فرجام‌خواهی بی‌نتیجه؛ روح‌الله زم مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز اعدام می‌شود

18/09/1399 03:00:00 ب.ظ

فرجام‌خواهی بی‌نتیجه؛ روح‌الله زم مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز اعدام می‌شود جزئیات بیشتر🔽

سخنگوی قوه قضائیه ایران در جریان نشست خبری خود که به صورت مجازی برگزار شد، گفت:«حدود بیش از یک ماه قبل، دیوان عالی کشور به این پرونده رسیدگی کرده و حکم صادره از دادگاه انقلاب در این باره به تأیید دیوان عالی کشور رسیده است.» غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران روز سه‌شنبه از تایید حکم اعدام روح الله زم، موسس و مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز، در دیوان عالی کشور خبر داد.

آقای اسماعیلی در جریان نشست خبری خود که به صورت مجازی برگزار شد، گفت:«حدود بیش از یک ماه قبل، دیوان عالی کشور به این پرونده رسیدگی کرده و حکم صادره از دادگاه انقلاب در این باره به تأیید دیوان عالی کشور رسیده است.»

سخنگوی قوه قضائیه ایران دهم تیرماه گذشته اعلام کرده بود که دادگاه ۱۳ مورد از عناوین ریز اتهامات آقای زم را توام با هم از مصادیق افساد فی الارض دانسته و بدین جهت حکم اعدام صادر کرده ولی این حکم غیر قطعی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است. او همچنین خاطر نشان کرده بود که دادگاه برای چند مورد دیگر از اتهام‌های آقای زم را که در زمره مصادیق افساد فی الارض نبوده، مجازات حبس در نظر گرفته است.

نخستین جلسه دادگاه آقای زم ۲۱ بهمن سال ۱۳۹۸ در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

چه دادگاه،چه فرجامی دلتون خوشه؟افتاده تو چرخ گوشت چرخ کرده میاد بیرون. *دادگااااااااااااااه فقط داد نظام رو میستاند* یه روز حتما مشخص میشه فرانسه این وسط چه جنایتی کرده یه روز حتما مشخص میشه فرانسه این وسط چه جنای تی کرده