فرح پهلوی در بیمارستان بستری شد

19/01/1401 06:42 ب.ظ

دفتر فرح پهلوی، آخرین شهبانوی ایران، با انتشار اطلاعیه‌ای از بستری شدن او در بیمارستان خبر داد. در این اطلاعیه آمده است که خانم پهلوی به دلیل عوارض جانبی دارویی برای مراقبت و درمان در بیمارستان بستری شده است. اخبار_ایران

دفتر فرح پهلوی، آخرین شهبانوی ایران، با انتشار اطلاعیه‌ای از بستری شدن او در بیمارستان خبر داد.در این اطلاعیه که در روز جمعه ۱۹ فر ... دفتر فرح پهلوی، آخرین شهبانوی ایران، با انتشار اطلاعیه‌ای از بستری شدن او در بیمارستان خبر داد. در این اطلاعیه که در روز جمعه ۱۹ فروردین منتشر شده آمده است که خانم پهلوی به دلیل عوارض جانبی دارویی برای مراقبت و درمان در بیمارستان بستری شده است.

A post shared by Farah Pahlavi - Official Page (@shahbanou_farah_pahlavi) دفتر فرح پهلوی در این اطلاعیه همچنین نوشته که «تدابیر درمانی پزشکان موثر» بوده و «انتظار می‌رود به زودی بهبودی کامل حاصل شود.» فرح پهلوی در مهرماه سال ۱۳۱۷ به دنیا آمد. وی سومین همسر محمدرضا پهلوی، آخرین شاه ایران است که از ۲۹ آذر ۱۳۳۸ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با عنوان «عُلیاحضرت شهبانو» خطاب می‌شد.

خانم پهلوی در سال‌های پس از انقلاب به فعالیت‌های خود ادامه داده و در مناسبت‌های مختلف با انجام مصاحبه و انتشار بیانیه‌هایی به اعتراض علیه حکومت جمهوری اسلامی پرداخته است.

ادامه مطلب:
iranwire »

خدارو شکر که خوب شدند

حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کندوزیر کشور: *حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کند *تمامی ریشه‌های جریان‌های تروریستی و تکفیری دنبال شده و آن‌ها شناسایی خواهند شد *داعش و گروه‌های تروریستی را استکبار ایجاد کرده است فساد_سازمان_تحقیقات_آموزش_کشاورزی

آمریکا: نبرد مهمی در شرق اوکراین در پیش است؛ روسیه پیش‌نویس توافق صلح را نپذیرفتوزیر خارجه ترکیه می‌گوید گزارش‌های مربوط به کشتار دسته‌جمعی در شهر بوچا، مذاکرات صلح بین روسیه و اوکراین را تحت‌الشعاع قرار داده‌ است.

منابع بیمارستانی در اسرائیل: حمله در تل‌آویو دستکم ۲ کشته بر جای گذاشتپیش از این گزارش‌ها از وخامت حال شش تن مجروحان این حادثه حکایت داشت. به 🥚چپم

در حمله مسلحانه در قلب تل آویو دو نفر کشته شدند - BBC News فارسیدر چهارمین حمله طی دو هفته اخیر، یک مرد مسلح در مرکز شهر تل آویو در اسرائیل به سوی حاضران در یک رستوران تیراندازی کرده است. در این حمله حداقل دو نفر کشته و هشت نفر کشته شده‌اند. در این حمله حداقل دو نفر کشته و هشت نفر کشته شده‌اند.' ? دونفر کشته و هشت نفر کشته آخرش چی شد بهاره جان؟ حداقثر چندتان ؟:)

تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا/ درخواست مجازی شدن مدارس در روز شنبه در پی اعلام وضعیت خطرناک در تهرانرئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا در تهران از درخواست وزارت بهداشت برای مجازی شدن مدارس،در روز شنبه خبر داد.

لهستان: احتمالا شمار آوارگان اوکراینی در لهستان به بیش از 7 میلیون نفر برسدوزیر سیاست‌های منطقه‌ای لهستان گفت که احتمالا شمار پناهجویان اوکراینی ساکن کشورش به 7 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یابد. - خبرگزاری آناتولی