علی فتح اله زاده, امیرحسین فتحی

علی فتح اله زاده, امیرحسین فتحی

فتح االله‌زاده: مذاکره ای برای مدیرعاملی استقلال نداشتم/ آرزو می کنم فتحی بماند

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حرفهای فتحی واکنش نشان داد.

20/10/2019 09:42:00 ق.ظ

فتح االله‌زاده: مذاکره ای برای مدیرعاملی استقلال نداشتم/ آرزو می کنم فتحی بماند

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حرفهای فتحی واکنش نشان داد.

 در جریان مصاحبه جدید فتحی مدیرعامل استقلال قرار گرفتید؟چه چیزی گفته است؟ اینکه به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که هر روز می گویند فتحی می رود؟من چه موقع گفتم فتحی می رود. اینکه گفته هر روز از جلوی وزارت ورزش رد می شوند و می گویند که نمی گذارد من بیایم منظورش به شما بوده است و این ادعا را داشته که بدهی ها برای زمان شماست؟ 

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود سعید مولایی با پرچم مغولستان به مدال نقره المپیک رسید آشتی دو کره؛ سئول و پیونگ یانگ کانال‌های ارتباطی میان یکدیگر را احیا کردند

بدهی ها برای من است؟ باشد این بدهی ها برای من ... شما (فتحی) پرداخت کنید. حتی به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که اینها دنبال صندلی من در استقلال هستند؟این مسائل ارزش جواب دادن ندارد. واقعا شما برای برگشتن به استقلال مذاکره ای با وزیر داشتید؟

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

دروغ میگه

تحولات سوریه؛ ماکرون: ترکیه مسئول ظهور مجدد داعش خواهد بودرجب طیب اردوغان می گوید که «منطقه امنیتی» مد نظر ترکیه برای پاکسازی از نیروهای شبه نظامی کرد تا وسعت ۴۴۰ کیلومتری در طول مرز کشورش با سوریه گسترش خواهد یافت. خردوغان خودش از ابوبکر بغدادی بدتره جەنابتان کارێک بکەن dwight_1001 خوابی یا بیدار ؟

اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه صلح خارج نمی شونداردوغان: دیداری که قرار است با آقای پوتین انجام شود را بخش دیگری از این روند تلقی می کنم اردوغان: هم اکنون مهلت 120_ساعته (به گروه های تروریستی برای خروج از منطقه امن در شمال سوریه) در حال سپری است. اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه_صلح خارج نمی شوند رئیس_جمهور ترکیه: تصمیم گرفتیم این روند به ریاست ترکیه و با همکاری یکدگیر انجام بگیرد. مدام در حال ارتباط بوده و هیئت های دو کشور به دیدار با یکدیگر ادامه خواهند داد.

تلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌ترتلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌تر این دستبند ۱۰۹ دلاری با کشیدن علامت صلیب فعال می شود و کاربر را به اپلیکیشینی وصل می کند که از آن طریق با یک کلیک می تواند دعا کند. 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خنده دار ترین چیزی بود که امروز شنیدم 😅😅😅😅😅😅 فکر کنم یکی از قم براشون رکعت شما دیجیتالی با پایه اوتو تنظیم را همرا با نرخ فروش براشون فرستاده یعنی بدون تسبیح نمیشه دعا کرد. ابن دیگه چه مسخره بازیه در آوردن.

''کسانی که ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند''رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: کسانی که به دلیل عملیات چشمه_صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود. اردوغان: 10 هزار و 480 فارغ التحصیل آفریقایی در ترکیه، سفیران ما در این قاره بوده و به برادران آفریقایی ما خدمت می کنند. اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.

حزب الله لبنان از دولت سعد حریری حمایت کرددبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: هر آنچه در این باره گفته می‌شود که حزب‌الله برای تظاهرات علیه بانک‌ها برنامه‌ریزی می‌کند، نادرست است. ما هیچ گاه در پی چنین طرحی نیستیم. مردم تحمل مالیات جدید را ندارند و گروههای سیاسی نیز نمی‌توانند مانع حضور مردم در خیابان‌ها و برپایی اعتراض شوند. حرومزاده بی وطن ، با پول ایران کری میخونه و خط و‌نشون میکشه برا مردم لبنان ... ! آفرین بر شرفت شیرمرد تو آبروی اعرابی و کوری چشم حسودان بیا اون ذات پلید داعشی صفت خودتو نشون میدادی

کاهش بی‌سابقه نرخ رشد اقتصادی چین در سه دهه گذشته | DW | 18.10.2019برخورداری از شش درصد نرخ رشد اقتصادی برای بسیاری از کشورها حکم یک آرزو را دارد. اما این رقم برای اقتصاد چین نشاندهنده رکود است. جنگ تجاری این کشور با آمریکا از جمله علت‌های کاهش رشد اقتصادی چین اعلام شده است. علاوه بر دلیل ذکر شده نباید فراموش کرد به هر اندازه ظرفیتهای خالی اقتصادی کم شود و اقتصاد به محدوده اشتغال کامل نزدیک شود به همان نسبت از نرخ رشد اقتصادی کاسته می شود. در اشتغال کامل کار و سرمایه، نرخ رشد اقتصادی به صفر نزدیک می شود که در اقتصاد چین هم مشاهده می شود.