فدراسیون جهانی فوتبال هم از صدور حکم اعدام برای نوید افکاری انتقاد کرد

21/06/1399 10:25 ب.ظ

فدراسیون جهانی فوتبال هم از صدور حکم اعدام برای نوید_افکاری انتقاد کرد اعتراض ورزشکاران، نهادهای ورزشی، و سازمان‌های حقوق بشری به صدور حکم اعدام برای نوید افکاری کشتی‌گیر جوان ایرانی همچنان ادامه دارد.

اعتراض ورزشکاران، نهادهای ورزشی، و سازمان‌های حقوق بشری به صدور حکم اعدام برای نوید افکاری کشتی‌گیر جوان ایرانی همچنان ادامه دارد. فدراسیون جهانی فوتبال با اشاره به اینکه در روزهای گذشته، خبرهای مرتبط با نوید افکاری قهرمان ایرانی کشتی را به دقت دنبال کرده است، یادآور می‌شود که فیفا نیز مانند کمیته بین‌المللی المپیک، و بسیاری دیگر نگران است، و این امید را دارد که نوید افکاری،...

فدراسیون جهانی فوتبال با اشاره به اینکه در روزهای گذشته، خبرهای مرتبط با نوید افکاری قهرمان ایرانی کشتی را به دقت دنبال کرده است، یادآور می‌شود که فیفا نیز مانند کمیته بین‌المللی المپیک، و بسیاری دیگر نگران است، و این امید را دارد که نوید افکاری، این ورزشکار ایرانی اعدام نشود.

FIFA has followed the developments over the last few days in the case of the Iranian wrestling champion Navid Afkari. FIFA shares the concerns of and many others, and very much hopes that the life of sportsman Navid Afkari will be spared.September 10, 2020

این پیام بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و توسط تعداد زیادی از کاربرانی اینترنتی به اشتراک گذاشته شد. پیش از این توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک اعلام کرده بود که از حکم اعدام کشتی‌گیر ۲۷ ساله ایرانی «به شدت نگران» است. headtopics.com

او ضمن تأکید بر اینکه به حاکمیت و نظام قضایی کشورها احترام می‌گذارد، از تماس با کمیته المپیک ایران، و فدراسیون کشتی این کشور برای یافتن راهکاری برای پرونده نوید افکاری خبر داده بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

واکنش معنا‌دار فیفا به حکم اعدام نوید افکاری: مثل کمیته بین‌المللی المپیک، نگرانیم

از تهدید اتحادیه جهانی ورزشکاران تا پیام مخفیانه اتحادیه جهانی کشتی؛ نوید افکاری را آزاد کنید

واکنش معنا‌دار فیفا به حکم اعدام نوید افکاری: مثل کمیته بین‌المللی المپیک، نگرانیم

فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران: محمد مساعد جرمی مرتکب نشده که برای آن زندانی شودفدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران: محمد_مساعد جرمی مرتکب نشده که برای آن زندانی شود فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران حکم صادر شده برای محمد مساعد، روزنامه‌نگار ایرانی،‌ را «ظالمانه» خواند.

صادرات خامه ممنوع شدصادرات خامه ممنوع شد دبیر ستاد تنظیم بازار از ممنوع شدن صادرات خامه خبر داد و اعلام کرد که سازمان توسعه تجارت مکلف شده برای صادرات شیرخشک عوارض تعیین کند.

روسیه در قفقاز و خزر با مشارکت ایران رزمایش‌ برگزار می‌کندمعاون وزیر دفاع روسیه هدف از برپایی این رزمایش بزرگ را تمرین برای «اقدام‌های نظامی مشترک در چارچوب نیروهای چند ملیتی» عنوان کرد.