فراخوان جذب نیروی امریه پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی

29/06/2021 10:01:00 ق.ظ

تهران- ایرنا- پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی به منظور جذب نیروی امریه در رشته‌های مختلف فراخوان منتشر کرد.

سربازی, امریه

پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی به منظور جذب نیروی امریه در رشته‌های مختلف فراخوان منتشر کرد. سربازی امریه

تهران- ایرنا- پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی به منظور جذب نیروی امریه در رشته‌های مختلف فراخوان منتشر کرد.

براساس این فراخوان،  فارغ‌التحصیلان مهندسی نفت (گرایش مخازن و بهره‌برداری)  در گروه پژوهشی توسعه میادین نفت و گاز، فارغ‌التحصیلان دارای مهارت،  خلاقیت و نوآوری در رشته مهندسی شیمی (گرایش بیوتکنولوژی و مهندسی فرآیند)  در گروه بیوتکنولوژی صنعت و محیط و فارغ‌التحصیلان دارای مهارت، خلاقیت و نوآوری در رشته‌های مرتبط با نانو-بایو تکنولوژی در گروه پژوهشی نانو و بیوفیزیک می‌توانند برای همکاری به عنوان امریه در این فرایند جذب می شوند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

هند 50 هزار نیرو به منطقه مرزی با چین اعزام کرددولت هند طی ماه‌های گذشته دست کم 50 هزار نیروی نظامی به منطقه مرزی با چین اعزام کرده است. - خبرگزاری آناتولی

واکنش وزارت علوم به خودکشی یک پژوهشگر دانشگاه فردوسی مشهدمعاون فرهنگی و سرپرست سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه دکتر سعید قلی بیگلو که بر اثر خودکشی جان خود را از دست داد، یک پژوهشگر پسا دکتری است و دانشجو شناخته نمی شود، گفت: بخش های دانشجویی دانشگاه مسئولیتی در قبال پژوهشگران پسا دکتری ندارند اما در عین حال مساعدت های لازم را در خصوص پیگیری خودکشی این پژوهشگر جوان انجام داده است. بررسی تخصصی؟!یک بار اقدام به خودکشی کرده ولی حتی دریغ از یک ویزیت روان پزشکی برای ایشان که در نهایت منجر به تکرار خودکشی شد

فرایند علمی، استاندارد و سختگیرانه در واکسن 'نورا'/دستاوردها را در اختیار دنیا می گذاریمرییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) از طی فرایند علمی، استاندارد و سختگیرانه در ساخت واکسن 'نورا' خبر داد و گفت: : ما برخلاف آمریکایی ها دستاوردهای خودمان را مخفی نمیکنیم و تمام اینها را منتشر کرده و در اختیار دنیا قرار می دهیم. نمیدونم چرا یاد اون دستگاه مضخرف کرونایاب مستعان میفتم که چشم دنیارو کور کرد 🤣🤣🤣🤣 امیدوارم واکسنتون مثل اون نباشه و به کار مردم بیاد.

در قوه قضائیه شعار را به برنامه و برنامه را به کارنامه تبدیل کردیم/اجرای سند تحویل قضایی متکی به فرد نیست/تحول در قوه قضائیه یک تحول فن آوری پایه استرئیسی درباره عمل به وعده‌هایش در دستگاه قضا گفت: ما در شروع کار قوه قضائیه مسئله ای که برایمان بسیار ضرورت داشت تحول بود، مبارزه با فساد ، اجرای عدالت و توجه به مردم را دنبال کردیم و تبدیل کردیم به برنامه و برنامه ها را هم تبدیل کردیم به کارنامه.

اتوبوس خبرنگاران معاینه فنی سکو نداشتجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency ❓سوال چرا در تصادفات اتوبوسها یا نویسندگان قربانی میشوند و یا خبرنگاران و دانشجویان و سربازان وظیفه ؟‼مگر آخوندهای جنایتکار و دژخیمان سپاه پاسداران جنایتکار پرواز میکنن که در هیچ یک از تصادفها نیستن؟ رئیس محیط زیست که میگفت این اتوبوس vip بوده همون اتوبوس رو باید بکنن توی گوش آدم دروغگو (اقای روحانی هم خوشحال میشه) سرطان_اصلاحات

کارگر نفت ربات نیستیک فعال حوزه نفت گفت: انگار کسی با تبر پیکره نیروی انسانی‌ای را از ابتدا نابود می‌کند که هم در شرایط تحریم در کنار نفت بوده و هم با ادوات بیش از عمر 70 سال کار می‌کند، این نیروها با قدرت عملی و خلاقیت از ابزار فرسوده استفاده می‌کند تا تولید یک لحظه متوقف نشود، ما به جای اینکه دست این نیرو را ببوسیم از خودمان طردشان می‌کنیم و این همان پیامدی است که در اهواز، عسلویه و حتی تهران شاهدیم.

این پژوهشکده از میان دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مهندسی نفت، شیمی و رشته‌های مرتبط با نانو - بایو تکنولوژی نیروی امریه جذب می‌کند.دولت هند طی ماه‌های گذشته دست کم 50 هزار نیروی نظامی به منطقه مرزی با چین اعزام کرده است.در پی خودکشی دکتر سعید قلی بیگلو پژوهشگر پسا دکتری دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمدرضا غفاری معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت علوم و سرپرست سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه بخش های دانشجویی دانشگاه فردوسی هیچ مسئولیتی در قبال پژوهشگران پسا دکتری ندارد به ایسنا گفت: فردی که متاسفانه بر اثر خودکشی جان خود را از دست داد، یک پژوهشگر دوره پسا دکتری دانشگاه فردوسی مشهد بود که در قالب تفاهم نامه ای با یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه فعالیت پژوهشی انجام می داد.به گزارش ایسنا، دکتر حسن ابوالقاسمی در آیین رونمایی از واکسن نوترکیب دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج)  و آغاز فرآیند کارآزمایی بالینی واکسن"نورا"، گفت: ما این واکسن را به شهدایی که در این بیمارستان از دست دادیم، تقدیم می کنیم.

براساس این فراخوان،  فارغ‌التحصیلان مهندسی نفت (گرایش مخازن و بهره‌برداری)  در گروه پژوهشی توسعه میادین نفت و گاز، فارغ‌التحصیلان دارای مهارت،  خلاقیت و نوآوری در رشته مهندسی شیمی (گرایش بیوتکنولوژی و مهندسی فرآیند)  در گروه بیوتکنولوژی صنعت و محیط و فارغ‌التحصیلان دارای مهارت، خلاقیت و نوآوری در رشته‌های مرتبط با نانو-بایو تکنولوژی در گروه پژوهشی نانو و بیوفیزیک می‌توانند برای همکاری به عنوان امریه در این فرایند جذب می شوند. پژوهشکده علوم پایه کاربردی از علاقمندان دعوت کرد تا مدارک خود را شامل رزومه علمی، توصیه‌نامه از استاد راهنما و توانمندی‌های فردی تا تاریخ ۱۵ مردادماه  با موضوع "امریه-شماره ردیف" به آدرس sec.06.rias@acecr. بنابراین ما در دوره پسا دکتری دانشجو نداریم و دوره دانشجویی این افراد به اتمام رسیده است.ac. بر اساس این گزارش، مقامات هندی افزوده‌اند که به منطقه مذکور علاوه بر نیروهای اضافی سلاح‌های سنگین و ناوگان هوایی متشکل از جنگنده‌ها نیز به این منطقه منتقل شده‌است.ir  ارسال کنند. خدا را شاکریم که تلاش ۱۶ ماهه محققین ما به ثمر رسید و واکسن مان طی یک فرایند علمی و کاملا استاندارد و سختگیرانه اما لذت بخش انجام شد.

. این مقامات همچنین هشدار داده‌اند که یک اشتباه می‌تواند منجر به شروع درگیری در منطقه شود. سرپرست سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در پایان با تاکید بر اینکه علت خودکشی دکتر سعید قلی بیگلو هنوز مشخص نیست گفت: این موضوع نیازمند بررسی های تخصصی است و دانشگاه فردوسی مشهد پیگیر این موضوع می باشد.