فرحان یوسفی بازیکن سابق ملوان درگذشت

30/01/2021 01:06:00 ق.ظ

فرحان_یوسفی

عصر روز جمعه، « فرحان_یوسفی » بازیکن تیم فوتبال ملوان درگذشت. پایگاه خبری «فوتبال گیلان» با انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام بازیکن-سرباز تیم فوتبال ملوان، خبر از درگذشت این بازیکن جوان فوتبال ایران را داد. اخبار_ایران

پایگاه خبری «فوتبال گیلان» با انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام بازیکن-سرباز تیم فوتبال ملوان، خبر از درگذشت این بازیکن جوان فوتبال ایران را داد.خبرگزاریایلنا، دلیل فوت فرحان یوسفی را «عارضه قلبی» اعلام کرد.فرحان یوسفی مدافع چپ تیم فوتبال ملوان بود که برای دوران خدمت سربازی به این تیم نظامی رفت. پایگاه خبری «

دی اسپورت»که به صورت تخصصی روی رقابت‌های لیگ یک تمرکز کرده است، فصل گذشته او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان ملوان معرفی کرد.او در پایان فصل گذشته و پس از بازی مقابل شهرداری بندرماهشهر در رقابت های جام حذفی از ملوان جدا شد. او در حال مذاکره با چند باشگاه لیگ برتری بود، اما با پیشرفت بیماری قلبی‌اش، چند ماه از فوتبال دور ماند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

علتش؟؟

علی انصاریان درگذشتعلی انصاریان، فوتبالیست سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال به سرنوشت مهرداد میناوند دچار شد و درگذشت واكسن_كرونا_مطالبه_ملى واكسن_بخرید بار دیگر بی لیاقتی رهبر گشور جان انسانی دیگر را گرفت و ما فقط بلدیم تسلیت بگویم .مرک بر رهبر نوکر چین و روسیه کرونا جانش رو‌نگرفت . مسئولین و رهبری جانش رو‌گرفتن . نه اولین بو‌د و نه آخرین

باورنکردنی: کرانچار درگذشتسرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان اصفهان درگذشت.

علی انصاریان درگذشتعلی_انصاریان درگذشت علی انصاریان، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی در پی ابتلا به کرونا، دار فانی را وداع گفت. انصاریان و میناوند و سایر مردم در بند ایران از زمانیکه واکسن فایزر ساخته شد و دستور تحریم آن توسط خامنه ای بی ناموس صادر شده است مستقیما توسط خامنه ای بی شرف و کثیف و لجن به قتل میرسند. مانند قتل 176 نفر هواپیمای اوکریانی ، مانند قتل 1500 نفر در آبان 98 و . . . . . .......... اااخی میدونید قاتل کیه؟؟؟

مهرداد میناوند که بود و چگونه زیست؟ - BBC News فارسیمهرداد میناوند بازیکن پیشین پرسپولیس تهران، به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

استان‌وایر- عصر روز جمعه، «فرحان یوسفی» بازیکن تیم فوتبال ملوان درگذشت.Aa علی انصاریان، مدافع پیشین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال که به دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری بود شامگاه روز چهارشنبه پانزدهم بهمن ماه ۱۳۹۹ درگذشت.به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار بازیکن فوتبال و مربی فوتبال افسانه‌ای کروات در سن 65 سالگی درگذشت.به گزارش ایسنا، علی انصاریان که از ابتدای بهمن در پی ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری بود، مغلوب این بیماری شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پایگاه خبری «فوتبال گیلان» با انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام بازیکن-سرباز تیم فوتبال ملوان، خبر از درگذشت این بازیکن جوان فوتبال ایران را داد. خبرگزاری ایلنا ، دلیل فوت فرحان یوسفی را «عارضه قلبی» اعلام کرد. پزشک معالج وی ظهر روز چهارشنبه برغم گزارش‌هایی که از بهبود نسبی میزان اکسیژن خون حکایت داشت از وخیم‌شدن دوباره وضعیت جسمانی آقای انصاریان خبر داده بود. فرحان یوسفی مدافع چپ تیم فوتبال ملوان بود که برای دوران خدمت سربازی به این تیم نظامی رفت. کرانچار از 10 سالگی در دینامو بوده و تا سال 1983 به عنوان بازیکن در آنجا ماند. پایگاه خبری « دی اسپورت» که به صورت تخصصی روی رقابت‌های لیگ یک تمرکز کرده است، فصل گذشته او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان ملوان معرفی کرد. علی انصاریان روز بیست و دو دی‌ ماه به همراه مهرداد میناوند که وی نیز با شرایطی مشابه هفته گذشته بر اثر درگیری بالای ریه پس از ابتلا به بیماری کووید جان باخت در یک ویژه برنامه اینترنتی به مناسبت برپایی مسابقه دربی تهران حضور یافته بود. او در پایان فصل گذشته و پس از بازی مقابل شهرداری بندرماهشهر در رقابت های جام حذفی از ملوان جدا شد. این مدافع میانی سال ۱۳۸۶ راهی استقلال شد در ۲۳ بازی هم پیراهن این تیم را پوشید.

او در حال مذاکره با چند باشگاه لیگ برتری بود، اما با پیشرفت بیماری قلبی‌اش، چند ماه از فوتبال دور ماند. مهرداد میناوند در لحظاتی از این برنامه مجری و علی انصاریان را از حال بد خود آگاه می‌کند بدون آنکه بداند به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده است. وی در سال 1981/82 با دینامو بود.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .