فتح االله‌زاده: مذاکره ای برای مدیرعاملی استقلال نداشتم/ آرزو می کنم فتحی بماند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حرفهای فتحی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا،امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در مصاحبه ای برخی مدیران سابق این تیم را به باد انتقاد گرفت که برای او هجمه سازی و حواشی زیادی را به وجود آوردند و حتی مدعی شد که به دنبال صندلی اش در این تیم هستند. فتح ا...

زاده یکی از مدیرانی که فتحی به کنایه در صحبت هایش خیلی به او اشاره داشتاینکه به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که هر روز می گویند فتحی می رود؟اینکه گفته هر روز از جلوی وزارت ورزش رد می شوند و می گویند که نمی گذارد من بیایم منظورش به شما بوده است و این ادعا را داشته که بدهی ها برای زمان شماست؟ حتی به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که اینها دنبال صندلی من در استقلال هستند؟من مذاکره ای نداشتم و اگر داشتم که وزیر خودش رفیق فتحی است و حتما اگر حرفی بود به او می گفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دروغ میگه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحولات سوریه؛ ماکرون: ترکیه مسئول ظهور مجدد داعش خواهد بودرجب طیب اردوغان می گوید که «منطقه امنیتی» مد نظر ترکیه برای پاکسازی از نیروهای شبه نظامی کرد تا وسعت ۴۴۰ کیلومتری در طول مرز کشورش با سوریه گسترش خواهد یافت. خردوغان خودش از ابوبکر بغدادی بدتره جەنابتان کارێک بکەن dwight_1001 خوابی یا بیدار ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه صلح خارج نمی شونداردوغان: دیداری که قرار است با آقای پوتین انجام شود را بخش دیگری از این روند تلقی می کنم اردوغان: هم اکنون مهلت 120_ساعته (به گروه های تروریستی برای خروج از منطقه امن در شمال سوریه) در حال سپری است. اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه_صلح خارج نمی شوند رئیس_جمهور ترکیه: تصمیم گرفتیم این روند به ریاست ترکیه و با همکاری یکدگیر انجام بگیرد. مدام در حال ارتباط بوده و هیئت های دو کشور به دیدار با یکدیگر ادامه خواهند داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌ترتلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌تر این دستبند ۱۰۹ دلاری با کشیدن علامت صلیب فعال می شود و کاربر را به اپلیکیشینی وصل می کند که از آن طریق با یک کلیک می تواند دعا کند. 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خنده دار ترین چیزی بود که امروز شنیدم 😅😅😅😅😅😅 فکر کنم یکی از قم براشون رکعت شما دیجیتالی با پایه اوتو تنظیم را همرا با نرخ فروش براشون فرستاده یعنی بدون تسبیح نمیشه دعا کرد. ابن دیگه چه مسخره بازیه در آوردن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

''کسانی که ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند''رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: کسانی که به دلیل عملیات چشمه_صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود. اردوغان: 10 هزار و 480 فارغ التحصیل آفریقایی در ترکیه، سفیران ما در این قاره بوده و به برادران آفریقایی ما خدمت می کنند. اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حزب الله لبنان از دولت سعد حریری حمایت کرددبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: هر آنچه در این باره گفته می‌شود که حزب‌الله برای تظاهرات علیه بانک‌ها برنامه‌ریزی می‌کند، نادرست است. ما هیچ گاه در پی چنین طرحی نیستیم. مردم تحمل مالیات جدید را ندارند و گروههای سیاسی نیز نمی‌توانند مانع حضور مردم در خیابان‌ها و برپایی اعتراض شوند. حرومزاده بی وطن ، با پول ایران کری میخونه و خط و‌نشون میکشه برا مردم لبنان ... ! آفرین بر شرفت شیرمرد تو آبروی اعرابی و کوری چشم حسودان بیا اون ذات پلید داعشی صفت خودتو نشون میدادی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاهش بی‌سابقه نرخ رشد اقتصادی چین در سه دهه گذشته | DW | 18.10.2019برخورداری از شش درصد نرخ رشد اقتصادی برای بسیاری از کشورها حکم یک آرزو را دارد. اما این رقم برای اقتصاد چین نشاندهنده رکود است. جنگ تجاری این کشور با آمریکا از جمله علت‌های کاهش رشد اقتصادی چین اعلام شده است. علاوه بر دلیل ذکر شده نباید فراموش کرد به هر اندازه ظرفیتهای خالی اقتصادی کم شود و اقتصاد به محدوده اشتغال کامل نزدیک شود به همان نسبت از نرخ رشد اقتصادی کاسته می شود. در اشتغال کامل کار و سرمایه، نرخ رشد اقتصادی به صفر نزدیک می شود که در اقتصاد چین هم مشاهده می شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »