فردا برای نخستین بار، نقش جهان اصفهان میزبان تیم دختران سپاهان می‌شود

15/01/1401 05:52:00 ب.ظ

برای نخستین بار قرار است یک دیدار تیم فوتبال زنان سپاهان، در ورزشگاه «نقش جهان» اصفهان، ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برگزار شود. پیش از این زمین فوتبال «صفائیه» اصفهان میزبان دیدارهای خانگی دختران سپاهان بود. اخبار_ایران

برای نخستین بار قرار است یک دیدار تیم فوتبال زنان سپاهان، در ورزشگاه «نقش جهان» اصفهان، ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد مبارکه ... خواندن در ۱ دقیقه برای نخستین بار قرار است یک دیدار تیم فوتبال زنان سپاهان، در ورزشگاه «نقش جهان» اصفهان، ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برگزار شود.

دلایل انتقال زمین مسابقه تیم فوتبال زنان سپاهان به این ورزشگاه، «آغاز ماه رمضان» و برگزاری این مسابقه زیر نور ورزشگاه و همین‌طور «وعده پیشین» مدیریت این باشگاه اعلام شده است.

پیش از این زمین فوتبال «صفائیه» اصفهان میزبان دیدارهای خانگی دختران سپاهان بود. در سال‌های گذشته، مسابقات تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نیز به میزبانی ورزشگاه «فولادشهر» که زمین اختصاصی تیم مردان این باشگاه نیز به حساب می‌آید برگزار می‌شد، اما این اولین بار است که سپاهان، ورزشگاه مردان خود را در اختیار زنان این باشگاه قرار می‌دهد.

لیگ فوتبال زنان، همواره در ساعات قبل از ظهر برگزار شده و انتقادهایی از سوی بازیکنان و مربیان فوتبال باشگاهی زنان را نیز به همراه داشته است. حالا با آغاز ماه رمضان و اجبار برای برگزاری مسابقات پس از زمان افطار، سپاهان تصمیم گرفته است ورزشگاه نقش جهان را به عنوان میزبان تیم زنان خود معرفی کند. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

مقام وزارت بهداشت خبر داد؛ قاچاق کانتینری دارو از ایران به افغانستانیک مقام وزارت بهداشت با اشاره به نقش «قاچاق معکوس» دارو از ایران، گفته است داروی ضد سل «به راحتی و به‌صورت کامیونی و کانتینری به کشور افغانستان قاچاق می‌شود». توجــــــــــه ملت غیور 7000ساله گوساله اسلام زده گشنه خفته بر ابرگنج جهان نان خشک دربرابرناموس هول ندیدبه اندازه کافی فاکرازبلاداعراب چین وروسیه واردکردیم صف رارعایت کنید فرهنگ اریایی را به نمایش بگذارید به فاکرهای امام زمان رشوه ندید واجبی واپولاسیون یادتنره بنزین20000تومند توجــــــــــه ملت غیور 7000ساله گوساله اسلام زده گشنه خفته بر ابرگنج جهان نان خشک دربرابرناموس هول ندیدبه اندازه کافی فاکرازبلاداعراب چین وروسیه واردکردیم صف رارعایت کنید فرهنگ اریایی را به نمایش بگذارید به فاکرهای امام زمان رشوه ندید واجبی واپولاسیون یادتنره بنزین20000تومند تمام قاچاقچی های دارو واجناس دیگر ومافیای دارو درخودبدنه حکومت است اگر دربدنه نباشی حتی یک جعبه داروی حیاتی وموردنیازخودت را واردکشور کنی بوق وکرنا راه میندازند که درکشور داروهای قاچاق گرفتیم.

تجمع دوباره کشاورزان اصفهانی؛ به ما وعده دروغ دادندشماری از کشاورزان اصفهانی در اعتراض به کمبود آب بار دیگر در مقابل دادگستری اصفهان تجمع کردند.کشاورزان می‌گویند مقامات استان از جمله دادستان، فرمانده نیروی انتظامی و استاندار سابق به وعده خود برای دادن حق‌آبه کشاورزان اصفهانی عمل نکرده‌اند. اخبار_ایران تونل کوهرنگ سه چند روز پیش افتتاح شد که نیمی از سرچشمه کارون را به زاینده رود سرازیر کرد اینها پادو های مافیای آب هستند نه کشاورز

امیدواری کی‌یف به دیدار زلنسکی و پوتین در آینده نزدیکدولت کی‌یف پس از هفته‌ها مذاکره میان نمایندگان اوکراین و روسیه برای پایان دادن به جنگ، اعتقاد دارد که نخستین نشانه‌های مثبت پدیدار شده است. عکس از بچگیای زلنسکی نداشتین! 🤦‍♂️ اخه این چیه، عکس روز بزار، با لباس رزم اگر صدام وخمینی زنده بودن تا حالا جنگ ایران عراق بر قرار بود تقریبا جنگ پوتین اوکراین تمام شد پوتین تو تله گیر نیافتاد

واکنش امیر قطر به هم‌گروه شدن ایران با آمریکا و انگلیس در جام جهانیامیر قطر در گفت‌وگو با ابراهیم رئیسی: گروه‌تان در جام جهانی حماسی است امیر قطر گفت: گروهی که تیم ایران ( برای مسابقات جام جهانی) در آن قرار گرفته گروهی حماسی است و مطمئناً شاهد بازی‌های جذابی خواهیم بود. یعنی کونتان میذارن😁😁😁 یعنی پوتین سگش را میخواهد بفروشد به آمریکا؟!!!

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه چه وعده‌هایی داده‌اند؟دور اول انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در حالی روز یکشنبه دهم آوریل برگزار می‌شود که اغلب ۱۲ نامزد این انتخابات پیشتر نیز بخت خود را برای رسیدن به کاخ الیزه آزموده‌اند.

آیا مشکل ویزای آمریکا برای سربازان سپاه حل می‌شود؟باطل شدن ویزای علیرضا قربانی به دلیل احتمالی خدمت سربازی در سپاه، این سوال را مطرح می‌کند که آیا خروج نام سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا، مشکل ویزای ایرانیانی که سربازی خود را در سپاه سپری کرده‌اند، حل می‌کند؟ اطلاع_رسانی گزارش فرامرز داور👇 بعد از چهار سال تازه پذیرفتید که کارهای ترامپ چقدر ابلهانه و از روی حماقت بوده. هنوز جای شکر داره