فردی که ترامپ را به قتل تهدید کرده بود بازداشت شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فردی که ترامپ را به قتل تهدید کرده بود بازداشت شد العربيه_فارسى

به گزارش رویترز، این شکایت جنایی که دوشنبه 10 ژانویه فاش شده نشان می‌دهد که از توماس ویلنکی، از اهالی منطقه راکاوی در نیویورک، طی مصاحبه ژوئیه 2020 با پلیس کنگره آمریکا و در چند تماس تلفنی در سال 2021 با سرویس مخفی، تمایل خود را برای به قتل رساندن ترامپ، ابراز کرده است.در شکایتی که علیه فرد مظنون در دادگاه فدرال بروکلین تنظیم شده، از ترامپ به عنوان «فرد درجه 1» یاد شده که در پاورقی آمده است «فرد درجه 1» از 20 ژانویه 2017 تا 20 ژانویه 2020 رئیس جمهوری آمریکا بوده است.

حکم بازداشت ویلنکی، جمعه گذشته صادر شد ولی وکیل او و همچنین دفتر دادستانی آمریکا در بروکلین تاکنون درباره اتهامات مطرح شده علیه او اظهار‌نظری نکرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راهزنان مسلح ۲۰۰ روستایی را در نیجریه به قتل رساندند | DW | 09.01.2022در حملات باندهای راهزان به هشت روستا در شمال نیجریه دستکم ۲۰۰ نفر کشته شدند. طبق گفته مقامات محلی ۳۰۰ راهزان مسلح موتورسوار بعد از حملات ارتش نیجریه به مخفیگاه آنان برای گرفتن انتقادم به روستائیان حمله کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار واشنگتن به تهران: حمله به اتباع آمریکایی «تبعات جدی» به همراه داردایران همزمان با دومین سالگرد ترور فرمانده سابق سپاه قدس ایران که در جریان حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد اسامی ۵۱ آمریکایی را به فهرست متهمان به دست داشتن در این ترور اضافه کرد. HelpRefugees_Indonesia وقتی واشنگتنِ بایدن حکومتی رو تهدید میکنه خیلی خنده‌داره!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نفتالی بنت: ایران سر اختاپوسی است که مدام اسرائیل را تهدید می‌کند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر اسرائیل: جمهوری اسلامی سر اختاپوسی است که اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند🔺نخست وزیر اسرائیل: جمهوری اسلامی سر اختاپوسی است که اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند ▪️آقای بنت روز دوشنبه ۲۰ دی، جمهوری اسلامی را به «سر اختاپوس» تشبیه کرد و گفت ایران از طریق گروه‌های نیابتی خود اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید: دشمن فرضی🍆💦💩👎👎👎💩💩💩 ..2/3برای به دردسر نیفتادن این افراد عنوان کرده بود که این جرایم بخشیده خواهند شد اما قتل غیر نظامیان جرم به حساب می‌آید. «داوید بن گوریون» نخست وزیر اسرائیل در آن سال‌ها عنوان کرده بود که ما موافق تخریب تمام مناطق نیستیم اما شهرها و روستاهایی که برای ما تهدید به حساب می‌آیند.. آپارتایدترین رژیم دنیا مقاله روزنامه عبری زبان 'هآارتص' در رابطه با میزان تجاوزها و سرقت‌های صورت گرفته توسط باندهای یهودی و نظامیان اسرائیلی طی جنگ ۱۹۴۸ در فلسطین: میزان تجاوزهای سربازان و باندهای یهودی در کرانه باختری به حدی زیاد بوده که دولت وقت اسرائیل...1/3
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقصد ۳۳ میلیارد یورویی که به طور شخصی از اتحادیه اروپا خارج شد، کجاست؟جریان خروج شخصی پول از اتحادیه اروپا از سال ۲۰۱۵ روندی صعودی داشته و در مجموع ۳۳ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »