فراخوان انتخاب مدیران محلات غیرقانونی است/جذب هر گونه نیروی جدید خلاف مصوبات است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

مسجدجامعی:فراخوان انتخاب مدیران محلات غیرقانونی است/جذب هر گونه نیروی جدید خلاف مصوبات است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا احمد مسجدجامعی در جریان یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورا با اشاره به فراخوان انتخاب مدیران محلات گفت: فراخوانی در فضای مجازی پخش و تابلوهایی در فضاهای شهری برای انتخاب مدیران محلات نصب شده است و در این فراخوان درخواست شده داوطلبان مدیریت محلات تهران از 12 آذر تا 27 آذر به سایتی مراجعه و ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه در جلسه با شهردار تهران غیرقانونی بودن این اقدام را اعلام کرده ام ادامه داد: در جلسه با شهردار تهران این موضوع را خلاف قوانین معمول در شهرداری عنوان کردم و شهردار تهران نیز تأکید کرد در این خصوص تذکرات لازم را داده و خود نیز به این موضوع اصرار دارد. مسجد جامعی با اشاره به حضور سایر اعضا از جمله افشین حبیب زاده و آرش میلانی اظهار داشت: اما با وجود تأیید شهردار تهران، این موضوع منجر به تصمیم، تدبیر و پاسخگویی نشد. به نظر می آید مدیران میانی در شهرداری دستکم در برخی موارد از اجرای دستور بالاترین مرجع شهرداری پرهیز دارند.

رییس ستاد شورایاری با تاکید بر اینکه جذب مدیران محله خلاف قانون و مصوبات و دستورالعمل های موجود است ادامه داد: بنابراین تنها راه باقی مانده، تذکر در صحن بود که با توجه به انباشت نیروهای کارآمد در شهرداری، جذب هر گونه نیروی جدید با هر عنوان در شهرداری را خلاف مصوبات و دستورالعمل های موجود می دانم و برای صیانت از محلات، درخواست پیگیری این موضوع را دارم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه اولین موشک‌های فراصوتی را به تجهیزات نظامی خود اضافه کردروسیه ادعا کرده است که هیچ‌کدام از سامانه‌های کنونی دفاع موشکی در جهان قادر به رهگیری موشک‌های فراصوتی «آوانگارد» نیستند. زیردریایی های کلاس اوهایو خیلی دوست دارند با موشک های اتمی شون مسکو و ولگاگراد رو واسه کشت محصول سال بعد آماده کنند خوبی سلاح‌های روسی اینه که همه چی رو در همه جای دنیا میتونه بزنه و نابود کنه البته موقع تست هم همه جا رو به گند میکشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خرید و فروش مسکن ملی تخلف است/ وزیر راه: از طرح ملی مسکن حذف می‌شوید- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این‌که خرید و فروش طرح ملی مسکن تخلف است، گفت: هر کسی این کار را انجام دهد از طرح ملی مسکن حذف می‌شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فرار مالیاتی در فرانسه؛ دولت شبکه‌های اجتماعی شهروندان را رصد می‌کنددادگاه گفته است که مسئولان مالیاتی تنها می توانند از اطلاعات عمومی کاربران در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند و نباید وارد محتوایی شوند که توسط کاربران رمزگذاری شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله با چاقو به جشن حنوکا یهودیان در نیویورک؛ ۵ نفر زخمی شدندیک مظنون این حملات نیز توسط پلیس در منطقه هارلم نیویورک دستگیر شده است اما هنوز انگیزه او برای این حمله نامشخص است. مانيكا مانيكا هاو يو سلبريتينگ هانيكا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

باهنر: ممکن است به خودمان ببازیم/ باید به یک لیست برسیم حتی با جبهه پایداریباهنر: ممکن است به خودمان ببازیم، باید به یک لیست برسیم حتی با جبهه پایداری مسئولیت عملکرد دولت روحانی با اصلاح‌طلبان است برخی می‌گفتند رهبری مخالف تصویب کنوانسیون‌های FATF است ولی به طریقی نظر ایشان را جویا شدیم که گفتند خودتان باید به جمع‌بندی برسید رهبر مثلا مدیر و مدبر با کلی امکانات و مشاور الان تو کیش ماته و گیج شده و تسلیم مشکلات حالا افراد مشنگی مثل باهنر قراره جمع بندی کنن؟ جمع بندی اونا که .....هه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا رزمایش دریایی ایران، روسیه و چین به‌معنای تشکیل قطب جدید در روابط بین‌الملل است؟وقتی کارشناس رجب سفر اف گفت سه ابر قدرت جهان در این رزمایش شرکت کردن زود مصاحبه ایشان را قط کردید با این حال دمش گرم جوری حرف می زد که دیگه نتوانید زیاد سانسورش کنید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »