فدراسیون فوتبال ایران: به دلیل تحریم طلب 10میلیون دلاری ما را بانک‌ها حواله نمی‌کنند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که این کشور 10 میلیون دلار از فیفا طلب دارد اما به دلیل تحریم

نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند و فیفا در آخرین نامه به فدراسیون ایران خبر داد که هیچ بانکی حاضر به حواله این پول نشده است.

او با اشاره به طلب 10 میلیون دلاری ایران از فیفا اظهار کرد: «نمی توانیم این پول را بگیریم. تمام راه ها را هم رفته ایم. فیفا در آخرین نامه اش اعلام کرد نتوانستیم هیچ بانکی را قانع کنیم که پولتان را حواله کند.»او از بسته شدن حساب فدراسیون و سازمان لیگ توسط اداره مالیات خبر داد، در حالی که این فدراسیون از فیفا 10 میلیون دلار و از AFC سه میلیون دلار طلب دارد.او مشکلات مالی این فدراسیون را یادآور شد و اعلام کرد که ایران در آسیا، از نظر مالی و بودجه تیم سی ام قاره است.

او عنوان کرد که فدراسیون از دولت، فیفا و AFC نمی تواند پول بگیرد که باعث شده اداره فوتبال ایران با چالش جدی روبرو شود. گفتنی است، تیم‌ ملی و باشگاه‌های فوتبال ایران، به دلیل تحریم‌ نمی‌توانند پاداش‌های خود را از مجامع بین‌المللی دریافت کنند و حتی برای واریز طلب‌های خود نیز با مشکلات زیادی مواجه هستند. حتی داوران ایرانی حاضر در جام‌ جهانی نیز به دلیل همین تحریم‌ها نمی‌توانند به راحتی پول خود را از فیفا دریافت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فدراسیون فوتبال ایران به فیفا: موافق حضور زنان در ورزشگاه هستیم؛ دولت باید موافقت کندفدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، اعلام کرده است که فدراسیون فوتبال ایران به این نهاد اطلاع داده است که موافق حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال است، اما دولت هم باید موافقت خود را در این زمینه اعلام کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاج به فیفا اعلام کرد: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاستتاج به فیفا اعلام کرد: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاست فیفا اعلام کرده که فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را اعلام کرده است ولی هنوز موافقت دولت در این زمینه باقی مانده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بالاخره مشکلات مملکت هم حل شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راست افراطی فرانسه به هواداران فوتبال الجزایر: به کشورتان برگردیدترکیب بازیکنان تیم فوتبال الجزایر را مجموعه‌ای از فوتبالیست‌های الجزایر و الجزایری های فرانسوی تشکیل می دهند. اکثریت بازیکنان این تیم دو تابعیتی هستند و فرانسوی-الجزایری به شمار می آیند و ۱۴ نفر از ۲۳ بازیکن تیم الجزایر در فرانسه متولد شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خبر خوش برای استقلال/فیفا پرداخت تعهدات پروپئیچ را پذیرفتخطر محرومیت استقلال به طور کامل رفع شد/ پرونده بازیکن کروات بسته شد کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسالی ایمیلی به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که پرداخت تعهدات مالی پروپئیچ را انجام می‌دهد و بر این اساس تهدید اجرای رأی انضباطی فیفا منتفی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »