فرانسه؛ فعالان زن به دلیل پوشیدن «بورکینی» در استخر شنا جریمه شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه؛ فعالان زن به دلیل پوشیدن «بورکینی» در استخر شنا جریمه شدند جزئیات بیشتر🔽

انجمنی موسوم به اتحاد شهروندان با انتشار توییتی اعلام کرد که هفت نفر از فعالان این انجمن خواستار برخورداری از حق انتخاب لباس شنای خود هستند که این انتخاب می‌تواند از پوشش کامل تا لباس‌های آستین بلند، آستین کوتاه و یا حتی بدون بالاتنه را در برگیرد.

معاون شهردار گرونوبل به فرانس‌پرس گفت که برخورد قانونی و اخراج فعالان از استخر توسط مسئولان با آرامش و بدون هرگونه خشونت صورت گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مهد آزادی آزادی پوشش غرب وحشی

پوشیدن لباس پوشیده جرم است!؟ مدعیان حق پوشش آزاد در مهد دموکراسی! فرانسه جواب دهند!؟

خوبه والا ما میگیم ج.ا بنیادگرا ، مستبد ،دیونه و خشک سره اینا هم دیوونه شدن این دیگه چه جور آزاد بودنه

چقد فتو شاپ تابلویی انجام دادین .مجبورین مگه 😆😅😂🤣

حجاب اجباری، به سبک فرانسه🇫🇷!😂

مگه میخوان برن غواصی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه جمعی از فعالان صنفی معلمان و فعالان مدنی در حمایت از مردم خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجمع فعالان سیاسی در تهران در حمایت از اعتراضات خوزستان؛ نرگس محمدی بازداشت شدنرگس محمدی، سخنگو و نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در ایران در تجمع فعالان اجتماعی، سیاسی و مدافعان حقوق بشر در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان بازداشت شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستگیری فعالان مدنی در تهران؛ تیراندازی به معترضان در خوزستان | DW | 20.07.2021شماری از فعالان مدنی در مقابل وزارت کشور در اعتراض به سرکوب تظاهرکنندگان در شهرهای مختلف خوزستان دستگیر شدند. در شهر ایذه شعارهایی علیه علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی سر داده شده است. فقط شهر ایذه؟ آخه چرا اینقدر از ملاها حمایت میکنید؟ تو همین تهرانش بالا پشتبوم و تو پنجره داد میزنن مرگ بر خامنه‌ای.بعد تو کل خوزستان و روبرو وزارت کشور تظاهرات شده،فقط ایذه شعار علیه خامنه‌ای عزیزتون دادن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موج کم‌سابقه کرونا در فرانسه؛ ارائه گواهی واکسن در اماکن تفریحی الزامی می‌شوددر حالی که شمار مبتلایان روزانه به بیماری کووید-۱۹ به بالاترین میزان از زمان ماه مه بدین سو رسیده است، مقامات فرانسه گفته‌اند از روز چهارشنبه بازدید از اماکن فرهنگی و تفریحی در این کشور مستلزم ارائه گواهی واکسن خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرگس محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند🔺نرگس_محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند بنا بر گزارش‌ها، تعداد دستگیرشدگان هفت تن است و آرش صادقی، آرش کیخسروی و نرگس محمدی از جمله کسانی هستند که در جریان این اعتراض بازداشت شده‌اند. ⬇️بیشتر بخوانید: نه_به_جمهوی_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی قیام_سراسری خوزستان_را_تنها_نگذاریم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »