فرانک لمپارد، سرمربی چلسی اخراج شد - BBC News فارسی

06/11/1399 03:12:00 ب.ظ

سرمربی چلسی اخراج شد

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی پس از ۱۸ ماه حضور روی نیمکت این تیم اخراج شد. چلسی پس از شکست هفته گذشته مقابل لستر سیتی در رتبه نهم لیگ برتر قرار گرفت. چلسی در آخرین بازی با هدایت لمپارد لوتون را در جام حذفی ۱-۳ شکست داد. چلسی با انتشار بیانیه‌ای، گفت: "ما قدردان تمام دستاوردهای فرانک لمپارد به عنوان سرمربی چلسی هستیم. با این حال نتایج اخیر باشگاه و عملکرد تیم انتظارات ما را برآورده نکرد؛ حضور در میانه جدول بدون نشانه‌ای آشکار از پیشرفت در آینده.

"

رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی نیز گفت که لمپارد "یک نماد بسیار مهم" برای باشگاه است که این شرایط منجر به "کاسته شدن از ارزش" او نخواهد شد. آقای آبراموویچ گفت: "این تصمیمی بسیار سخت برای باشگاه بود، نه فقط به دلیل این که من رابطه شخصی فوق‌العاده‌ای با فرانک دارم و برایش احترام بسیار زیادی قائلم."

"او مردی بسیار صادق با بالاترین حد ارزش‌های اخلاقی است. با این حال در شرایط کنونی ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین تصمیم تعویض مربی است." لمپارد در اولین سال حضور خود به دنبال محرومیت چلسی از بازار نقل و انتقالات بازیکن جدیدی جذب نکرد، ولی تابستان گذشته هفت بازیکن را مجموعا با قیمت ۲۰۰ میلیون پوند به خدمت گرفت. از جمله این بازیکنان می‌توان به کای هاورتز از بایر لورکوزن با قمیت ۷۱ میلیون پوند و بن چیلول از لستر با قیمت ۴۵ میلیون پوند اشاره کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>