فتح االله‌زاده: مذاکره ای برای مدیرعاملی استقلال نداشتم/ آرزو می کنم فتحی بماند

20/10/2019 09:42:00 ق.ظ

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حرفهای فتحی واکنش نشان داد.

علی فتح اله زاده, امیرحسین فتحی

فتح االله‌زاده: مذاکره ای برای مدیرعاملی استقلال نداشتم/ آرزو می کنم فتحی بماند

مدیرعامل سابق استقلال نسبت به حرفهای فتحی واکنش نشان داد.

 در جریان مصاحبه جدید فتحی مدیرعامل استقلال قرار گرفتید؟چه چیزی گفته است؟ اینکه به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که هر روز می گویند فتحی می رود؟من چه موقع گفتم فتحی می رود. اینکه گفته هر روز از جلوی وزارت ورزش رد می شوند و می گویند که نمی گذارد من بیایم منظورش به شما بوده است و این ادعا را داشته که بدهی ها برای زمان شماست؟ 

بدهی ها برای من است؟ باشد این بدهی ها برای من ... شما (فتحی) پرداخت کنید. حتی به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که اینها دنبال صندلی من در استقلال هستند؟این مسائل ارزش جواب دادن ندارد. واقعا شما برای برگشتن به استقلال مذاکره ای با وزیر داشتید؟

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

دروغ میگه

تحولات سوریه؛ ماکرون: ترکیه مسئول ظهور مجدد داعش خواهد بودرجب طیب اردوغان می گوید که «منطقه امنیتی» مد نظر ترکیه برای پاکسازی از نیروهای شبه نظامی کرد تا وسعت ۴۴۰ کیلومتری در طول مرز کشورش با سوریه گسترش خواهد یافت. خردوغان خودش از ابوبکر بغدادی بدتره جەنابتان کارێک بکەن dwight_1001 خوابی یا بیدار ؟

اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه صلح خارج نمی شونداردوغان: دیداری که قرار است با آقای پوتین انجام شود را بخش دیگری از این روند تلقی می کنم اردوغان: هم اکنون مهلت 120_ساعته (به گروه های تروریستی برای خروج از منطقه امن در شمال سوریه) در حال سپری است. اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه_صلح خارج نمی شوند رئیس_جمهور ترکیه: تصمیم گرفتیم این روند به ریاست ترکیه و با همکاری یکدگیر انجام بگیرد. مدام در حال ارتباط بوده و هیئت های دو کشور به دیدار با یکدیگر ادامه خواهند داد.

تلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌ترتلاش واتیکان برای جذب جوانان؛ تسبیح‌های دیجیتال برای نیایش آسان‌تر این دستبند ۱۰۹ دلاری با کشیدن علامت صلیب فعال می شود و کاربر را به اپلیکیشینی وصل می کند که از آن طریق با یک کلیک می تواند دعا کند. 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خنده دار ترین چیزی بود که امروز شنیدم 😅😅😅😅😅😅 فکر کنم یکی از قم براشون رکعت شما دیجیتالی با پایه اوتو تنظیم را همرا با نرخ فروش براشون فرستاده یعنی بدون تسبیح نمیشه دعا کرد. ابن دیگه چه مسخره بازیه در آوردن.

''کسانی که ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند''رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: کسانی که به دلیل عملیات چشمه_صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود. اردوغان: 10 هزار و 480 فارغ التحصیل آفریقایی در ترکیه، سفیران ما در این قاره بوده و به برادران آفریقایی ما خدمت می کنند. اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.

حزب الله لبنان از دولت سعد حریری حمایت کرددبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: هر آنچه در این باره گفته می‌شود که حزب‌الله برای تظاهرات علیه بانک‌ها برنامه‌ریزی می‌کند، نادرست است. ما هیچ گاه در پی چنین طرحی نیستیم. مردم تحمل مالیات جدید را ندارند و گروههای سیاسی نیز نمی‌توانند مانع حضور مردم در خیابان‌ها و برپایی اعتراض شوند. حرومزاده بی وطن ، با پول ایران کری میخونه و خط و‌نشون میکشه برا مردم لبنان ... ! آفرین بر شرفت شیرمرد تو آبروی اعرابی و کوری چشم حسودان بیا اون ذات پلید داعشی صفت خودتو نشون میدادی

کاهش بی‌سابقه نرخ رشد اقتصادی چین در سه دهه گذشته | DW | 18.10.2019برخورداری از شش درصد نرخ رشد اقتصادی برای بسیاری از کشورها حکم یک آرزو را دارد. اما این رقم برای اقتصاد چین نشاندهنده رکود است. جنگ تجاری این کشور با آمریکا از جمله علت‌های کاهش رشد اقتصادی چین اعلام شده است. علاوه بر دلیل ذکر شده نباید فراموش کرد به هر اندازه ظرفیتهای خالی اقتصادی کم شود و اقتصاد به محدوده اشتغال کامل نزدیک شود به همان نسبت از نرخ رشد اقتصادی کاسته می شود. در اشتغال کامل کار و سرمایه، نرخ رشد اقتصادی به صفر نزدیک می شود که در اقتصاد چین هم مشاهده می شود.

به گزارش ایلنا،امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال  در مصاحبه ای برخی مدیران سابق این تیم را به باد انتقاد گرفت که برای او هجمه سازی و حواشی زیادی را به وجود آوردند و حتی مدعی شد که به دنبال صندلی اش در این تیم هستند.Aa با وجود موافقت آنکارا برای توقف حملاتش به کردهای سوریه به مدت پنج روز درگیریهای پراکنده در مناطق مرزی شمال این کشور همچنان ادامه دارد.18.واتیکان برای جذب جوانان، دستبندی به نام «ای رُزاری» (eRosary) را در بازار عرضه کرده است.

فتح ا.. بر اساس توافقی که روز پنجشنبه بین مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا و رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه به دست آمد، آنکارا با آتش بس پنج روزه در شمال سوریه موافقت کرد... زاده یکی از مدیرانی که فتحی به کنایه در صحبت هایش خیلی به او اشاره داشت  در جریان مصاحبه جدید فتحی مدیرعامل استقلال قرار گرفتید؟ چه چیزی گفته است؟   اینکه به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که هر روز می گویند فتحی می رود؟ من چه موقع گفتم فتحی می رود. توافقی که کاملا در جهت خواسته آنکارا ارزیابی شده است.   اینکه گفته هر روز از جلوی وزارت ورزش رد می شوند و می گویند که نمی گذارد من بیایم منظورش به شما بوده است و این ادعا را داشته که بدهی ها برای زمان شماست؟  بدهی ها برای من است؟ باشد این بدهی ها برای من . این تسبیح که به شکل دستبند است از ۱۰ سنگ عقیق و دانه های هماتیت درست شده است و یک صلیب فلزی دارد که حرکت را تشخیص می دهد.

. رئیس جمهوری فرانسه: ترکیه مسئول ظهور مجدد داعش خواهد بود، از طریق توئیتر از عقب نشینی آمریکا از سوریه مطلع شدم امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه از ابتکاری مشترک با آنگلا مرکل و بوریس جانسون برای ملاقات با رجب طیب اردوغان پس از تعلیق موقت حملات نظامی آنکارا به شمال سوریه خبر داد.. شما (فتحی) پرداخت کنید. این موضوع در حالی مطرح می شود که نشست سران کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو قرار است سوم و چهارم دسامبر در لندن برگزار شود.   حتی به شما و اولیایی اشاره داشته و گفته که اینها دنبال صندلی من در استقلال هستند؟ این مسائل ارزش جواب دادن ندارد.   واقعا شما برای برگشتن به استقلال مذاکره ای با وزیر داشتید؟ من مذاکره ای نداشتم و اگر داشتم که وزیر خودش رفیق فتحی است و حتما اگر حرفی بود به او می گفت.» وی همچنین تصریح کرد که اشتباه غرب و ناتو سوال هایی را در باره عملکرد و جایگاه پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو به میان آورده است. جدیدترین.

  آرزو می کنم همان طور که خود فتحی مدعی است تا 1400 در استقلال بماند و برای او آرزوی توفیق دارم. .» امانوئل ماکرون آنچه ترکیه در شمال سوریه انجام داده است را «دیوانگی» خواند و تاکید کرد که در صورت ظهور مجدد گروه موسوم به خلافت اسلامی، داعش در منطقه این آنکارا است که در این ماجرا نقش داشته است.