فدراسیون جودو ایران تحت شدیدترین هجمه‌های دشمنان است

01/08/1400 12:10:00 ب.ظ

رئیس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: مدت بیش از دو سال است که تحت شدیدترین هجمه‌های دشمنان علیه این مجموعه هستیم.

رئیس فدراسیون جودو: *فدراسیون جودو ایران تحت شدیدترین هجمه‌های دشمنان است *ما در دفاع از آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی پا پس نمی‌کشیم *این فدراسیون پرچمدار موضوع دفاع از اسلام و آرمان‌های انقلابی مردم ایران است

رئیس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: مدت بیش از دو سال است که تحت شدیدترین هجمه‌های دشمنان علیه این مجموعه هستیم.

وی ادامه داد: ما به هیچ عنوان از برنامه‌ها و اقدامات خود برای توسعه رشته ورزشی جودو عقب ننشسته ایم و در حال حاضر تعداد ۹۶ هزار عضو جامعه جودوی کشور هستند و سعی می‌کنیم تا این تعداد را افزایش دهیم.میراسماعیلی از راه اندازی مسابقات جودو ساحلی کشور خبر داد و اضافه کرد: این ایده که مختص کشور ماست و به فدراسیون جهانی نیز پیشنهاد آن ارائه شد، استقبال خوبی شده و حتی در استان‌های بدون ساحل نیز فعالیت های خوبی برای ایجاد زیرساخت های آن انجام شده است تا به زودی شاهد برگزاری مسابقات این رشته باشیم.

وی از حضور یک مدیر ورزشی در رأس وزارت ورزش و جوانان به عنوان اتفاقی بسیار مهم در این سطح یاد کرد و گفت: این یک اتفاق خوب است و در وزارت ورزش و جوانان فعلی که یک مدیر ورزشی هدایت امر را به عهده دارد، کار کردن سهل است.میراسماعیلی ادامه داد: رییس قبلی هیأت جودوی آذربایجان شرقی خدمات ارزنده‌ای انجام داده است که ثمرات و برکات آن تا سال‌های سال نمود عینی خواهد داشت و ما در شورای راهبردی جودو کشور پذیرای نظرات، ایده ها و تجربیات آقای روستایی هستیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

سروش کمالیان معتقد است که این شعر از فروغ فرخزاد نمادهای برجسته‌ای در نشان دادن تلاش و مبارزه زنان در جامعه ایران دارد. همچنین در این پادکست از دلیل حمایت‌ بی‌شمار هنرمندان در عرصه موسیقی از اعتراضات سراسری این بار در ایران گفته‌ایم. @dw_farsi ادامه مطلب >>

ریدم تو اون اسلام و آرمان‌هاتون

گروسی: آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است/بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی استگروسی: *آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است *بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی است *بازرسان ما هر روز سال آن‌جا هستند *اگر دیپلماسی شکست بخورد، با وضعیتی مواجه خواهیم شد که تاثیر سیاسی بزرگی بر جای خواهد گذاشت به وقت صبح قیامت که سر زخاک برآرم به جستجوی مذاکرات برجام برخیزمو منتظر راه حل نهایی باشم؛؛😬😬😬 ((تا قیامت طول میکشه این مذاکرات))😁😁😁✋✋ گور پدر دروغگو بیناموس .

فرانسه: فعالیت‌های هسته‌ای ایران به طور بی‌سابقه‌ای خطرناک است و باید فورا متوقهمزمان با نشست دیپلمات‌های سه کشور بریتانیا، فرانسه و آلمان، موسوم به گروه E3، و رابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران برای گفت‌وگو درباره تلاش‌های انگار خودتم موقع نوشتن تیتر خبر فورأ متوقف شدی برنامه_اتمی_ایران موشکهای_بالستیک ممنوعه ایران تروریسم_آخوندی فرانسه : فعالیت‌های هسته‌ای ایران به طور بی‌سابقه‌ای خطرناک است و باید فورا متوقف کند . العربيه_فارسى

لیبرمن: برخورد نظامی اسرائیل و ایران اجتناب‌ناپذیر است | DW | 22.10.2021به گفته وزیر دارایی اسرائیل 'هیچگونه توافق دیپلماتیک برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نمی‌کند'. او مقابله نظامی اسرائیل با جمهوری اسلامی را برای جلوگیری از گسترش برنامه هسته‌ای ایران اجتناب‌ناپذیر دانست. باید گفت . مگه تا به امروز مقابله نظامی نکردین. زمانی که در سازمان ملل فریاد می زدید ایران را تحریم کنید فکر بعد هم می کردید.

وزارت بهداشت ایران: حضور محرم و کادر پزشکی هم‌جنس در سونوگرافی زنان الزامی است🔺وزارت بهداشت ایران: حضور محرم و کادر پزشکی هم‌جنس در سونوگرافی زنان الزامی است ▪️قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس حضور الزامی این افراد در حین معاینه را «حق اختیار بیمار بر اساس موازین شرعی» توصیف کرد. اینکه من بعنوان یک انسان معمولی بعنوان یک ایرانی ، می گویم ریدم_تو_اسلام علتش کینه جویی نیست. ما تحقیر شده ایم با این دین بدوی و غیر انسانی تحقیرمان کرده اند . کیر خر هم با خودمون ببریم یا حضورمون کافیست؟

کرونا؛ ایران منتظر 'سهمیه ۵میلیارد دلاری' صندوق پول است | DW | 22.10.2021آمار ابتلا به کرونا، مرگ و میر و بستری شدن شهروندان ایرانی، یک منحنی ناپایدار دارد و در مجموع کاهشی است. در این میان دیوان محاسبات تاکید کرده که درخواست کمک ۵میلیارد دلاری ایران از صندوق جهانی پول بی‌پاسخ مانده است.

وزیر اسرائیلی: دریگیری با ایران قریب الوقوع استوزیر اقتصاد اسرائیل مدعی شد که دریگیری با ایران قریب الوقوع است. - خبرگزاری آناتولی اسرائیل در حال کندن قبر خود ست!

آرش میراسماعیلی در مجمع انتخاباتی هیأت ورزشی جودو آذربایجان شرقی اظهار کرد: هرچند طی این مدت حملات ناجوانمردانه و ناعادلانه علیه ما انجام شده، اما ما در دفاع از آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی پا پس نمی‌کشیم و افتخار می‌کنیم که این فدراسیون پرچمدار موضوع دفاع از اسلام و آرمان‌های انقلابی مردم ایران است.به گزارش ایسنا به نقل از شبکه ام.متوقف شده برای احیای توافق هسته‌ای 2015، وزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای از ایران خواست که فعالیت‌های «بی‌سابقه خطرناک» خود را فورا متوقف کند.ایران لیبرمن: برخورد نظامی اسرائیل و ایران اجتناب‌ناپذیر است به گفته وزیر دارایی اسرائیل"هیچگونه توافق دیپلماتیک برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نمی‌کند".

وی ادامه داد: ما به هیچ عنوان از برنامه‌ها و اقدامات خود برای توسعه رشته ورزشی جودو عقب ننشسته ایم و در حال حاضر تعداد ۹۶ هزار عضو جامعه جودوی کشور هستند و سعی می‌کنیم تا این تعداد را افزایش دهیم. میراسماعیلی از راه اندازی مسابقات جودو ساحلی کشور خبر داد و اضافه کرد: این ایده که مختص کشور ماست و به فدراسیون جهانی نیز پیشنهاد آن ارائه شد، استقبال خوبی شده و حتی در استان‌های بدون ساحل نیز فعالیت های خوبی برای ایجاد زیرساخت های آن انجام شده است تا به زودی شاهد برگزاری مسابقات این رشته باشیم.ان. وی از حضور یک مدیر ورزشی در رأس وزارت ورزش و جوانان به عنوان اتفاقی بسیار مهم در این سطح یاد کرد و گفت: این یک اتفاق خوب است و در وزارت ورزش و جوانان فعلی که یک مدیر ورزشی هدایت امر را به عهده دارد، کار کردن سهل است. در همین رابطه آن کلر لوگان، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه نیز گفته:«ضروری است که ایران فعالیت‌های بی‌سابقه خطرناک خود که در تعارض با برجام است را فورا متوقف کند و بلافاصله همکاری کامل خود با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را از سر گیرد. میراسماعیلی ادامه داد: رییس قبلی هیأت جودوی آذربایجان شرقی خدمات ارزنده‌ای انجام داده است که ثمرات و برکات آن تا سال‌های سال نمود عینی خواهد داشت و ما در شورای راهبردی جودو کشور پذیرای نظرات، ایده ها و تجربیات آقای روستایی هستیم.سی، رافائل گروسی در گفت‌وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که چه دیدگاهی درباره «پلان B »(نقشه دوم) برای مواجهه با مسئله هسته‌ای ایران دارد که در رایزنی‌های اخیر مقامات رژیم صهیونیستی با مقامات آمریکایی مطرح شده است، گفت: ما در حال حاضر روی این تمرکز داریم که فعالیت‌های بازرسی‌مان[در ایران] که در حال حاضر با چالش‌هایی روبه‌روست تداوم داشته باشند تا اطمینان یابیم اگر بازگشتی به برجام[توافق هسته‌ای] در کار است، کلیت امور[برنامه هسته‌ای ایران] قابل راستی‌آزمایی باشد. مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این مجمع گفت: در استان ما دو نفر شخصا زیر ساخت مناسبی برای ورزش ایجاد کرده‌اند که یکی از این دو نفر آقای روستایی است که در مورد تاسیس آکادمی جودو استان تلاش کرد و منجر به احداث آن شد و دومین فرد آقای زنوزی است که در مدت ریاست هیأت بدمینتون استان، آکادمی بین المللی بدمینتون را شخصاً احداث کرد و در اختیار ورزشکاران قرار داد و من ازبابت این موضوع از هر دو عزیز قدردانی می‌کنم. هم‌زمان با اظهارات این مقام اسرائیلی تلاش‌های دیپلماتیک نیز برای از سرگیری مذاکرات احیای برجام ادامه دارد.

ایوب بهتاج اظهار کرد: در هیات جودوی استان بحث مجموعه تمرینی مطرح است و این مجموعه شامل سالن تمرین، بدنسازی، رستوران، خوابگاه خواهد بود و استارت آن از مدت ها پیش زده شده و امیدوارم در زمان ریاست جدید هیأت شاهد افتتاح آن باشیم. بنابراین، کمک ما در هر موردی لازم است.. وی ضمن تبریک مقام سوم بانوان جودوکار آذربایجان شرقی در رقابت های کشوری افزود: از رئیس جدید هیأت جودو انتظار داریم تا لیگ‌های رده گ‌های مختلف سنی را راه اندازی کنند و در این راه، از مربیان، داوران و ورزشکاران برای پیشرفت و توسعه جودو استفاده کنند. گفتنی است؛ در این مجمع روزبه سعیدی با کسب ۱۵رای توانست به مدت چهار سال ریاست هیأت جودوی آذربایجان شرقی را به عهده بگیرد. گروسی در ادامه در پاسخ به این که گفتمان او با مقامات ایرانی، به ویژه گفتمان سیاسی او در چه سطحی است؛ از چه حد از صراحت برخوردار می‌باشد و آخرین باری که با وزیر امور خارجه ایران گفت‌وگو داشته است چه زمانی بوده است، گفت: من تا کنون گفت‌وگویی با وزیر امور خارجه جدید ایران نداشته‌ام. انتهای پیام .