فرانسه صدور ویزا برای لبنانی‌ها را با هدف اعلام «همبستگی» از سر گرفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه صدور ویزا برای لبنانی‌ها را با هدف اعلام «همبستگی» از سر گرفت جزئیات بیشتر🔽

در بیانیه وزارت خارجه فرانسه آمده است: «پس از انفجار بندر بیروت در ۴ اوت، فرانسه تصمیم گرفته است تا استثنائا پروسۀ صدور ویزا را به نفع اتباع لبنانی ساکن در این کشور از سر بگیرد؛ برای صدور ویزا نیز همان مقرراتی در نظر گرفته خواهد شد که پیش از این حاکم بوده است.»

بیانه اینگونه ادامه می‌یابد: «این اقدامی برای نشان دادن همبستگی خود با مردم لبنان، ضمن رعایت دقیق مقررات بهداشتی است... همه افرادی که ۱۱ سال و بیشتر از آن سن داشته باشند، باید پس از ورود به فرانسه آزمایش"پی سی آر" بدهند.»مقامات لبنان می‌گویند که تا کنون بیش از ۸ هزار و ۸۰۰ نفر در این کشور حدودا ۷ میلیون نفری به ویروس کرونا مبتلا شده و ۱۰۳ نفر نیز از این بیماری جان باخته‌اند.

بیانیه تاکید دارد که در صورت مثبت بودن آزمایش"پی سی آر" لبنانی‌ها، آنها موظف هستند برای مدت دو هفته خود را قرنطینه کنند. شمار مبتلایان به کووید۱۹ در فرانسه به بیش از ۲۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است. تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۱۵ نفر به این جمع اضافه شده‌اند. فرانسه پیش از این نیز علاوه بر اعلام آمادگی برای کمک مالی به مردم لبنان، کارشناسانی را برای انجام تحقیقات بی‌طرفانه درباره انفجار بندر بیروت، به این کشور فرستاده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد وزارت خارجه ترکیه از آغاز اجرای توافق دفاعی میان فرانسه و قبرس روم نشین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست فرانسه از افغانستان: اعضای تروریست طالبان را آزاد نکنید | DW | 16.08.2020فرانسه از افغانستان درخواست کرد افرادی از طالبان که در کشتن شهروندان فرانسوی دست داشتند را آزاد نکند. افغانستان در چارچوب توافق با گروه طالبان برخی از افراد 'خطرناک' را آزاد می‌کند که در عملیات تروریستی شرکت داشته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امضای توافقنامه انتقال بخشی از سربازان آمریکایی از آلمان به لهستان | DW | 15.08.2020وزیران خارجه ایالات متحده و لهستان قراردادی امضا کردند که مطابق آن به زودی هزار سرباز آمریکایی در لهستان مستقر می‌شوند. بسیاری از سربازان از آلمان به لهستان می‌روند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالای 3 هزار نفر رسیدشمار موارد ابتلای روزانه در فرانسه پس از مدتی دوباره از مرز 3 هزار نفر عبور کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست فرانسه از دولت افغانستان: زندانیان طالبان که در قتل شهروندان ما نقش داشتند را آزاد نکنید - BBC News فارسیوزارت خارجه فرانسه از دولت افغانستان خواسته زندانیان طالبان را که در قتل شهروندان این کشور نقش داشته‌اند، رها نکند. سفارت فرانسه در کابل مخالفت خود را با رهایی این افراد اعلام کرده و از دولت افغانستان خواسته که در آزادی شماری از'تروریستها' که محکوم به قتل شهروندان فرانسه در افغانستان هستند، بخصوص سربازان و کارمندان امداد، اقدام نکند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »