فرار جوانان صهیونیست از جنگیدن در غزه، واقعیتی که تل‌آویو به دنبال کتمان آن است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو کنست اسرائیل اعلام کرد، تعداد زیادی از جوانان اسرائیلی حاضر به خدمت در ارتش اسرائیل برای جنگ در غزه نیستند و بابت آن به زندان هم می‌روند.

عوفر کاسیف که به دلیل حمایت از محاکمه اسرائیل در دادگاه لاهه تا مرز ابطال اعتبارنامه‌اش در کنست هم پیش رفته در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی الحره فاش کرد، آنچه در غزه رخ می‌دهد نیازمند تحقیق از سوی سازمان‌های بی‌طرف است و دادگاه دادگستری بین‌المللی همان طرفی است که باید این کار را انجام دهد.

او در این باره افزود: ما در اسرائیل نیازمند انجام اصلاحات هستیم، من از جنگ مسلحانه علیه اسرائیل حمایت نمی‌کنم اما خواهان توقف خونریزی هستم؛ این کار از طریق صلح و دستیابی فلسطینیان به دولت مستقل خود امکان‌پذیر است. کاسیف در ادامه گفت: برخی از جوانان در اسرائیل به دلیل خووداری از رفتن به خدمت نظامی زندانی می‌شوند، آنها این کار را به رفتن و جنگیدن در غزه ترجیح می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«پاکت‌های پول ایران» در تونل‌های غزه؛ اسرائیل مدعی کشف اسناد کمک ۱۵۰ میلیون دلاری تهران به حماس استدر اعماق یکی از تونل‌های حماس در غزه، نیروهای ارتش اسرائیل پاکت‌هایی خطاب به یحیی سنوار پیدا کردند که گفته می‌شود حاوی پول‌های نقد برای رهبر حماس در نوار غزه بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بالا گرفتن هشدارها در مورد عملیات تهاجمی اسرائیل در رفحفشارهای بین‌المللی بر اسرائیل در ارتباط با طرح عملیات نظامی در رفح، شهری در جنوب نوار غزه که شمار بزرگی از پناهندگان فلسطینی در آن زندگی می‎‌کنند، درحال افزایش است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برآوردهای اطلاعاتی آمریکا: حماس تا چند ماه دیگر برای ضربه زدن به 'اسرائیل' مهمات دارد / لاپید: کنست با هر توافقی برای مبادله اسرا موافق است / تحلیلگر نظامی: ارتش اسرائیل درباره اطلاع از زیرساخت‌های حزب الله در مناطق مرزی اشتباه کرد + عکس و فیلمهمزمان با درگیری در غزه، اعتراضات شهرک‌نشینان و خانواده‌های اسیران صهیونیست نزد مقاومت در غزه به سیاست‌های بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و کابینه وی همچنان ادامه دارد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: اگر آمریکا به دنبال آرامش در منطقه است راهکار آن توقف جنگ غزه استآخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا می‌گوید اسرائیل به پلیس فلسطینی که کاروان کمک‌های غزه را اسکورت می کرد، حمله کرددیپلمات آمریکایی که مسئول کمک‌های انسان‌دوستانه در غزه است گفت که نیروهای اسرائیل اوایل ماه جاری میلادی پلیس فلسطینی را که از کاروان کمک‌های بشردوستانه در رفح حفاظت می‌کرد، کشتند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

همکاری بنیاد نخبگان و پلیس گذرنامه؛ مهاجرت هم امنیتی شددی‌کُد برنامه‌ای هفتگی از صدای آمریکا است که ضمن راستی‌آزمایی خبرها، به دنبال کشف چرایی انتشار اخبار جعلی و کارکرد دُش‌آگاهی در مهندسی اذهان عمومی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »