فدراسیون فوتبال ایران به فیفا: موافق حضور زنان در ورزشگاه هستیم؛ دولت باید موافقت کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، اعلام کرده است که فدراسیون فوتبال ایران به این نهاد اطلاع داده است که موافق حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال است، اما دولت هم باید موافقت خود را در این زمینه اعلام کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با دادن «لوح و هدیه نقدی»؛ تقدیر رئیس پلیس از مامورانی که یک زن را کتک زده بودند

رئیس پلیس تهران در این مراسم گفت ماموران نیروی انتظامی وظایف خود را «مطابق قانون و به نحو مطلوبی» انجام می‌دهند و فرمانده این نیرو هم «از عملکرد مثبت کارکنان خود در انجام ماموریت‌های‌شان دفاع» می‌کند. با این حال کمی بعدتر مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این کار به دستور رئیس پلیس تهران «متوقف شده‌است» و حسین رحیمی اجرا یا تعلیق دستور قبلی خود مبنی بر بازداشت و عزل آن دو مامور را «منوط به پایان تحقیقات» دانسته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاج به فیفا اعلام کرد: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاستتاج به فیفا اعلام کرد: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاست فیفا اعلام کرده که فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را اعلام کرده است ولی هنوز موافقت دولت در این زمینه باقی مانده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خبر خوش برای استقلال/فیفا پرداخت تعهدات پروپئیچ را پذیرفتخطر محرومیت استقلال به طور کامل رفع شد/ پرونده بازیکن کروات بسته شد کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسالی ایمیلی به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که پرداخت تعهدات مالی پروپئیچ را انجام می‌دهد و بر این اساس تهدید اجرای رأی انضباطی فیفا منتفی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوتبال ایران - کامبوج: با زنان یا بدون زنان؟مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ برگزار شد و ایران در گروه C باید با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج در دو بازی رفت و برگشت مسابقه دهد؛ گروهی دشوار در قیاس با بقیه گروه‌ها و متشکل از سه تیم مدعی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تیم ملی فوتبال ایران با عراق، بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج همگروه شدتیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا 2023 چین و جام جهانی 2022 قطر با عراق، بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج همگروه شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قرعه دشوار تيم ملى فوتبال ايران در مقدماتى جام جهانى • پادکست ورزشیدویچه وله را در ساندکلاد دنبال کنید و شنیدنی‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. دویچه وله شبکه‌ی برون مرزی آلمان است. بخش فارسی دویچه وله سال ۱۹۶۲ راه‌اندازی شد و یکی از ۳۰ زبان این شبکه برون مرزی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمیته استیناف، حکم کمیته اخلاق را باطل کرد؛ بهاروند و فتاحی تبرئه شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »