فرانسه فعالیت جنبش «گرگ‌های خاکستری» ترکیه را ممنوع می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه فعالیت جنبش «گرگ‌های خاکستری» ترکیه را ممنوع می‌کند جزئیات بیشتر🔽

دولت فرانسه قصد دارد جنبش «گرگ های خاکستری» در این کشور که اعضای آن را گروهی از ملی گرایان افراطی ترکیه تشکیل می دهند منحل کند.

تعدادی از ملی گرایان افراطی ترکیه پنجشنبه شب گذشته با وجود اعلام منع تردد شبانه به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهر دیژون در شرق فرانسه تظاهرات کرده بودند. پلیس فرانسه شرکت کنندگان در این تظاهرات را که تعداد آنها دهها نفر گزارش شده است متفرق کرد.تظاهرات در دیژون علیه ارمنی تبارهایی برگزار شد که همزمان با درگیری ها بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر کنترل منطقه ناگورنو قره باغ تجمعاتی برگزار کرده بودند. شرکت کنندگان در تظاهرات دیژون فریاد «الله اکبر» سر داده بودند.

جنبش «گرگ‌های خاکستری» اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی توسط آلپ ارسلان تورکش، سیاستمدار ملی گرای ترکیه پایه گذاری شد. اعضای این گروه در دهه ۱۹۷۰ با اقدامات خشن خود علیه روشنفکران و گروه های کمونیست و چپگرای افراطی در ترکیه شناخته می شدند. یکی از اعضای «گرگ های خاکستری» عامل سوء قصد نافرجام به جان پاپ ژان پل دوم در سال ۱۹۸۱ میلادی بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فرانسه چرا اینقدر دیر سر عقل میاد؟

فرانسه توهین به دیگران را ممنوع کند بهتر نیست؟

فرانسه باید دوباره رنسانس را تجربه کند بساط فاشیسم از نوع لائیسیته فرانسه را حذف، و گردش و گرد بودن زمین را با کاملترین علوم عالم و جهان، علوم طبیعی خردمندانه ی زندگی زنده ی خدا یا زندگی، را با همه ی ادیان و باور و باورهاش بپذیرد.تنها پذیرفتن کتیبه ی حقوق بشر کافی نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله با سلاح گرم به یک کشیش ارتدوکس در لیون فرانسه؛ پلیس در جستجوی مهاجمحمله لیون تنها ۲ روز پس از حمله با چاقو به کلیسایی در شهر نیس فرانسه روی می‌دهد، حادثه‌ای که در آن ۳ نفر توسط یک اسلامگرای افراطی کشته شدند. شرم بر تروریست های افراطی. بااین حمله هاسه حرمت اسلامی شکسته شده است: ۱/حمله علیه بیگناهان که اسلام حرام اش میداند. ۲/حمله علیه کلیساهاوعبادت گاه هاومسئولین آن مکان هاکه اسلام حرمت شان راتاکیدکرده است. ۳/نقض عهدوپیمان امان که ازطرف کشورمتبوع دریافت داشته درحالی که اسلام به وفای به عهدتاکیدکرده. انگار کلیسا نفرین شوده باشه چه ترسناک
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماکرون: حافظ آزادی‌های بنیادین فرانسه هستیم، با هیچ مذهبی در جهان مشکل نداریمامانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در جریان گفتگوی مفصلی که روز شنبه از شبکه الجزیرۀ قطر پخش شد، سعی کرد به شرح مواضع خود در قبال جامعۀ مسلمانان بپردازد و به «سوء تفاهم‌هایی» که در پی سخنرانی اخیرش پس از کشته شدن یک معلم فرانسوی به دست یک اسلامگرای اهل چچن ایجاد شده بود، پایان دهد. دارد دروغ میگوید او باعث تحریک افراطیون تروریست شد تا مردم رو بکشند بعد به پای اسلام نوشته شود اگر با هیچ مذهبی مشکل ندارید به احمق های مستقر در Charlie Hebdo بگویید به پیامبر دو میلیارد مسلمان جهان اهانت نکنند آنها می توانند ایمان به پیامبر اسلام نداشته باشند اما نمی توانند به بهانه واهی آزادی های بنیادین،به پیامبر اسلام جسارت کنند ماکرون: ما گوه خوردیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستگیری چندین فرد مظنون در ارتباط با ترورهای فرانسه | DW | 01.11.2020در رابطه با سوءقصد نیس و لیون سه نفر مظنون دستگیر شدند. متهم اصلی ترور نیس به شدت مجروح شده وهنوز قابل بازپرسی نیست اما شش تن در این ارتباط دستگیر شده‌اند. فرد دیگری در رابطه با حمله به یک کشیش در لیون دستگیر شده‌ است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اظهارات تازه رئیس جمهوری فرانسه در مورد خشونت‌های اخیر - BBC News فارسیامانوئل مکرون در مصاحبه ای با تلویزیون الجزیره مواضعش را توضیح داده و گفته که از آزادی بیان در کشورش دفاع می‌کند اگر چه شخصا با هر چه گفته، نوشته یا نقاشی می شود موافق نیست. BLESSEDNESS is getting to enter The KINGDOM OF GOD. SundayGrandExpo دلم فقط برای شراب فرانسه می سوزد که بزودی کاملا حرام خواهد شد.😂😂😂 ترویست های بی‌عرضه اسلامی و طرفداران آنها را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ All muslim terrorists and their supporters must be thrown out of Europe. These parasites threaten our freedom and democracy.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پلیس فرانسه ناامید از یافتن پیکرها؛ آرتین، یوسف و شورش در کام دریاaidaghajar خدایا دیگه داریم ناامیدمیشیم ازت.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله‌ای دیگر در فرانسه: یک کشیش با اسلحه شکاری هدف قرار گرفت🔺حمله‌ای دیگر در فرانسه: یک کشیش با اسلحه شکاری هدف قرار گرفت ⚡️ یک کشیش ارتدکس یونانی روز شنبه ۱۰ آبان در شهر لیون در فرانسه به ضرب گلوله به شدت مجروح شد قوانین لائیسیته فرانسه ضد زندگی حق حقیقی و ضد ادیان ضد باور و باورهای بشریتست.فرانسه با قوانین سکولار شئونیزم فاشیستی اش به سرآب پایانش رسیده سردمدارانش بیخود و بی جهت و بی ربط مسلمانان را بهانه کرده دنبال راه انحرافی اند.فرانسه اگر علوم حق حقیقی را نپذیرد سقوط خواهد کرد. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی و طرفداران آنها را باید از اروپا بيرون انداخت. این انگل های جامعه دشمن آزادی و دموکراسی ما در اروپا هستند. این ها در اروپا چه غلط می‌کنند!؟ These savage muslim terrorists and son of bitches should be kicked out from Europe now. What a good directory
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »