فراخوان اقدام فوری عفو بین‌الملل برای آزادی برادران افکاری | DW | 08.06.2021

18/03/1400 02:17:00 ب.ظ

سازمان عفو بین‌الملل در یک فراخوان فوری خواستار آزادی برادران افکاری شده است. عفو بین‌الملل گفته است مقامات ایرانی در حال 'شکنجه و اعمال سایر رفتار‌های بی‌رحمانه' علیه حبیب و وحید افکاری در زندان عادل‌آباد شیراز هستند.

سازمان عفو بین‌الملل در یک فراخوان فوری خواستار آزادی برادران افکاری شده است. عفو بین‌الملل گفته است مقامات ایرانی در حال 'شکنجه و اعمال سایر رفتار‌های بی‌رحمانه' علیه حبیب و وحید افکاری در زندان عادل‌آباد شیراز هستند. فراخوان اقدام فوری عفو بین‌الملل برای آزادی برادران افکاری سازمان عفو بین‌الملل در یک فراخوان فوری خواستار آزادی برادران افکاری شده است.

عفو بین‌الملل گفته است مقامات ایرانی در حال"شکنجه و اعمال سایر رفتار‌های بی‌رحمانه" علیه حبیب و وحید افکاری در زندان عادل‌آباد شیراز هستند.

سازمان عفو بین‌الملل روز دوشنبه ۱۷ خرداد (۷ ژوئن) در"فراخوان اقدام فوری" خواستار پایان دادن به شکنجه برادران افکاری شد. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید این نهاد بین‌المللی حقوق بشر با ارسال توییتی یادآور شده است برادران افکاری از شهریور ۹۹ یا جداگانه و یا در کنار هم در سلول‌های انفرادی بدون پنجره به سر می‌برند.

عفو بین‌الملل گفته است براداران افکاری از مراقبت‌های پزشکی مناسب، هوای تازه، تماس‌ تلفنی و ملاقات‌ حضوری با خانواده محروم‌اند. آن‌ها از درد دائمی ستون فقرات رنج می‌برند و حبیب افکاری دچار دندان‌دردهای مکرر نیز می‌شود. headtopics.com

برادران_افکاری آبان_خونین مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

عفو بین‌الملل در قسمتی از نامه خود از مقامات ایرانی خواست تا زمان آزادی، براداران افکاری در شرایطی نگهداری شوند که با موازین بین‌المللی انطباق دارد و به پزشک دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ایران آژنس اتمی را به 'سیاسی‌کاری' و اتخاذ مواضع یک‌طرفه متهم کرد | DW | 08.06.2021ایران در واکنش به اظهارات مدیرکل آژانس درباره 'عدم پاسخ‌گویی تهران به آژانس'، این نهاد را به 'سیاسی‌کاری' و اتخاذ مواضع یک‌طرفه متهم کرد. آمریکا درباره احتمال ساخت سلاح هسته‌ای ایران ظرف چند هفته هشدار داده است. کی گفته سیاسی کاری میکنه آژانس مثلا طبق منشور خود آژانس تمام کلاهک های اتمی کشورهای آمریکا و انگلیس و روسیه و چین و فرانسه و .... رو نابود کرده شما ميگين نيست ؟! تمام ارگان هاى بين المللى سياسى كار ميكنند

دادستانی آمریکا بخشی از باج پرداخت شده به هکرها را برگرداند | DW | 08.06.2021حمله هکری به کمپانی نفتی کلونیال بزرگ‌ترین خط لوله بنزین، آسیب‌پذیری زیرساخت‌های آمریکا را آشکار کرد. پلیس فدرال آمریکا اکنون موفق شده است بخشی از باج پرداخت شده کمپانی آمریکایی کلونیال به هکرها را پس بگیرد. آمریکا دام بیت کوین رو برای دود شدن پول مردم به راه انداخت وبدین ترتیب مخارج کرونا کاملا برگشت وحتی سود هم کرد حالا با این کار هکرها و فشار شرکت قدرتمند مجبور به عقب نشینی شده و در آینده نزدیک شاید همه افراد در جهان بخصوص چین وهند رو در این دریا غرق خواهد کرد وسرمایه صفر

مجلس پرونده 'تخلف' روحانی را به قوه قضائیه فرستاد | DW | 08.06.2021با رای موافق ۱۸۲ نماینده مجلس پرونده خودداری رئیس جمهوری از اجرای دو اصل قانون اساسی به قوه قضائیه فرستاده شد. روحانی متهم شده که با اجرای سند آموزشی ۲۰۳۰ یونسکو الزامات قانونی را نادیده گرفته و نقض کرده است.

پیشنهاد جانسون به گروه ۷ برای واکسیناسیون جهانی تا پایان ۲۰۲۲ | DW | 06.06.2021بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا از کشورهای جی ۷ خواست تعهد دهند جهانیان را تا پایان سال ۲۰۲۲ علیه کرونا واکسینه کنند. سازمان بهداشت جهانی از پیشنهاد نخست‌وزیر بریتانیا در ابن باره استقبال کرد. بوریس جون کدوم ویتامین را زدی فکر کنم ویتامین D بود جیگر خودتی .

نتانیاهو: دولت بنت تسلیم فشار آمریکا برای احیای برجام می‌شود | DW | 06.06.2021نخست‌وزیر اسرائیل هشدار داد اگر نفتالی بنت، مسئول دولت آینده اسرائیل شود، قادر به مقاومت در قبال خواست آمریکا نیست و نمی‌تواند از احیای برجام جلوگیری کند. به گفته او این سیاست می‌تواند آینده اسرائیل را به خطر بیاندازد. StopHazaraGenocide Stop killing us, we are innocent گوه خورد The war waged against Islam & Muslims will be termed such that it seems it is for peace, whereas in reality it will not be. The Muslims will be portrayed negatively, and will be shown to possess dangerous weaponry when its not the truth. More at

طرح اکثریت مجلس ایران برای مسدود کردن پیام‌رسان‌های خارجی | DW | 06.06.2021۱۷۰ نماینده مجلس طرحی امضاء کرده‌اند که در صورت تصویب و تبدیل شدن به قانون به مسدود شدن پیام‌رسان‌های خارجی منجر می‌شود. هدف این طرح 'ساماندهی فضای مجازی' عنوان شده اما نتیجه عملی آن فیلترینگ خواهد بود. اینها نماینده حکومت هستند نه مردم حالا اصلاح طلبان می آیند و می گویند به ما رأی دهید تا ایران را مثل آمریکا آزاد کنیم!!🤣 انگار اینها در دوره خاتمی و حسن روحانی رأی آوردند، همه چیز آزاد بود!!🤦‍♂️ حالافهمیدیددلسوزی خامنه ای برای آن خانواده عفیف علت واقعیش چه بود.