فرانسه: اگر ایران به نقض تعهدات هسته‌ایش ادامه دهد با واکنش قاطعانه‌ای مواجه خواهد شد

01/12/1399 08:38 ق.ظ

فرانسه: اگر ایران به نقض تعهدات هسته‌ایش ادامه دهد با واکنش قاطعانه‌ای مواجه خواهد شد العربية

یک منبع دیپلماتیک فرانسوی پنج‌شنبه 18فوریه 2021 گفت چنانچه ایران به نقض تعهدات هسته‌ایش ادامه دهد با علی‌رغم آن، این منبع دیپلماتیک فرانسوی افزود که ایالات متحده طی نشست روز پنج‌شنبه برای مذاکره با ایران در نشست مشترک گروه 5+1 که شامل کشورهای عضو دائم شورای امنیت و آلمان است، ابراز آمادگی کرده است.

این منبع افزود چنانچه ایران عمل به پروتکل الحاقی که به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امکان بازرسی‌های ناگهانی از تاسیسات هسته‌ای ایران را می‌دهد را تعلیق کند، با واکنش قاطعانه‌ای مواجه خواهد شد.

وزرای امور خارجه آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان روز پنج‌شنبه در بیانیه مشترکی تاکید کردند که توافق هسته‌ای با ایران باید از طریق مشورت کردن با کشورهای منطقه تقویت شود و شرط بازگشت آمریکا به این توافق را پایبندی کامل ایران به مفاد آن عنوان کردند.

پس از این دیدار که به میزبانی پاریس انجام شد، وزارت امور خارجه بریتانیا اعلام کرد: «درباره ایران، تروئیکای اروپایی و ایالات متحده تاکید دارند که منافع امنیتی اساسی آنها در منع گسترش تسلیحات اتمی و تضمین دائمی عدم دست‌یابی ایران به بمب اتمی است.» headtopics.com

پس تهدات شما چی میشه اوسگول$$$$$

فرانسه هیچوقت علیه جمهوری اسلامی کاری نمیکنه

هیچ وقت آخوندها از این ادعاها دست برنخواهند داشت فقط قاطعیت در مقابل این آخوندها کارساز خواهد بود ونه مماشات.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

گوه خورد مکرون کوتوله فکر میکنه فرانسه قدرت جهانیه گاوهای شیرده می‌ترسند، شیرها نه! هیچ وقت آخوندها از ادعاها دست برخواهند داشت فقط قاطعیت در مقابل این آخوندها کارساز خواهد بود ونه مماشات. معلوم نی این عربا چه پولی به فرانسه دادن که اینطوی جوگیر شده:)) البته اگر دادن کار درستی کردن