فرار زندانیان پس از سیطره گروه‌های مسلح بر مراکز امنیتی فلوجه- اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

02/08/1399 07:10:00 ب.ظ

همتی: ۱۸.۵ میلیارد دلار تامین ارز کردیم

خبرگزاری تسنیم: استاندار الانبار عراق از کاهش اوضاع امنیتی در شهر فلوجه در پی سیطره افراد مسلح مخالف دولت نوری المالکی بر مراکز امنیتی این شهر خبر داد. به نقل از شبکه العربیه، استاندار الانبار اعلام کرد که در پی سیطره گروه های مسلح بر مراکز پلیس عراق در شهر فلوجه، اوضاع امنیتی در این شهر افول پیدا کرد.

احمد الدیلمی اعلام کرد که در پی سیطره افراد مسلح بر تعدادی از مرکز پلیس درالانبار شمار از زندانیان فرار کردند.

برخی منابع خبری نیز گزارش دادند که افراد مسلح مخالف دولت عراق بر اداره پلیس شهر فلوجه عراق سیطره پیدا کردند. درگیری‌ها در غرب عراق و در استان الانبار این کشور از هفته گذشته و پس از اتمام مهلت دولت به اعتصاب‌کنندگان و مخالفان برای برچیدن چادرهای اعتراضی خود شروع شد.

منابع خبری عراق و برخی از رسانه های غربی در گزارشی اعلام کردند که اوضاع امنیتی در استان الانبار پس از آن بالا گرفت که ارتش عراق شنبه گذشته با عشایر مسلح در شهر الرمادی استان الانبار درگیر شد و نیروی های امنیتی در حین این درگیری ها "احمد العلوانی"، نماینده پارلمان عراق را بازداشت کردند. headtopics.com

این د رحالی است که وزارت کشور عراق ضمن تکذیب گزارش برخی رسانه ها درباره حمله نیروهای ارتش به میادین تحصن ها در الرمادی اعلام کرد که در پی حمله عناصر القاعده به یکی از ایست‌های بازرسی پلیس، عشایر با این عناصر تروریستی درگیر شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تیمی از فضانوردان روس و آمریکایی از ایستگاه فضایی بین‌المللی به زمین بازگشتندبیش از یک ماه از اقامت این سه فضانورد روس و آمریکایی در ایستگاه فضایی بین‌المللی نگذشته بود که دو فضانورد دیگر آمریکایی به نام باب بنکن و داگ هرلی با نخستین سفینه بخش خصوصی به آنها ملحق شدند.

پس از پیروزی در انتخابات اولین تماسم از ایران خواهد بود!ادعاهای تکراری ترامپ: *ایران نمی‌خواهد بگذارد که من (در انتخابات) پیروز شوم. چین هم نمی‌خواهد *آن‌ها به شدت خواهان شکست من هستند *پس از پیروزی در انتخابات اولین تماسم از ایران خواهد بود و می‌گویند بیایید یک توافق انجام دهیم بیشرف خدایی ببین چکرده با مردم ایران ایشان خیلی از واژه «تماس» استفاده می‌کند؟! منظور از تماس چیست؟ روسا چی؟

یک روز پس از هشدار نهادهای امنیتی آمریکا، گوگل جزئیاتی از کارزار مخرب سایبری مرتبط با ایران را اعلام کردیک روز پس از هشدار نهادهای امنیتی آمریکا، گوگل جزئیاتی از کارزار مخرب سایبری مرتبط با ایران را اعلام کرد شرکت گوگل گفت که تنها ۱۰ درصد از این ایمیل‌های ارسال شده به حساب‌های «جی‌‌میل» (سرویس ایمیل گوگل) از سیستم فیلتر هرزنامه گوگل عبور کرد. حملات سایبری رو ادامه میده تا روزی که یکی مثل اوباما با هواپیما یک میلیارد ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد واسشون بفرسته،باجججج بدید ،باجججج شرم بر ج۔ا، شرم بر خامنہ ای دزد ،جلاد ،ایران فروش۔ ملت گرسنہ است، دارو کمیاب است۔ ایران سرمایہ ملت را برای دخالت در کشورھای دیگر استفادہ می کند! چوب و كه برداري گربه دزده هواي كار خودش ميكنه اخطار جدي و جريمه سنگين باعث شد گوگول به صرافت بيفته .و اعتراف كنه

دسترسی سازمان‌های امنیتی آلمان به پیام‌رسان‌ها ممکن می‌شود | DW | 22.10.2020دولت آلمان طرح قانونی را برای تصویب مجلس آماده کرده که امکان دسترسی سازمان‌های امنیتی به پیام‌رسان‌ها را فراهم می‌سازد. در صورت تصویب، سازمان‌های اطلاعاتی برای مقابله با تروریسم می‌توانند به پیام‌های کتبی دسترسی بیابند. خخخخ مگه ب ان ده فیلم دسترسی نداشته 😂؟

بازداشت ۳ شهروند اهوازی توسط نیروهای امنیتیداره اطلاعات اسم اداره جاسوسی رو گذاشتن اطلاعات😁😁😁😁

سفارت آمریکا در ترکیه هشدار امنیتی صادر و خدمات ویزا را متوقف کرددر بیانیه این سفارتخانه آمده است که خدمات شهروندی و ویزا به طور موقت در تمام کنسولگری‌های ایالات متحده در ترکیه به حالت تعلیق در خواهد آمد.