فرانسه گوگل را ۱۵۰ میلیون یورو جریمه کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

فرانسه گوگل را ۱۵۰ میلیون یورو جریمه کرد بیشتر بخوانید🔽

شورای نظارتی رقابت بازار در فرانسه می گوید دلیل اصلی جریمه گوگل، حمایت از رقبای این شرکت است که کارهای خلاقانه زیادی انجام داده اند اما به دلیل قدرت گوگل در بازار مجازی، دیده نمی شوند. شرکت گوگل دوماه زمان خواهد داشت تا با ارسال یک گزارش کامل پاسخگوی شورای نظارتی رقابت بازار در فرانسه باشد. این کمپانی اعلام کرده است که در نظر دارد تا ضمن اعتراض به جریمه در نظر گرفته شده درخواست تجدیدنظر در آن را ارائه کند.

رئیس شورای نظارتی رقابت بازار در فرانسه همچنین روز جمعه اعلام کرد که این شورا احتمالا تا ماه مارس ساز و کار جدیدی را برای «توزیع بهتر» درآمدهای دیجیتال در نظر خواهد گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکم حبس برای عامل حمله به «جلیقه‌زردها» در فرانسه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت فرانسه برای ترغیب اتحادیه‌ها به وقفه در اعتصاب‌ها تلاش می‌کنداعتصاب نامحدود کارکنان شرکت ملی راه آهن فرانسه سفرهای بین شهری را در این کشور را مختل کرده است. این در حالی است که رفت و آمدها در پاریس و حومه این شهر نیز به دنبال اعتصاب گسترده در سازمان حمل و نقل پاریس به سختی انجام می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات در فرانسه؛ از آتش زدن موتورسیکلت تا آدمک قاتل عدالتگروهی از تظاهرکنندگان نیز در اعتراض به نابربری‌های اجتماعی، مجسمه فرشته عدالت را به شکل یک آدمک قاتل در خیابان گرداندند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطعنامه سازمان ملل علیه نقض‌های حقوق‌بشری کره‌شمالی/پیونگ‌یانگ محکوم کردقطعنامه سازمان ملل علیه نقض‌های حقوق‌بشری کره‌شمالی مجمع عمومی سازمان ملل در قطعنامه‌ای سالانه که نماینده پیونگ‌یانگ در سازمان ملل مخالفتش را با آن اعلام کرد، 'نقض‌های حقوق بشری دیرینه، سیستماتیک، گسترده و فاحش' کره‌شمالی را محکوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روانچی: برخلاف خسارات تحریم‌ها بر مردم، کاهش تعهدات برجامی ایران برگشت پذیرند استنماینده ایران در سازمان ملل، مواضع کشورمان را درباره وضع فعلی توافق هسته‌ای بیان کرد. فعل جمله رو درست کن😂😂😂😂 ریدی تو دهن رهبرت خامنه ای کونتون پارست والله دیگه برگشتی نیست چون کون باید دولا کنید تا ته به تپونند توش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله بلر به کوربین: حزب کارگر با سوسیالیسم شبه انقلابی وداع کندنخست وزیر پیشین بریتانیا که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ قدرت را در این کشور در دست داشت نتایج حزب کارگر تحت رهبری جرمی کوربین را «شرم آور» توصیف کرد. بله باید برگرده به سوسیالیزم عملگرا و سوسیال دمکراات میانه این جنایتکار_جنگی هنوز تریبون دارد؟! ببین این حتی از شبه سوسیالیسم هم می‌ترسه چه برسه به انقلابیش... نمود عینی نئولیبرالیسم ...کوربین که سوسیال دموکراته
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »