فرانسه از کشته‌شدن رهبر «داعش» در صحرای بزرگ آفریقا خبر داد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه از کشته‌شدن رهبر «داعش» در صحرای بزرگ آفریقا خبر داد العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

مکرون، امروز پنج‌شنبه، 16 سپتامبر، در توییتی از کشته‌شدن رهبر «داعش صحرای بزرگ» توسط ارتش فرانسه خبر داد و آن را «پیروزی بزرگ» نامید. عملیات سروال و بارخانه، دو عملیاتی بود که ارتش فرانسه علیه شبه‌نظامیان اسلام‌گرا بین سال های 2013 و 2014 ترتیب داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پروازها از ایران به افغانستان با فرود هواپیمای ماهان در کابل از سر گرفته شدایران یک روز پس از سقوط کابل به دست طالبان به «دلایل امنیتی» پروازها به افغانستان را متوقف کرده بود. جز رفت آمد تروریست ها کسی دیگه هم میره افغانستان تو این اوضاع بکش بکش نه_به_جمهوري_اسلامي توريست ؟ شوخيت گرفته ؟ ميخوان برن ببينن طالبان چطور آدم مي كشند ؟ هیچ ایرانی در این شرایط حاضر نیست به افغانستان سفر کند و اینهایی که به افغانستان از ایران رفت و آمد می‌کنند افرادی از طالبان هستند که در ایران زندگی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بانک مرکزی افغانستان: در معاملات از واحد پول «افغانی» استفاده شودبانک مرکزی افغانستان از همه شهروندان خواست در معاملات اقتصادی از واحد پول افغانی استفاده کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقبال از هیات بزرگ زاپاتیستای مکزیک در فرودگاه وینصدها هوادار جنبش زاپاتیستای مکزیک روز سه‌شنبه با حضور در فرودگاه وین، پایتخت اتریش از هیات نمایندگی این جنبش چپ‌گرا استقبال کردند جزئیات بیشتر🔽 درودها فردا پنج شنبه 16.9.2021 آتش زدن برج بردرویش 9.2.1443 درویش برپاپ بانو 25.6.1400 همدلی و همدردی برازدواج آرامش مطلوبی دارم،در پیاده روی امروز سعی کردم با استفاده از فنون به سکوت درونی برسم که موفق نبودم در منزل راحت انجامش میدم. مراقبه اولویت نخستم هست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 5 میلیون و 360 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین پرواز تجاری ایران پس از روی کار آمدن طالبان در کابل بر زمین نشستنخستین پرواز تجاری ایران پس از روی کار آمدن گروه طالبان در افغانستان در کابل پایتخت این کشور بر زمین نشست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش پانزدهمین جلسه دادگاه حمید نوری؛ روایت رمضان فتحی از اعدام‌های تابستان ۶۷ در اوین🔺 پانزدهمین جلسه دادگاه حمید_نوری متهم به مشارکت در اعدام‌های تابستان ۶۷ روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر)، با ادای شهادت رمضان_فتحی، هفتمین شاهد این دادخواهی، در استکهلم سوئد برگزار شد. ⬇بیشتر بخوانید: دادگاه دژخیم حمید_نوری در استکهلم قطعا مقدمه محاکمه همه سران جنایتکار نظام پلید آخوندی از جمله خامنه‌ای، رئیسی_جلاد۶۷ و اژه‌ای به اتهام جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی، در دادگاه‌های بین‌المللی و یا در ایران آزاد فردا خواهد شد. ProsecuteRaisiNOW یه دادگاه و یک ایرانی: در ایران صاحب کرسی و به اصطلاح توجیه شده. خارج از ایران مجرم. من: داخل ایران مثلا مجرم.. نتیجه:... ایرانیها هم که مهم نیستن واسم. خوشحالم.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »