فرار نفس‌گیر از چنگ شیر‌کوهی - BBC News فارسی

25/07/1399 07:41:00 ب.ظ

فرار نفس‌گیر از چنگ شیر‌کوهی

کایل برجس در ایالت یوتای آمریکا مشغول پیاده روی بود که با یک شیر کوهی برخورد کرد و در وضعیت مرگ و زندگی قرار گرفت.

شیر کوهی وحشی کایل رو ۶ دقیقه تعقیب کرد و او هم همه ماجرا را با گوشی موبایلش ضبط کرد..شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1396 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 298 هزار و 368 نفر رسید..شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 32 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 40 هزار و 26 نفر افزایش یافت..Aa.

پربیننده ترین..آنکارا/ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه از مرز 298 هزار نفر گذشت

شمال مبتلایان به کرونا در افغانستان از 40 هزار نفر فراتر رفت

نتیجه نظرسنجی یورونیوز؛ آیا مردم فرانسه، آلمان و ایتالیا از حضور در اتحادیه اروپا راضی‌اند؟همزمانی بحران اقتصادی و سلامت با اختلافات عمیق داخلی، اتحادیه اروپا را با چالش‌هایی بی‌سابقه روبرو کرده است. در چنین شرایطی مردم سه کشور بنیانگذار اتحادیه اروپا یعنی فرانسه، آلمان و ایتالیا چه احساسی نسبت به این اتحادیه دارند؟ این سوال نظرسنجی جدید یورونیوز است.

شناسایی بیش از ۱۵۰۰ مکان غیر ایمن و پرخطر در اهواز

کدام یک از رفتارهای ماموران امنیتی در حین بازجویی غیرقانونی است؟اینا که همه رو انجام میدن پیش کی بری شکایت کنی صدای دادخواهی پیش کی بلند کنی این همه اعتراف اجباری رو با همین روشها از آزادی خواهان میگیرن

رستوران‌ها در آستانه ورشکستگی؛ «۷۰ درصد مشتری‌ها را از دست داده‌ایم»ادریس ساروی، مالک یک رستوران ایرانی در بروکسل می‌گوید که پس از بازگشایی نزدیک به هفتاد درصد از مشتریان ثابت از دست رفته‌اند و تنها سی درصد دوباره بازگشته‌اند. R48ERT چقد بدم میاد ب کرونا میگن کووید🤬 از معجزات «کرونای قادر» ضربه زدن انحصاری و متلاشی کردن نوعی از کسب‌وکارها است که خارج از چرخه مالی محفلی آتلانتیست‌ها و برده‌داری مائوئیست‌ها در چین قرار می‌گیرند و توسعه آنها به روابط انسانی و تنوع تجربه‌ها مرتبط است.