فرانسه به مانور نظامی کشورهای اروپایی در شرق مدیترانه پیوست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه به مانور نظامی کشورهای اروپایی در شرق مدیترانه پیوست بیشتر بخوانید🔽

با این حال وزیر دفاع فرانسه گفت: «پیام ما ساده است، اولویت ما گفتگو و همکاری های دیپلماتیک است تا شرق مدیترانه، منطقه ای باثبات با رعایت کامل قواعد بین‌المللی باشد.»

رزمایش نیروهای نظامی چهار کشور فرانسه، ایتالیا، قبرس و یونان در حالی انجام می‌شود که آلمان در تلاش است تا میان آنکارا و آتن میانجیگری کند. از همین رو وزرای خارجه ترکیه و یونان پس از گفتگوهای روز سه شنبه با وزیر خارجه آلمان بر تمایل کشورشان برای حل و فصل مسائل اختلافی از طریق مذاکره تأکید کردند. هرچند هر دو کشور هشدار دادند که ترکیه و یونان به دفاع از حقوقشان در منطقه ادامه خواهند داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان در واکنش به تهدید یونان: در عملیات مدیترانه عقب‌نشینی نمی‌کنیماختلاف میان یونان و ترکیه در شرق دریای مدیترانه، سیاست خارجی هم‌پیمانان آنها در ناتو را تحت تأثیر قرار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به تصمیم یونان درباره برگزاری رزمایش در مدیترانه شرقی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتندتنها در روز چهارشنبه گذشته ۵۷ و روز دوشنبه ۳۸ مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درصد مرگ و میر در میان مبتلایان به کرونا در ایران چه قدر است؟از نظر وزارت بهداشت ایران هم اکنون استان های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در «وضعیت قرمز» قرار دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات در ویسکانسن آمریکا در پی شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست غیرمسلح - BBC News فارسیپس از آن که شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست در شهر کنوشا ایالت ویسکانسن به اعتراضات شبانه در برابر مقر فرماندهی پلیس و آتش زدن چند خودرو انجامید، مقام‌ها در این ناحیه مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرده اند اما معترضان فریاد می‌زنند که 'عقب نخواهند نشست'. مردی که پلیس از پشت به او چند بار شلیک کرده در بیمارستان بستری و حالش وخیم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات گسترده در ویسکانسن آمریکا به دنبال تیراندازی پلیس به یک سیاه‌پوست | DW | 25.08.2020به دنبال شلیک پلیس به یک سیاه‌پوست غیرمسلح در ایالت ویسکانسن آمریکا اعتراضاتی گسترده توأم ما ناآرامی بر پا شد. مردم خشمگین چند خودرو را به آتش کشیدند. در شهر کنوشا منع رفت و آمد اعلام شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »