فرانسه در شوک «حمله تروریستی اسلامگرایانه» به معلم تاریخ

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺فرانسه در شوک «حمله تروریستی اسلامگرایانه» به معلم تاریخ ⚡️معلمی که در یک خیابان فرانسه روز جمعه ۲۵ مهر سر او بریده شد، پیشتر به خاطر نشان دادن کارتون های جنجالی پیامبر اسلام به دانش آموزان، تهدید شده بود.

معلمی که در یک خیابان فرانسه روز جمعه ۲۵ مهر سر او بریده شد، پیشتر به خاطر نشان دادن کارتون های جنجالی پیامبر اسلام به دانش آموزان، تهدید شده بود. به گزارش رسانه های فرانسوی نام این معلم که درس تاریخ و جغرافی می داد، ساموئل پتی عنوان شده و ۴۷ سال داشت.

این قتل در شرایطی اتفاق افتاد که هنوز محاکمه مهاجمان اسلامگرا در سال ۲۰۱۵ به مجله شارلی ابدو به خاطر انتشار کارتون هایی از پیامبر اسلام، ادامه دارد. یک تصویر از معلم که سرش از تن جدا شده بود در شبکه های اجتماعی منتشر شد اما معلوم نیست که آیا مهاجم آن را منتشر کرد و یا یک همدست او.پلیس از مهاجم خواست خود را تسلیم کند اما او آنها را تهدید کرد و سپس ماموران با شلیک گلوله وی را هدف قرار دادند و او مدت کوتاهی بعد کشته شد.معلمان سراسر فرانسه به خبرنگاران گفته اند که از این جنایت که در روز روشن رخ داد شوک زده شده اند. وزیر آموزش فرانسه گفته اتفاقی که رخ داده است نشان دهنده «نفرت از جمهوری است.

اولیای برخی از دانش آموزان مسلمان به مدرسه شکایت کردند و دست کم یکی از آنها در شبکه های اجتماعی خواستار برکناری آقای پتی شد. رسانه های فرانسوی می گویند آقای پتی تهدید های نامشخصی چند روز پس از آن جلسه کلاس دریافت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تئورى اسلام كاملا ضد ارزش هاى بالا و راستين انسان و تمدن ايرانى است. اسلامى كه انسان بالا را نادان ميداند و دائما به او امر به معروف و نهى از منكر ميكند و با وعده بهشت و هورى مسلمان را به كشتن كافر (انسانى كه مثل او فكر نميكند) تشويق ميكند.

خوب شد اون مرتيكه عوضي حرمزاده مكرون بره حال كنه. با خزب الله و نظام نكبت.

معلم تاریخی که اینقدر شعورش رو نداره که بفهمه توی روایتش از تاریخ باید بی طرف باشه و سر کلاس درسش کاریکاتور پیامبر یک دین رو نشون نده همون بهتر که بمیره ... فرانسه معلم_تاریخ_فرانسوی حمله_اسلامگرایانه

آیا پیامبر اکرم راضی به خشونت است؟

France should throw out all the fanatic Moslems.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه سعودی: هر جا در جهان مشکلاتی باشد پای ایران در میان استفیصل بن فرحان وزیر خارجه پادشاهی سعودی شامگاه پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 با تاکید این که هر جا در جهانی 😂😂😂نمیری از این همه تناقض خفشو بابا اسگول ملخ خور.وقتی تاریخو میبینم جای شما خجالت میکشم.هنوزم شما عرب ها نفهمو احمق هستید.هنوز پیامبر واسه شما باید نازل بشه یعنی پای عربستان و آمریکا استدلال بیجا بیان معرفی حقیقت خود است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه امید کوزوویی‌ها به حذف ویزای شنگن در سال جاری را ناامید کردفرانسه امید کوزوویی‌ها به حذف ویزای شنگن در سال جاری را ناامید کرد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سر بریدن یک معلم در فرانسه؛ ماکرون: یک حمله تروریستی اسلامگرا بودامانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه می گوید حادثه سر بریدن یک معلم تاریخ در حومه پاریس «یک حمله تروریستی اسلامگرای آشکار» بود. بیشتر بخوانید🔽 Deport them all حرکات تندروانه و حرفهای سیاستمداران و مردم خود شما باعث تحریک و درگیری هست ار عملی عکس العملی داره فقط بحث اسلام و اسلام گرایی نیست. متاسفانه همه 'ایسم'‌ها دارند با بقیه 'ایسم'‌ها جنگ می‌کنند. گویا گمان دارند که حتی فرصت گفتگوی منطقی و عاقلانه را هم باید به زور به دست بیاورند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سر بریدن یک معلم در فرانسه؛ رهبر حزب راست افراطی: اسلام‌گرایی در حال جنگ با ما است«یک آموزگار به دلیل نشان دادن کاریکاتورهای شارلی ابدو سر بریده شد. ما در فرانسه به این حد از بربریت غیرقابل تحمل رسیده‌ایم. اسلام‌گرایی در حال جنگ با ما است. ما با زور باید آن را از فرانسه بیرون کنیم.» فرانسه از دست رفت. این سزای کشوریه که ایران رو نابود کرد. این خون و خونریزی و این اهریمن اسلام گوارای وجودتان Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. تا وقتی که چپها سر کارند همین است و بس
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاثیر داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر بیماران کرونایی ناچیز استتاثیر داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر بیماران کرونایی ناچیز است نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر مبتلایان به کووید-۱۹ که در بیمارستان تحت درمان قرار دارند بی‌تاثیر است یا اثرگذاری ناچیزی دارد. لابد این بررسی تو دانشگاه امام صادق انجام گرفته این امپول را چند با بیمار حساب میکنند؟ بیمارستانها از بیماران بستری پول پارو میکنند, اما پرسنل حقوقشان قطره چکانی چرا؟ این دارو قیمتش چند هست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: وضعیت کرونا در تهران بسیار نگران کننده استمعاون کل وزیر بهداشت ایران گفت که وضعیت شیوع ویروس کرونا در پایتخت این کشور بسیار نگران کننده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »