فرانسه بررسی لایحه جدید ضد تروریسم را کلید زد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه بررسی لایحه جدید ضد تروریسم را کلید زد بیشتر بخوانید🔽

شورای وزیران فرانسه روز چهارشنبه ۲۸ آوریل پنج روز پس از حمله به یک مامور پلیس در شهر رامبویه کار بررسی لایحه جدید ضد تروریسم را با هدف افزایش استفاده از روش‌های بحث‌برانگیز «الگوریتمی» در شناسایی تهدیدات احتمالی آغاز می‌کند.

وی افزود: «۹ حمله پشت سر هم بود که ما نمی‌توانستیم آن‌ها را با روش‌های همیشگی تشخیص دهیم.» وی تصریح کرد: «ما همچنان خطوط تلفن عادی را که دیگر هیچ‌کسی از آن استفاده نمی‌کند، کنترل می‌کنیم.» آقای دارمنن استدلال کرد که از ۳۵ حمله خنثی شده در سال ۲۰۱۷، «دو» حمله به دلیل «ردپای دیجیتالی» باقی مانده از طراحان حمله خنثی شد.

مارک فسنو، معاون نخست‌وزیر در امور پارلمانی پیش بینی کرد که این لایحه پیش از پایان ماه ژوئیه در دولت تصویب و به پارلمان ارسال شود.این لایحه شامل ۱۹ ماده قانونی است که هدف اصلی آن «به روز کردن» یا حتی «تقویت» چندین ماده از قانون اطلاعات مصوب ژوئیه ۲۰۱۵ و قانون امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مصوب اکتبر ۲۰۱۷ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بطری دختر مسافر تایتانیک در دریا؛ فرانسه سندیت نامه را بررسی می‌کند«من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان و فرانسه از پیشنهاد آمریکا برای تعیین حداقل نرخ مالیات بر شرکت‌ها حمایت کردندوزرای اقتصاد و دارایی فرانسه و آلمان روز سه‌شنبه با برگزاری نشست مشترک رسانه‌ای از پیشنهاد ایالات متحده برای تعیین حداقل نرخ ۲۱ درصدی مالیات بر شرکت‌ها حمایت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختلاف پسابرکسیتی بر سر شیلات؛ فرانسه بریتانیا را تهدید به تلافی‌ کردوزیر امور اروپایی فرانسه در یک مصاحبه تلویزیونی به لندن هشدار داد در صورت عدم احترام به تعهدات برکسیت این کشور نیز دست به اقدامات تلافی جویانه خواهد زد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع فرانسه تلاش راست افراطی برای دخالت ارتش در سیاست را محکوم کردفلورانس پارلی، وزیر دفاع فرانسه بیانیه ژنرال‌‌های بازنشسته ارتش این کشور های بازنشسته را که با حمایت مارین لوپن، نامزد حزب راست افراطی «جبهه ملی» در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ فرانسه مواجه شده، به شدت محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نامه ژنرال‌های بازنشسته فرانسه؛ کشور در حال فروپاشی است | DW | 27.04.2021۲۰ ژنرال بازنشسته و حدود ۱۰۰ پرسنل ارتش فرانسه در نامه سرگشاده از مکرون رئیس جمهور این کشور خواستند در مقابل 'اسلام‌گرایان' و 'فروپاشی کشور' اقدام کند، در غیر این صورت فرانسه با جنگ داخلی روبر خواهد شد. دقیقا، باید با این وحشیهای مسلمان به شدت برخورد کرد، تنها زبانیه میفهمن تمام اسلام گرا ها رو از اروپا اخراج کنید وگرنه اروپا دقیقا در حال تغییر شکل به خاورمیانه جدید است . کسی از امضا کنندگان عضو کنونی ارتش نیستن، لطفا خبر رو درست نقل کنین
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »