فرحان یوسفی بازیکن سابق ملوان درگذشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عصر روز جمعه، «فرحان_یوسفی» بازیکن تیم فوتبال ملوان درگذشت. پایگاه خبری «فوتبال گیلان» با انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام بازیکن-سرباز تیم فوتبال ملوان، خبر از درگذشت این بازیکن جوان فوتبال ایران را داد. اخبار_ایران

پایگاه خبری «فوتبال گیلان» با انتشار تصویری از صفحه اینستاگرام بازیکن-سرباز تیم فوتبال ملوان، خبر از درگذشت این بازیکن جوان فوتبال ایران را داد.فرحان یوسفی مدافع چپ تیم فوتبال ملوان بود که برای دوران خدمت سربازی به این تیم نظامی رفت. پایگاه خبری «که به صورت تخصصی روی رقابت‌های لیگ یک تمرکز کرده است، فصل گذشته او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان ملوان معرفی کرد.

او در پایان فصل گذشته و پس از بازی مقابل شهرداری بندرماهشهر در رقابت های جام حذفی از ملوان جدا شد. او در حال مذاکره با چند باشگاه لیگ برتری بود، اما با پیشرفت بیماری قلبی‌اش، چند ماه از فوتبال دور ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

علتش؟؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی انصاریان درگذشتعلی انصاریان، فوتبالیست سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال به سرنوشت مهرداد میناوند دچار شد و درگذشت واكسن_كرونا_مطالبه_ملى واكسن_بخرید بار دیگر بی لیاقتی رهبر گشور جان انسانی دیگر را گرفت و ما فقط بلدیم تسلیت بگویم .مرک بر رهبر نوکر چین و روسیه کرونا جانش رو‌نگرفت . مسئولین و رهبری جانش رو‌گرفتن . نه اولین بو‌د و نه آخرین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

باورنکردنی: کرانچار درگذشتسرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان اصفهان درگذشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

علی انصاریان درگذشتعلی_انصاریان درگذشت علی انصاریان، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی در پی ابتلا به کرونا، دار فانی را وداع گفت. انصاریان و میناوند و سایر مردم در بند ایران از زمانیکه واکسن فایزر ساخته شد و دستور تحریم آن توسط خامنه ای بی ناموس صادر شده است مستقیما توسط خامنه ای بی شرف و کثیف و لجن به قتل میرسند. مانند قتل 176 نفر هواپیمای اوکریانی ، مانند قتل 1500 نفر در آبان 98 و . . . . . .......... اااخی میدونید قاتل کیه؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مهرداد میناوند که بود و چگونه زیست؟ - BBC News فارسیمهرداد میناوند بازیکن پیشین پرسپولیس تهران، به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »