فرانسه در شوک «حمله تروریستی اسلامگرایانه» به معلم تاریخ

26/07/1399 08:34:00 ب.ظ

🔺فرانسه در شوک «حمله تروریستی اسلامگرایانه» به معلم تاریخ ⚡️معلمی که در یک خیابان فرانسه روز جمعه ۲۵ مهر سر او بریده شد، پیشتر به خاطر نشان دادن کارتون های جنجالی پیامبر اسلام به دانش آموزان، تهدید شده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. معلمی که در یک خیابان فرانسه روز جمعه ۲۵ مهر سر او بریده شد، پیشتر به خاطر نشان دادن کارتون های جنجالی پیامبر اسلام به دانش آموزان، تهدید شده بود.

به گزارش رسانه های فرانسوی نام این معلم که درس تاریخ و جغرافی می داد، ساموئل پتی عنوان شده و ۴۷ سال داشت.

به گفته منابع قضایی فرانسه ۹ نفر از جمله اولیای یک دانش آموز در مدرسه آقای پتی، دستگیر شده اند. پلیس می گوید که مهاجم، یک مرد ۱۸ ساله متولد مسکو و اصالتا چچن بوده است. این قتل در شرایطی اتفاق افتاد که هنوز محاکمه مهاجمان اسلامگرا در سال ۲۰۱۵ به مجله شارلی ابدو به خاطر انتشار کارتون هایی از پیامبر اسلام، ادامه دارد.

امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفت حمله صورت گرفت تمامی نشانه های یک «حمله تروریستی اسلامگرایانه» را دارد و این معلم به خاطر «تدریس آزادی بیان» به قتل رسید. امانوئل مکرون با تاکید بر وحدت ملت گفت «آنها نمی توانند بین ما تفرقه ایجاد کنند.» headtopics.com

تئورى اسلام كاملا ضد ارزش هاى بالا و راستين انسان و تمدن ايرانى است. اسلامى كه انسان بالا را نادان ميداند و دائما به او امر به معروف و نهى از منكر ميكند و با وعده بهشت و هورى مسلمان را به كشتن كافر (انسانى كه مثل او فكر نميكند) تشويق ميكند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

آیا پیامبر اکرم راضی به خشونت است؟ France should throw out all the fanatic Moslems.

وزیر خارجه سعودی: هر جا در جهان مشکلاتی باشد پای ایران در میان استفیصل بن فرحان وزیر خارجه پادشاهی سعودی شامگاه پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 با تاکید این که هر جا در جهانی 😂😂😂نمیری از این همه تناقض خفشو بابا اسگول ملخ خور.وقتی تاریخو میبینم جای شما خجالت میکشم.هنوزم شما عرب ها نفهمو احمق هستید.هنوز پیامبر واسه شما باید نازل بشه یعنی پای عربستان و آمریکا استدلال بیجا بیان معرفی حقیقت خود است.

فرانسه امید کوزوویی‌ها به حذف ویزای شنگن در سال جاری را ناامید کردفرانسه امید کوزوویی‌ها به حذف ویزای شنگن در سال جاری را ناامید کرد جزئیات بیشتر🔽

سر بریدن یک معلم در فرانسه؛ ماکرون: یک حمله تروریستی اسلامگرا بودامانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه می گوید حادثه سر بریدن یک معلم تاریخ در حومه پاریس «یک حمله تروریستی اسلامگرای آشکار» بود. بیشتر بخوانید🔽 Deport them all حرکات تندروانه و حرفهای سیاستمداران و مردم خود شما باعث تحریک و درگیری هست ار عملی عکس العملی داره فقط بحث اسلام و اسلام گرایی نیست. متاسفانه همه 'ایسم'‌ها دارند با بقیه 'ایسم'‌ها جنگ می‌کنند. گویا گمان دارند که حتی فرصت گفتگوی منطقی و عاقلانه را هم باید به زور به دست بیاورند.

سر بریدن یک معلم در فرانسه؛ رهبر حزب راست افراطی: اسلام‌گرایی در حال جنگ با ما است«یک آموزگار به دلیل نشان دادن کاریکاتورهای شارلی ابدو سر بریده شد. ما در فرانسه به این حد از بربریت غیرقابل تحمل رسیده‌ایم. اسلام‌گرایی در حال جنگ با ما است. ما با زور باید آن را از فرانسه بیرون کنیم.» فرانسه از دست رفت. این سزای کشوریه که ایران رو نابود کرد. این خون و خونریزی و این اهریمن اسلام گوارای وجودتان Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. تا وقتی که چپها سر کارند همین است و بس

تاثیر داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر بیماران کرونایی ناچیز استتاثیر داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر بیماران کرونایی ناچیز است نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: داروی رمدسیویر در کاهش مرگ و میر مبتلایان به کووید-۱۹ که در بیمارستان تحت درمان قرار دارند بی‌تاثیر است یا اثرگذاری ناچیزی دارد. لابد این بررسی تو دانشگاه امام صادق انجام گرفته این امپول را چند با بیمار حساب میکنند؟ بیمارستانها از بیماران بستری پول پارو میکنند, اما پرسنل حقوقشان قطره چکانی چرا؟ این دارو قیمتش چند هست؟

وزارت بهداشت ایران: وضعیت کرونا در تهران بسیار نگران کننده استمعاون کل وزیر بهداشت ایران گفت که وضعیت شیوع ویروس کرونا در پایتخت این کشور بسیار نگران کننده است. - خبرگزاری آناتولی