فرانسه درصدد جلب نظر متحدانش برای جمع‌آوری کمک مالی به ارتش لبنان است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

فرانسه درصدد جلب نظر متحدانش برای جمع‌آوری کمک مالی به ارتش لبنان است جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ژوزف عون، رئیس ستاد ارتش لبنان در سفر خود به فرانسه در ماه مه، نسبت به شرایط تحمل‌ناپذیر فزاینده‌ای که در آن دستمزدها پنج تا شش برابر کمتر شده و نظامیان را مجبور به یافتن شغل دوم یا استعفای کامل از ارتش کرده، هشدار داد.یک مقام وزارت نیروهای مسلح فرانسه که خواست نامش فاش نشود، به خبرنگاران گفت: «ارتش لبنان یکی از ستون‌های این کشور است و باید مراقب باشد که وضعیت امنیتی کشور رو به زوال نرود. بنابراین کمک به ارتش برای انجام مأموریت‌هایش، یک فوریت است.

این مقام مسئول با تأکید بر این که نوع حمایت در نظر گرفته شده برای لبنان فقط یک راه حل موقتی است، افزود که هدف از کنفرانس روز پنجشنبه تنها جذب کمک برای پرداخت دستمزد ارتشی‌ها نیست، بلکه شامل کمک‌های دیگر در زمینه مواد غذایی، لوازم پزشکی، لوازم یدکی ادوات نظامی و حتی سوخت هم خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رییسی: امروز سخن از اقتصاد و فرهنگ بدون حضور بانوان ناقص استنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز سخن گفتن از اقتصاد و فرهنگ بدون حضور بانوان ناقص است. سلام بر ملت شريف و بزرگوار ایران این ۳ مناظره از مناظرهاى آمريكا و اوروپا بسيار شفافتر و مُدرنتر بود نظر بنده ابراهیم رئيسى PRESIDENT و حسين قاضي زاده VICE PRESIDENT با تركيب اين ٢ بزرگوار در رأس دولت جديد ميتوان نتيجه هاى بسيار مثبتى‌ گرفت و ملت ایران را خوشحال گذاشت آن حضرت در حین فرار از دست اصولگرایان زمان برای پیوستن به برادر محصورش در بیابان های قم هدف راهزنی قرار گرفت چون راه‌ها امن نبود و همه همت نظام تعقیب و آزار ال علی رفتن بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیاست در ایران «توهم‌زا» است/ شعار «ما منجی هستیم» ناشی از توهم و خودشیفتگی‌ نامزدهاست/ ممکن است غیر از رضایی سایر کاندیداها را وادار به انصراف کنندیک فعال سیاسی اصلاح‎‌طلب گفت: با همه فراز و نشیب‌های انتخابات نهایتاً هسته اصلی جریان اصولگرا به دلیل اینکه این نگرانی را دارد که در ایران پدیده سیاست گاهی غیرمترقبه و غیرقابل پیش‌بینی است و این گمان وجود دارد که اگر کار را به وحدت نرسانند، به دور دوم برسد؛ بنابراین من فکر می‌کنم که فشار نتیجه خواهد داد و غیر از محسن رضایی بقیه را شاید بتوانند متقاعد کنند که کنار بروند. کسانیکه با هویت دروغین من منیت مندرآوردی تشگیلات ایرانشهری نژادپرستان و علوم جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم دنبال دمکراسی اند از بیخ بن بیخرد و جاهل و احمق و ابلهند مگر میشود با این بساط شئونیزم فارسی جاهلیت تحمیلی فرقه فارسیسم دنبال دمکراسی رفت؟!!!....
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بنت از نتانیاهو ضدایرانی‌تر استعلی بیگدلی گفت: نفتالی بنت نسبت به نتانیاهو راست‌گراتر و ضدایرانی‌تر است. در واقع سیاست اسرائیل در قبال ایران به هیچ وجه تغییر نمی‌کند و خصومت‌‌‌ها پابرجا خواهد ماند. اما باید توجه کرد که دولت اسرائیل مجبور است نسبت به مساله فلسطین نرمش بیشتری نشان دهد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مسأله «کاندیدای پوششی» برای جریان اصولگرا حیثیتی شده است/ جلیلی خود را یک سر و گردن از بقیه بالاتر می‌داندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اینکه برخی نامزدهای پوششی می‌گویند تا آخر در صحنه انتخابات خواهیم ماند به این علت است که به دلیل مطرح شدن مکرر پوششی بودن آن‌ها از سوی همتی و مهرعلیزاده، این مساله برایشان حیثیتی شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدور مجوز اضطراری برای واکسن برکت در راستای عدم اعتقاد به واردات واکسن است/ هنوز بسیاری از کادر درمان بخش خصوصی واکسینه نشده‌اندمعاون توسعه منابع و مدیریت سازمان نظام پزشکی در واکنش به صدور مجوز اضطراری برای واکسن برکت گفت: اراده‌ای وجود دارد که واکسن‌های داخلی را هر چه زودتر در عرصه عمومی توزیع کنند و واکسیناسیون عمومی را با آنها انجام دهند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توسعه دولت الکترونیک از اقدامات اساسی و زیربنایی دولت تدبیر و امید بوده است/ این دولت در زمینه شفافیت به جای شعار دادن عمل کرده استرئیس جمهور با اشاره به راه اندازی دو سامانه مهم ساختار و مدیریت خدمات دولت در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، گفت: توسعه دولت الکترونیک از اقدامات اساسی و زیربنایی در دولت تدبیر و امید بوده است و بسیار خرسندیم که این دولت توانست برای نخستین بار تصویر روشنی از دولت را ارائه کند. جوری حرف میزنه انگار دولتهای قبل اینترنت نیوده اشغتل عوصی از سال ۸۶ ما اینترنت پزسرعت داریم زملن دکتر احمدی نزاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »