فرانسه استفاده آزمایشی از ماری‌جوانا با اهداف طبی را آغاز می‌کند

18/07/1399 10:53:00 ب.ظ

فرانسه استفاده آزمایشی از ماری‌جوانا با اهداف طبی را آغاز می‌کند بیشتر بخوانید🔽

وزارت بهداشت فرانسه اجازه استفاده آزمایشی از ماری‌جوانا را برای مبتلایان به صرع و «ام اس» یا کسانی که از اثرات جانبی شیمی درمانی رنج می‌برند داده است. مدافعان ماری‌جوانای طبی تاکید می‌کنند که این گیاه تنها «ماده‌ای مخدر» نیست بلکه یک «دارو» نیز محسوب می‌شود. وزارت بهداشت فرانسه روز جمعه اجازه استفاده آزمایشی از ماری جوانا برای درمان بیماران را به صورت...

وزارت بهداشت فرانسه روز جمعه اجازه استفاده آزمایشی از ماری جوانا برای درمان بیماران را به صورت کنترل شده و با تعیین شروط محدودکننده صادر کرد. مجلس ملی فرانسه سال گذشته با استفاده آزمایشی از ماری جوانا در روند معالجه بیماران موافقت کرده بود اما اجرای این طرح به دلیل شیوع ویروس کرونا و پیامدهای آن به تعویق افتاد.

وزارت بهداشت فرانسه اکنون در نظر دارد تجویز آزمایشی ماری جوانا برای سه هزار بیمار را پیش از ماه مارس سال ۲۰۲۱ (اسفند/فروردین آینده) آغاز کند. در این طرح مصرف ماری جوانای دخانی پیش بینی نشده اما قرار است از گیاه شاه دانه به صورت روغن، کپسول و یا برگ های خشک شده برای تبخیر استفاده شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

👁 جووووووونم 🌱🍃🐲🐉 مثل این معتادا که میگن برای قندمون تریاک میکشیم 😂 پس راسته که معتادا کرونا نمیگیرن😀

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

هشدار یک مقام استانی البرز درباره استفاده از شبکه اجتماعی «لایکی»

واکنش همتی به تحریم ثانویه بانک‌های ایرانی/ برای تامین دارو از روش‌های دیگر استفاده می‌کنیمرئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تحریم ثانویه بانک‌های ایرانی گفت: از این پس در کنار بخش‌خصوصی، تمام تلاش خود را برای تامین دارو و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از روش‌های مختلف به کار می‌بندیم.

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

گزارش اختصاصی یورونیوز از مراسم شجریان؛ «حتی وقتی در این دنیا نیست از وجودش ترس دارند»«استاد شجریان نشان داد که برای همیشه زنده خواهد ماند و فراموش نمی‌شود. استاد شجریان قدرتی را نشان داد که حتی وقتی در این دنیا نیست، از وجود او ترس دارند.» montazeri_javad ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری montazeri_javad montazeri_javad اشخاصی که آنقدر وجود ندارند که با نام و تصویر حقیقی خود اظهار نظر کنند معمولان بی شخصیت در نظر گرفته میشوند

تراکم بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها و انتظار کشیدن برای خالی شدن تخت/ هشدار نسبت به استفاده بی‌رویه از دستگاه‌های اکسیژن و سی‌تی‌اسکنمعاون کل وزارت بهداشت با اشاره به تراکم بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها و انتظار کشیدن برای خالی شدن تخت، نسبت به استفاده بی‌رویه از دستگاه‌های اکسیژن و سی‌تی‌اسکن هشدار داد.