بوک در مورد حذف پست‌ها و مسدود کردن حساب‌های کاربری در این شبکه اجتماعی را در بخش‌هایی ناکارآمد خواند.به گزارش ایسنا، دیدار دوم از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام جهانی شطرنج در سوچی روسیه پیگیری شد و محمد امین طباطبایی تنها نماینده ایران در این مرحله به مصاف حریف خود رفت.

کیمیا یوسفی، نماینده افغانستان در همین رشته هم حذف شد. فرزانه فصیحی دور مقدماتی در گروه خود اول شد و به دور بعدی رسید. عکس از آرشیو طرح موسوم به"صیانت از حقوق کاربران" روز چهارشنبه ششم مرداد (۲۸ ژوئیه) برای بررسی و تایید نهایی به کمیسیون ویژه مجلس شورای اسلامی ارجاع شد. اما پس از آن در گروه خود هشتم شد و نتوانست به نیمه نهایی برسد. دیوان عالی طی حکمی اعلام کرد که کاربران فیس‌بوک باید قبل از بسته‌شدن حساب‌های کاربری‌شان از تصمیم این شبکه اجتماعی مطلع شوند تا از فرصت ارائه توضیحات لازم برخوردار شوند. به گزارش ایسنا فرزانه فصیحی درباره تاثیر پوشش اسلامی بر عملکردش گفت: "نمی‌توانم بگویم که تاثیر ندارد. اجرای طرح در شکل کنونی آن می‌تواند همه سرویس‌های خدمات اینترنتی از جمله گوگل، اینستاگرام و واتساپ را فیلتر کند." منبع تصویر، توضیح تصویر، یوسفی در المپیک ریو هم دویده بود کیمیا یوسفی ۲۵ ساله هم در دور مقدماتی در بین ۹ دونده هفتم شد و نتوانست به دور بعدی برود. همچنین طباطبایی نخستین ایرانی در تاریخ شطرنج است که موفق شده به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کند.

کیمیا یوسفی ساکن مشهد در ایران است. مخالفان این طرح که تعداد و تنوعشان کم نیست، آن را معادل اینترنت ملی و در حقیقت پایان اینترنت آزاد می‌دانند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید دیوان به دلیل کاستی‌های حقوقی در این دو مورد دستور داد تا این پست‌ها دوباره فعال شوند. او پس از مسابقه به خبرنگار همشهری گفت از نتیجه راضی نیست. او گفت: "برای من صرف به المپیک آمدن مطرح نبود. تعطیلی کسب و کارهای خانگی جلال محمودزاده نماینده مهاباد یکی از این ۷۴ نماینده است. نتیجه برایم مطرح بود". در همین زمینه:. یوسفی در المپیک ۲۰۱۶ ریو هم دویده بود. در نتیجه این شبکه‌ها مسدود خواهند شد و کسب و کار و مشاغل مردم تعطیل می‌شود.

منبع تصویر، .