فرانسه پرتاب ماهواره نظامی توسط ایران را ناقض قطعنامه سازمان ملل دانست و آن را «قویا محکوم» کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه پرتاب ماهواره نظامی توسط ایران را ناقض قطعنامه سازمان ملل دانست و آن را «قویا محکوم» کرد وزارت امور خارجه فرانسه در بیانیه‌ای پرتاب یک ماهواره نظامی توسط ایران را بر خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد دانست و آن را قویا محکوم کرد.

وزارت امور خارجه فرانسه روز چهارشنبه ۳ اردیبهشت در بیانیه‌ای پرتاب یک ماهواره نظامی توسط ایران را بر خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد دانست و آن را قویا محکوم کرد.

این بیانیه می‌گوید: «با توجه به این که فناوری استفاده شده در پرتاب‌های فضایی بسیار مشابه [فناوری] مورد استفاده برای پرتاب موشک‌های بالستیک است، این پرتاب به طور مستقیم به پیشرفت برنامه موشکی بالستیک بی‌اندازه مشکل‌آفرین ایران، کمک می‌کند.» وزارت خارجه فرانسه در این بیانیه خاطر کرد: «نقشی که سازمان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی که تحت تحریم اتحادیه اروپا است، در این پرتاب ایفا کرده است، نشان‌دهنده ارتباط نزدیک آن دو برنامه است. برنامه موشکی بالستیک ایران مورد نگرانی عمده برای امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی است و در بی‌ثبات شدن منطقه و تشدید تنش‌ها نقش ایفا می‌کند.»

در پایان از ایران خواسته شده است هر گونه فعالیت مرتبط با ساخت و توسعه موشک‌های بالستیک با قابلیت حمل تسلیحات هسته‌ای، از جمله موشک‌های ماهواره‌بر، را فورا متوقف، و از تعهدات خود تحت قطعنامه‌های مرتبط شورای امنیت سازمان ملل متحد پیروی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وزارت امور خارجه فرانسه پوخ خورد به تو چه

بہ درک، کہ محکوم کرد

یکی نیست به اینا بگه مگر تو مردمتو میکشی کسی چیزی میگه چرا به پیشرفت دیگر کشور ها بخل و حسد میورزی راست میگی مردمت را از کورنا نجات بده هنوز مردها در فرانسه زنان را مورد آزار و اذیت قرار میدند .

اینجا مسجده یا VOA !؟ اخوند و عرزشی و بسیجی و نوحه خون همه جمعند!

فرانسه گوه خورد

بنده این محکومیت را شدیدا' محکوم میکنم

برید شورای امنیت خودتون رو تخلیه کنید

اولندش این بادبادک بازی رژیم آخوندی راباید جدی گرفت. درثانی در ۳اردیبهشت،ذلیل ترین رئیس جمهور بیت ولایت یعنی'روحانی چاخان'برای بار چندم ملتمسانه و مفلسانه از ولی نعمت بیت ولایت،پوتین تلفنی توضیح داد که بدجوری تو مخمصه گیرند و احتیاج به فیل هواکردن دارن،ودر۴اردیبهشت فیل را هواکرد

ببخشید بدون اجازه وارد حریم خصوصی شما '(فضا)' شدیم. والا نفهمیده مالکش کیه؟ پمپئو، فرانسه، انگلیس.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه: اگر آمریکایی ها به حمله موشکی عین الاسد پاسخ می دادند ۴۰۰ نقطه را می زدیم.

ماهواره نظامی نور دقایقی پیش از فضای سرزمین های اشغالی عبور کرد این ماهواره احتمالا دفعه بعد که از این مسیر عبور می‌کند، تمام سنسورها و دوربین‌هایش فعال شده و می‌تواند نقاط حساس این رژیم را اسکن کند.

خیلی غلط اضافی کرده

دولت فرانسه نیز مثل دولت اروپائی دیگر (آلمان) در مورد مفاد برجام و آنچه که در قطعنامه 2231 درج شده است دچار بدفهمی است. آنچه که در قرار داد است این که ایران در مورد 'موشک های بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته ای'فعالیت نکند. و ایران چنین چیزی را نقض نکرده است.

قویا به گور باباش خندید

فرانسه در سخن قوی ولی در عمل ملا دوست بوده است!

فرانسه 'قویا' غلط کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رژیم صهیونستی پرتاب ماهواره نور به مدار را محکوم کردوزارت خارجه رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در اظهاراتی فرافکنانه پرتاب ماهواره نظامی نور به فضا را محکوم کرد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: اقدام امروز ایران در پرتاب ماهواره یه فضا تنها نمای خارجی توسعه‌ی مداوم تکنولوژی موشک‌های پیشرفته ایران است محکوم خلافکاران عالمندکه مستمردنبال ظلم وکشتاریکدیگرندکه ازموارداشکاران امریکاواسرائیل است وکشورهای متحدانهاست که دراین راه به یکدگرکمک میکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل پرتاب ماهواره توسط سپاه پاسداران را قویا محکوم کرد و آن را سرپوشی برای توسعه فناوری موشکی بالستیک خوانداسرائیل پرتاب ماهواره توسط سپاه پاسداران را قویا محکوم کرد و آن را سرپوشی برای توسعه فناوری موشکی بالستیک خواند اسرائیل پرتاب یک ماهواره نظامی توسط سپاه پاسداران، که از سوی آمریکا به عنوان سازمان تروریستی خارجی تعیین شده و تحت تحریم قرار دارد، محکوم کرد اسهایل کدوم پهنیه اخه. اسرائیل غلت کرده به فنا رفتگان قرن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا بودجه دولت فرانسه را اصلاح کرد؛ نیازمندان یارانه بیشتری می‌گیرندمجلس سنای فرانسه لایحه اصلاحیه بودجه سال ۲۰۲۰ دولت این کشور را به منظور لحاظ هزینه‌های مقابله با تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا تصویب کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابهام در کارایی دستگاه‌های کمک تنفسی ساخت فرانسه برای بیماری کووید۱۹۸ هزار و پانصد دستگاه از حدود ۱۰ هزار دستگاهی که سفارش تولید آنها به شرکت‌های فرانسوی داده شده تناسبی با تجهیزات لازم برای درمان بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کیت تشخیص کرونا ویروس از فرانسه وارد کشور شدکیت تشخیص کرونا ویروس از فرانسه وارد کشور شد مدیرکل گمرک بازرگان: *کیت‌های تشخیص کرونا ویروس خریداری شده از کشور فرانسه به ارزش ۴۴۴ هزار و ۶۸۵ یورو وارد کشور شد *این محموله ۳۸ پالت کیت تشخیص آزمایشگاهی برای تشخیص بیماری کرونا ویروس است یا خدا دوباره اینا الوده نباشه مثله اون خونها که ایدز رو وارد ایران کرد خوش به حال مسئولین و آقازاده ها اونها چند چند بار تست میدن ولی مردم عادی در شرایط بحرانی و با آزمایش بالینی (آزمایش خون و سی تی اسکن) باید تشخیص داده شوند. راستی مگر نگفته بودید در تولید کیت تشخیص خودکفا و حتی صادر کننده شده ایم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس فرانسه در پاریسِ تحت قرنطینه با ناآرامی‌ها برخورد می‌کندپلیس فرانسه در پاریسِ تحت قرنطینه با ناآرامی‌ها برخورد می‌کند این هفته در حومه پاریس چند مورد سوزاندن خودرو و سطل‌های زباله و نیز انفجار ترقه و مواد آتش‌بازی مشاهده شد که البته با خشونت‌های گذشته قابل مقایسه نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »