فدراسیون بین‌المللی تنیس: قصد نداریم در واکنش به ماجرای پنگ شوای ۱.۴ میلیارد چینی را مجازات کنیم

15/09/1400 07:12:00 ب.ظ

فدراسیون بین‌المللی تنیس: قصد نداریم در واکنش به ماجرای پنگ شوای ۱.۴ میلیارد چینی را مجازات کنیم جزئیات بیشتر🔽

خانم پنگ که در گذشته رتبه اول رنکینگ تنیس زنان جهان در تنیس دونفره را داشت، پس از افشاگری‌هایش مبنی بر اینکه ژانگ گائولی، معاون سابق نخست وزیر چین او را مورد آزار جنسی قرار داده، برای چندین هفته در انظار عمومی دیده نشد. با این وجود دیوید هاگرتی، رئیس فدراسیون بین‌المللی تنیس روز یکشنبه در واکنشی متفاوت اعلام کرد که...

با این وجود دیوید هاگرتی، رئیس فدراسیون بین‌المللی تنیس روز یکشنبه در واکنشی متفاوت اعلام کرد که اتهامات طرح شده باید بررسی شود و اگرچه آنها همچنان روی بیانیه این فدراسیون کار می‌کنند اما رویه انجمن تنیس زنان را دنبال نخواهند کرد.

منظور آقای هاگرتی، بیانیه کوتاهی بود که هفته گذشته از سوی این فدراسیون پس از تشکیل جلسه هیأت مدیره منتشر شد. او افزود: «باید به خاطر داشته باشید که فدراسیون بین‌المللی تنیس، نهاد حاکم بر این ورزش در سراسر جهان است و یکی از مسئولیتهای ما نیز توسعه مردمی این ورزش است. ما نمی‌خواهیم یک میلیارد نفر را مجازات کنیم، بنابراین به برگزاری مسابقات در این کشور ادامه خواهیم داد.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پاپ در کمپ پناهجویان در جزیره لسبوس: جلوی غرق شدن تمدن را بگیریمپاپ پس از پنج سال به اردوگاه پناهجویان لسبوس بازگشت. پیشوای کلیسای کاتولیک از دولت‌های اروپایی خواست تا با کمک به پناهجویان «نه‌ تنها جان آن‌ها، بلکه تمدن» را نجات دهند. «این عکس را در اینترنت دیدم. زن‌های آزاد دیروز، سیاه‌پوش شده‌اند و آن مرد هم شاید به اتهام سیاسی اعدام شده است. به گمانم طنز بسیار تلخی دارد؛ به وسعت چهار دهه ظلم به زنان و همچنین مردان سرزمین‌ام و گواه روشنی است بر پسرفتی چهل‌ساله. انسانم ارزوست 🙏🏼 پاپ فقط تا یونان میاد. ترکیه نمیاد؟

رئیسی در روز کاهش تاریخی ارزش ریال وعده داد بازار را «قابل پیش‌بینی» کند🔺 رئیسی در روز کاهش تاریخی ارزش ریال وعده داد بازار را «قابل پیش‌بینی» کند ▪ ارزش ریال در صد روز نخست دولت او به پایین‌ترین سطح خود در تاریخ ایران رسیده است. روز یکشنبه هر دلار آمریکا به قیمت ۳۰هزار و ۴۵۰ تومان معامله شد. ⬇ بیشتر بخوانید: ۴۵😁 عملکرد رییسی درصدروزاول و سرزدن های یهویی، اورا به اسطوره ی بی بدیل بازجویی واحوالپرسی در ایران وجهان تبدیل کرده است ،واعتیادش تا آنجا پیش رفته که در یک دیدار رسمی ،احوال پوتین را از لاوروف می پرسد !! البته مقصر روحانیه

نیروهای امنیتی در میانمار معترضان را با خودرو زیر گرفتند؛ کشته شدن دست‌کم پنج نفر🔺 نیروهای امنیتی در میانمار معترضان را با خودرو زیر گرفتند؛ کشته شدن دست‌کم پنج نفر ▪ به گزارش یک مرکز خبری محلی، در این درگیری‌ها که صبح روز یکشنبه در یانگون روی داد دست‌کم ۱۵ نفر دستگیر شدند. ⬇ بیشتر بخوانید:

سقوط مرگبار بهمن در ارتفاعات اتریش دست‌کم جان ۳ اسکی باز را گرفتیک گروه ۱۱ نفری روز شنبه گذشته در ارتفاعات سالزبورگ مشغول اسکی بودند که ۸ نفر آنها در مسیر بهمن عظیمی قرار گرفتند. آنها در زمان حادثه در حال اسکی خارج از پیست بودند و ۴.۵ متر زیر برف مدفون شدند.

اعتصاب کارکنان بخش حمل و نقل شهری، جابجایی مسافران در بروکسل را مختل کردهزاران نفر از اعضای سندیکای مسیحیان و سوسیالیست ها، بزرگترین سندیکاهای کارگری بلژیک، در مخالفت با اصلاحات لیبرال دولت فدرال دست به تجمع زده و اعتصاب کردند. BrusselsBureau

آرش برهانی: سه امتیاز حق استقلال بود / چگونه داور در فاصله 20 متری پنالتی را ندید؟پیشکسوت فوتبال استقلال معتقد است باید به مهاجمان این تیم فرصت داد.