فدراسیون دوومیدانی: تمرین مختلط غیرقانونی است/ دستور را اجرا کردیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 71 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر فدراسیون دوومیدانی: *تمرین مختلط غیرقانونی است *دختر ما می‌خواهد تمرین کند، ۵۰ نفر مرد آنجا هستند و راحت نیست که تمرین کند *قوانین و شئونات اجازه تمرین مختلط را نمی‌دهند *دستور را اجرا کردیم

به گزارش ایسنا، فدراسیون دوومیدانی به تازگی جدول زمان‌بندی تمرینی را به ورزشکاران و مربیان این رشته ابلاغ کرده است که تنها مطابق با آن حق حضور و تمرین در ورزشگاه آفتاب انقلاب، تنها سایت تخصصی دوومیدانی کشور را دارند، ‌ برنامه‌ای که انتقادات زیادی را در بین ورزشکاران و مربیان دوومیدانی ایجاد کرده است.

مسئولان فدراسیون اخیرا برای ممانعت از تمرین مرد و زن در کنار یکدیگر، جدولی طراحی کرده‌ که تمرینات ورزشکاران را محدود به ساعات خاصی از روز کرده است. زنان در روزهای زوج از صبح تا ساعت ۱۴ حق تمرین دارند و مردان در همین روزها از ساعت ۱۴ تا ۲۰ شب.علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی در این مورد به ایسنا گفت: سال‌هاست که متاسفانه حق و حقوق زنان مربی ما ضایع شده است. بر ما تکلیف شده و تکلیف خود می‌دانیم که این کار را انجام دهیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا در این یک سال ورزشگاه دیگری را هم برای دوومیدانی تجهیز نکرده‌اید که ساعات تمرین ورزشکاران را کاهش ندهید، بیان کرد: ما ورزشگاه شیرودی را با حمایت فدراسیون و مساعدت اداره کل هماهنگ کرده ایم، در صورتی که تا سال گذشته اجازه تمرین زنان در این ورزشگاه وجود نداشت.

او ادامه داد: دوستانی که ایراد می‌گیرند به فدراسیون بیایند و فنی بحث کنند اگر ایراد وارد بود حرف‌هایم را پس می‌گیرم اما عده‌ای دنبال منافع شخصی خود هستند. بحث ما منافع کلان دوومیدانی است. همه ورزشکار ما هستند و باید به آنها خدمت کنیم. ما وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم اما در چارچوبی که فدراسیون و وزارت ورزش مشخص کرده است. ما هیچ مشکلی برای تمرین زنان و مردان ایجاد نکرده‌ایم، فقط گفته‌ایم مرد با مرد و زن با زن تمرین کند.

او ادامه داد: جلسات متعددی برگزار شده است، دوستان هم در جریان بودند و برای این قضیه هم فکر شده اما این مساله باید با آرامش و حساب و کتاب جلو برود. چند ورزشکاری هم که گفتید تلاش می‌کنیم تا با هماهنگی با نهادهای بالادستی مساله را حل کنیم و ضرر نکنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اولش میگه از صد نفر عکس و فیلم دارم بعدش میگه نه اصلا هیچ اتفاقی بوجود نیومده... حقیقت و فقط کاترین_شکدم میدونه و اون صد نفری که الان حاضرن برای جلوگیری از پخش فیلماشون همه کار بکنن یعنی صدتا جاسوس تازه نفس استخدام شد بنظرم در این شرایط حتی خود خامنه ای هم میشه جاسوس اسرائیل

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.