فدراسیون جهانی جودو ایران را برای چهار سال محروم کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

فدراسیون جهانی جودو ایران را برای چهار سال محروم کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ماجرای ترک تیم ملی ایران و خروج سعید ملایی نیز از تلاش برای طفره رفتن از رویارویی با حریف اسرائیلی آغاز شد. او پس از آنکه به دستور مقام‌های ورزشی ایران مجبور شد در مسابقات قهرمانی جهان در ژاپن در سال ۲۰۱۹ عمدا تن به شکست بدهد از ادامه فعالیت در ایران خودداری ورزید و به خارج رفت.

در آن مسابقات، ملایی به نیمه نهایی رسید. او در صورت پیروزی در دیدار نیمه نهایی باید در فینال با حریف اسرائیلی مسابقه می داد و اگر در دیدار رده بندی برنده می شد، آن گاه باید روی سکو کنار حریف اسرائیلی می ایستاد. آقای ملایی اما هر دو مسابقه اش را به حریفان بلژیکی و گرجستانی باخت تا هیچ کدام از این اتفاق ها رخ ندهد. اتفاقی که به گفته آقای ملایی به دستور مسئولان ایرانی رخ داد. ساگی موکی در آن مسابقات قهرمان شد.این در حالی است که باخت عمدی در مسابقات ورزشی، نقض مقررات محسوب می‌شود و می‌تواند با جریمه و محرومیت‌های سنگین همراه شود.

به همین دلیل به گفته بسیاری از کارشناسان ورزشکاران ایرانی برای عدم مبارزه با حریفان اسرائیلی بدون قبول ریسک محرومیت به ترفند‌های مختلف از قبیل باخت عمدی در مراحل پایین‌تر یا تظاهر به مصدومیت متوسل می‌شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Sashtyani کمه والا کاش بقیه رشته‌هامونم محروم می‌کردن بلکه دست از این خودزنی و خربت بر می‌داشتن

Sashtyani الان یه لباس آبی تنه شونه پوریا ژافره هیچ حرکتی نکردن؟ حیفه این همه وقتشونو میزارن برا فدراسيون_آبى

Sashtyani به کیرم، بیش باد در ضمن ریدم به آیت الله بی بی سی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فدراسیون جهانی جودو برای ۲۸ ماه دیگر جودوی ایران را از حضور دررقابت ها محروم کردفدراسیون جهانی جودو روز پنج شنبه اعلام کرد محرومیت های تیم ملی جودوی ایران از شرکت در رقابت های بین المللی ادامه خواهد یافت. خب من بجای رئیس فدراسیون جودو استعفا میدم... چه خوب ، ولی باید این‌محرومیت را منوط به پایان رژیم جمهوری اسلامی میکرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو؛ ایران 28 ماه دیگر محروم شد- اخبار رزمی - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimاعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو؛ ایران ۲۸ ماه دیگر محروم شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

معرفی ۶ داور برای قضاوت انتخابی جام جهانی در گروه ایرانفدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اسامی داوران قضاوت کننده در گروه C رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به میزبانی بحرین را اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جامعه جهانی بهایی: کارزار وسیع دولت ایران برای نابودی جامعه بهایی در جریان است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نایب قهرمانی ایران در جام جهانی پاراوزنه‌برداریتیم وزنه‌برداری ایران با کسب ۵ مدال طلا و یک نقره به عنوان نایب قهرمانی جام جهانی پاراوزنه‌برداری رسید در این رقابت‌ها امیر جعفری، حامد صلحی‌پور، روح‌الله رستمی، سامان رضی و منصور پورمیرزایی موفق به کسب مدال طلا شدند و نادر مرادی نیز نقره گرفت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »