فرانسه: پوتین در مورد اوکراین قصد دارد اتحادیه اروپا را دور بزند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه فرانسه روز جمعه گفت پوتین با مذاکره صرفا دوجانبه با آمریکا در مورد مهار تنش در اوکراین قصد دارد اتحادیه اروپا را دور بزند.

مذاکرات دیپلمات‌های آمریکا و روسیه در مورد تنش بر سر اوکراین و امنیت در اروپای شرقی روز دوشنبه در ژنو آغاز خواهد شد.

ارتش روسیه در ماه‌های اخیر حدود صد هزار نیرو در نزدیکی مرزهای اوکراین مستقر کرده است. مسکو زمینه چینی برای حمله نظامی به اوکراین را تکذیب کرده ولی خواستار پایان دادن به حمایت نظامی غرب از حکومت اوکراین و توقف گسترش ناتو به سوی اروپای شرقی است. روسیه در سال ۲۰۱۴ شبه جزیره کریمه را به خاک خود ملحق کرد. غرب با تاکید بر تمامیت ارضی و استقلال اوکراین در واکنش به این اقدام تحریم‌های شدیدی علیه روسیه وضع کرد. اوکراین خواستار بازپس گرفتن کریمه است و از غرب می خواهد در برابر تهدیدهای روسیه از این کشور دفاع کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پس دعوا سر لحاف مولاست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مداخله نظامی روسیه در قزاقستان؛ آیا پوتین تکرارگر پیمان ورشو است؟در پی ناآرامی‌ها در قزاقستان، دبیرخانه سازمان پیمان جمعی آسیای میانه به رهبری روسیه تصمیم گرفت نیروهای نظامی شامل واحدهایی از روسیه، بلاروس، ارمنستان، تاجیکستان و قرقیزستان را تحت عنوان «نیروی حافظ صلح» برای کمک به سرکوب معترضان و تثبیت اوضاع به قزاقستان اعزام کند. پوتین منفورترین رئیس جمهور دنیا البته حق چپول هاست که پوتین مادرشونو به گا بده پشت ترامپ رو خالی میکنن حالا پوتین تا دسته بهشون فرو میکنه دوس دارم مادر این اروپایی ها رو بگاد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اجباری شدن «گواهی واکسیناسیون» در فرانسه؛ مجلس ملی گام اول را برداشتبا قانونی شدن این لایحه، تدابیر مد نظر دولت از نیمه ژانویه اجرایی و «گواهی واکسیناسیون» در سراسر این کشور جایگزین «گواهی سلامت» خواهد شد. سگ توروح گوه خورشون.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه فرانسه: در مذاکرات وین پیشرفت‌هایی حاصل شده اما زمان رو به پایان استژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه در خصوص روند مذاکرات احیای «برجام» در وین گفته است که پیشرفت‌هایی حاصل شده اما زمان برای رسیدن به توافق رو به پایان دعوت کنید بیاید.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه: مذاکرات وین برای احیای برجام در مسیر مثبتی پیش می‌رودژان-ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه روز جمعه گفت مذاکرات وین میان ایران و اعضای برجام در مسیر مثبتی پبش می‌رود. ایران بارها فرانسه را به رویکردهای مخرب و اشکال‌تراشی در مسیر مذاکرات متهم کرده بود. به به و به به دوباره محیط مهیا شد برای باجگیریهای بیشتر و چشم بستن بر جنایات بیشتر .چه فردی در پُشت درهای بسته و چه در خیابان‌ها راستی شرکت هواپیمایی اُکراین چه زمانی پروازهایِ ، مرگش، را مجدداً شروع خواهد کرد؟ حال آدم بهم میخوره از تعبیر و تفسیر دمکراسی؟؟؟ توسط کاسبان امروزیش!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرانسه: در مذاکرات هسته‌ای ایران زمان رو به پایان است📌 فرانسه: در مذاکرات هسته‌ای ایران زمان رو به پایان است ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه درباره مذاکرات هسته‌ای ایران گفت در این مذاکرات پیشرفت حاصل شده ولی زمان رو به پایان است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه می‌گوید شاهد پیشرفت‌هایی در مذاکرات احیای برجام استخبرگزاری رویترز در گزارشی اعلام کرد دیپلمات‌ها ابراز امیدواری کرده‌اند تا آخر ماه ژانویه یا اوائل فوریه به دستاوری در این زمینه برسند ولی هنوز اختلاف‌های جدی به قوت خود باقی است و ایران پذیرش هرگونه ضرب‌الاجل را از سوی قدرت‌های غربی رد کرده است. ای ریدم توش جهان بَداند ما هَرگز برجام ننگین اوبامایی را ب رسمیت نخواهیم شَناخت میلیاردها دلار برجامی هزینه یهود سَتیزی و تهدید ب نابودی ملت اسرائیل و تقویت بُنیان هسته ای موشکی منطقه ای رژیم یاغی شیعه آخوندی سَپاهی شُد ما فلسطین جَعلی را نابود میکنیم🖕🏻🇵🇸 چی پیامد خاد این جلسه کوچک
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »